Sex a vztahy

22. června 2015 04:30

Anna Kopečková

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

Rádi experimentujete? Vzrušují vás během milování nekonvenční stísněnější prostory, které dodávají vašim hrátkám další rozměr? „Malé prostory jsou pro oba partnery skvělé hned ze dvou důvodů. Zaprvé pro zvýšení intimity a zadruhé tak v sobě pěstujete smysl pro dobrodružství," tvrdí sexuální terapeut Ian Kerner, autor bestselleru „She Comes First“.

Při sexu v menším uzavřeném prostoru je klíčové, jakou si vyberete pozici. Můžete zariskovat a zvolit něco krkolomného nebo jednu z klasik – na koníčka. Je pravda, že ne všechny malé prostory nabízejí pro sex stejné podmínky. Vytvořili jsme proto jakési pořadí těch nejlepších a naopak nejhorších, kde vám může hrozit klaustrofobie. Na druhou stranu, není to navíc další vzrušení?

Limuzína

Mít sex v limuzíně vyjadřuje dokonalou rovnováhu elegance a nestoudnosti. Je to perfektní způsob, jak se cítit jako rocková hvězda. Pohodlná sedadla potažená kůží, šampaňské coby aperitiv nebo dezert – vyberte si sami. Bonusové body získáte navíc za to, jestliže si necháte stažené střešní okénko.

Vířivka

Horká voda, nahá těla, na která přes tryskající proudy nevidíte a zároveň netušíte, kde se vás partner dotkne – o to víc je to vzrušující. Skvělým rozjezdem může být vzájemné krmení jahodami, čokoládovými pralinkami a jemné masírování šíje. O šampaňském či příjemném koktejlu ani nemluvě.

Vířivka je skvělou volbou i pro ty, kteří preferují sexuální hrátky s více partnery najednou. Více rukou nebo nohou vás ještě více rozdráždí.

Menší jeskyně

Jedním ze způsobů, jak okořenit vaši dovolenou, je mít sex v terénu, například v malé jeskyni. Akustika je naprosto fantastická a zároveň je vzrušující, že vás v každém okamžiku může někdo překvapit. V lepším případě pár netopýrů nebo hlídač, v tom horším medvěd, pokud se vydáte třeba na Slovensko. Zahrajte si s partnerem na období pravěku a zkuste, jaké bylo milování v této historické epoše.

Stan

Láká vás příroda, ale raději si to s partnerem rozdáte v bezpečí stanu než v nevyzpytatelné jeskyni? Nevadí, i tak je stan skvělou volbou! Je to totiž velmi útulné a současně primitivní místo, v němž můžete probudit své nejtajnější touhy. Romantiku dotvoří světlo z hvězd a vůně táboráku. A pokud jste ve stanovém městečku na hudebním festivalu, dodá tomu jiskru pocit, že vás od ostatních odděluje jen tenoučká vrstva plátna.

Skříň

Mít sex ve skříni znamená, že vás oba najednou popadla taková touha, že jste zapluli na první místo, na které jste narazili – skříně mají téměř všude a mohou vám poskytnout dostatek soukromí. S komfortem je to už různé – v tomto případě na velikosti záleží. Už od samotného začátku jste navíc naladěni na spontánní vlnu. Co potřebujete? Stačí jedno mrknutí coby tajný signál a skříň bude mít co dělat, aby se nerozpadla.

Praktický tip – pozor na staré a vetché almary.

Sprchový kout

Kluzké prostředí sprchy může být záludné v tom, že vám hrozí nějaký úraz, pokud se příliš necháte unést. Na druhou stranu je zajímavé během sexu balancovat – můžete tak zaujmout překvapivě dráždivé pozice. Skvělým společníkem je i sršící proud vody, jenž může do vašich hrátek vnést další vzrušení.

Kdy si dát pozor? Jestliže máte sprchu se závěsem zaháknutým na tyči – hrozí vysoké riziko vyrvání tyče ze zdi.

Zadní sedadlo auta

Chcete se okamžitě cítit mladší? Vezměte svého partnera a pomilujte se na zadní sedačce v autě – dokonalá vzpomínka na staré dobré časy, kdy rodiče trůnili doma a nebylo kam jít. Je to pro vás málo vášnivé a nebezpečné? Není problém si hladinu adrenalinu zvýšit. Zaparkujte před nějakým supermarketem nebo policejní stanicí.

Toalety v letadle

A je to tady, tohle romantické a tolik zmiňované místo zkrátka nesmí chybět. Být členem „Mile High Club", což je anglický slangový výraz pro lidi mající na palubě letadla sex, zní zkrátka exkluzivně. Jen málokdo je ale ochotný souložit na tak malém prostoru a současně si vytvořit vlastní turbulence. A co teprve, když se objeví ty opravdové!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.