Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

8 důvodů, proč na nevěru raději zapomenout

1/8: Střecha nad hlavou
Střecha nad hlavou

Pokud nevěra přeroste v cosi většího a stabilnějšího, nevěrná žena ohrožuje svůj rodinný krb, svůj domov. Když v nejhorším případě dojde na takzvané lámání chleba, může se stát, a stává se, že přijdete o milovaný útulný byt s ultramoderní kuchyní, koženou sedací soupravou a teráskou, na které voněly bylinky. Po domovském přístavu, kde jste chodila v háčkovaných bačkůrkách, značkové teplákové soupravě a se sklenkou červeného v ručce by se vám asi stýskalo, nemyslíte?

2/8: Smutné oči dětí
Smutné oči dětí

Pravda, romanopisci sice radí takové věci jako: Kráčej za hlasem svého srdce – a ono to nemusí být zas tak špatné, jenže… děti to nikdy nepochopí. I kdyby jim maminka potřetí trpělivě vysvětlovala, že potkala naprosto úžasného pána, trochu podobného herci jménem Pierce Brosnan (toho větší děti už znají), který je velice zábavný a tak bohatý, že vlastní dokonce i jachtu, děti se z toho, na rozdíl od vás, radovat nedokážou.

3/8: Finanční tíseň
Finanční tíseň

Nemilosrdná poučka hovoří v tom smyslu, že dvě výplaty jsou více než jedna. A proto není výjimkou, že rozvádějící se žena pociťuje cosi jako finanční nouzi. Samozřejmě s výjimkou případu, kdy se vás rozhodl pojmout za důvěrnou přítelkyni dobře zajištěný muž ochotný vás rozmazlovat. V takové situaci lze problémy s penězi stoprocentně vyloučit. Nicméně daleko a pravděpodobněji se jeví fakt, že narazíte na okouzlujícího modrookého týpka jen s pár korunami v kapse.

4/8: Manželovo zoufalství
Manželovo zoufalství

Ideálního manžela mít nemůžete, protože neexistuje, nicméně pokud je váš dosavadní partner pracovitý, laskavý a svědomitý (ano, i takoví muži pobývají mezi námi), je lépe se nevěrám vyhnout. Bude zoufalý a uchýlí se k zoufalým činům, například zapomene koupit prací prášek (i když na seznamu napsaný byl), případně ze zahradnictví přinese namísto požadované třešně smuteční vrbu. A bude nepopsatelně smutný a nepojedete na slibovaný výlet na Karlštejn. Máte to zapotřebí?

5/8: Tchyně na koni
Tchyně na koni

„Já jsem to říkala!“ Zlověstná věta, kterou nikdo neslyší rád, tím méně od tchyně. V případě nevěry, která vyjde najevo, toho uslyšíte daleko více, například: „Pavlíčku, vzpomínáš si, kolikrát jsem ti říkala, aby sis vzal nějaké milé a hodné děvče, hlavně ne tuhle ženskou? Vidíš, měla jsem pravdu – ostatně jako vždycky! Proč jen jsi mě neposlechl? Měla jsem pro tebe nevěstu vyhlídnutou, Evičku odnaproti, to byla holka! Pořádná byla, vařila jako Rettigová a nebyla povětrná!“

6/8: Spory o psa
Spory o psa

Vlastníte-li pejska, pochopitelně ho zbožňujete, je to další člen rodiny. Dojde-li však k rozvodu a dělení majetku, nelze vyloučit, že pejsek připadne druhé straně. A to by pro vás jistě bylo velmi bolestné. Přijít o chlupáče veselé povahy, který vás od rána rozesmával a rozčiloval… to byste nechtěla, že ne?

7/8: Výčitky svědomí
Výčitky svědomí

Říká se, že za rozbití manželství mohou vždycky oba dva hlavní protagonisté, ale často za to může jeden z nich o trošičku víc. A teď si představte, že se o půlnoci probudíte už jako rozvedená paní a nad vámi (i když spíše ve vás) se ozve hromový hlas: „Nemělas to dělat! Bořit je lehčí než budovat!“ Opravdu to chcete poslouchat, a ještě k tomu o půlnoci, kdy mnozí šťastlivci sladce spí?

8/8: Stojí ten druhý vůbec za to?
Stojí ten druhý vůbec za to?

Právě! Toť choulostivá otázka. Co když – nedej bože – je nynější objekt vaší lásky, který prozatím vypadá a jedná jako mladý bůh, ve skutečnosti spíše individuum dobrodružné povahy, vyhazující peníze oknem a prakticky nonstop pomrkávající po dlouhonohých blond slečnách? Co když vás namísto ráje čeká kruté vystřízlivění a potoky slz? Přemýšlejte!

 

Eva Michorová