Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

6 chyb, kterých se zamilované páry dopouštějí na sociálních sítích

Váš život se zásadně změnil. Na Facebooku si nastavíte, že jste zadaní, a profilovku vyměníte za společnou fotku. Máte pochopitelně touhu se o svou novou lásku podělit i online. Na tom není nic špatného, jen byste se měli zeptat sami sebe, proč to vlastně děláte.
Vydáno: 11.12.2016
Podívejte se všichni, jak jsme spolu šťastní!
Podívejte se všichni, jak jsme spolu šťastní! Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná chcete ujistit svou drahou polovičku o svých citech. Možná chcete, aby ostatní věděli, že jste zadaní a šťastní.

Nicméně ty nejdůležitější chvíle, které rozvíjí a posilují vztah, nepatří na veřejnost. Romantika je nádherná, protože jen mezi vámi dvěma. Pokud si posíláte vyznání lásky, komplimenty a chválu přes sociální sítě, místo abyste to udělali tváří v tvář, bude si sice celý svět myslet, že jste skvělý pár, ale ve skutečnosti si vztah oslabíte.

Přečtěte si názory dvou uznávaných odborníků, Karen Finnové a Claytona Olsona z webu Your Tango, který se zaměřuje na partnerství a lásku. Jaké nejhorší chyby dělají zamilované páry na sociálních sítích?

Myslí si, že „miluju tě“ napsané na webu má stejnou sílu jako osobní vyznání

Podle jednoho letošního výzkumu uskutečněného na Facebooku si lidé nejvíce přejí, aby jejich protějšek věděl, jak moc ho milují. Opravdu věříte tomu, že postnuté „miluju tě“ může mít stejnou hodnotu jako reálné objetí, pohled do očí a vyslovené „miluju tě“? Jasně, my taky ne, tak za sebe nenechte mluvit stroje.

Miláčku, posílám ti pusinku. Ať to vidí celý svět! Foto: Miláčku, posílám ti pusinku. Ať to vidí celý svět!

Používají Facebook, aby se předváděli

Mluvte spolu o samotě. Nepoužívejte Facebook, abyste ukázali ostatním, jak skvělý vztah máte. Svět nepotřebuje vidět, jak se váš vztah vyvíjí, i když je báječný. Z virtuálního života se snadno stane předvádění, které je odtržené od skutečnosti. Navíc se připravujete o něco cenného pro vás dva a dáváte to v plen ostatním. 

Očekávají, že jejich partner bude psát, jak jsou úžasní

Co je lepší? Mít partnera, který vám říká, jak jste skvělá, krásná a chytrá, nebo partnera, který to o vás řekne ostatním? Osobní popovídání působí na vztah VŽDYCKY silněji než hlášky někde na internetu. 

Sdílí i ty nejintimnější chvíle

Intimní chvíle rozhodně není intimní, když ji ukážete celému světu. Vztah by pro vás měl být posvátný právě díky respektu a hranicím, které ho obklopují. Ne každá fotka musí jít na Facebook nebo Instagram. Vstupujete na šikmou plochu, když potřebujete potvrzení ostatních, že máte dobrý vztah, místo abyste to cítili přímo z něj. 

snídaně v posteli Foto: Koukejte všichni, my jsme ještě v posteli!

Používají sociální média na soukromé rozhovory

Někdy je rychlejší napsat krátký vzkaz přes Facebook než poslat e-mail, esemesku nebo zavolat. Ale je fakt snadné omylem ukázat vzkaz všem ostatním. Než odesíláte cokoli, co by měl vidět pouze váš partner, pořádně si zkontrolujte, jestli to uvidí skutečně jen on.

Věří, že Facebook ukazuje skutečnost

Facebook je jako barva na obličej. Vaše drahá polovička může přemalovat cokoli tak, aby to vypadalo báječně. Ale nic to neznamená. Když se z Facebooku stane způsob, jak nahlédnout partnerovi do duše, přestali jste se o něj ve skutečnosti zajímat. Reagujete na virtuální osobnost a ne na člověka, se kterým žijete.

-az-/foto Thinkstock

Mohlo by vás taky zajímat:

Svou osudovou lásku můžete potkat i po cestě do práce

Seznámení na ulici: Není to lepší než přes internet?

7 hodně intimních otázek na které všichni chtějí znát odpověď

I přes všechny naše znalosti ze sexuální a intimní sféry existují určité otázky, na které mnohé ženy hledají odpověď, ale stydlivost a dobré vychování jim brání je byť jen vyslovit. Zahoďte stud stranou a pojďte to s námi zjistit.

Kterou milostnou polohu mají pánové nejraději?

Kterou milostnou polohu mají pánové nejraději?

Určitě tu, ve které do vás zezadu pronikají. Mají tak svůj zásun pod kontrolou, což je pro ně jako vizualisty více než důležité. Dovolte mu se dívat a vycházejte jeho pohybům vstříc.

Tip pro zlobivé holky: Pokud s tím nebudete mít sebemenší problém, požádejte ho, ať vám dá na zadek. Některé muže dokonale rozvášníte tím, když si bude moci nabrat vaše vlasy do dlaní a jemně za ně tahat.

 


Článek je zařazen v: Instagram, Twitter, Facebook, sdílení, společná selfie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama