zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

1/8: Limuzína
sex limuzína

Mít sex v limuzíně vyjadřuje dokonalou rovnováhu elegance a nestoudnosti. Je to perfektní způsob, jak se cítit jako rocková hvězda. Pohodlná sedadla potažená kůží, šampaňské coby aperitiv nebo dezert – vyberte si sami. Bonusové body získáte navíc za to, jestliže si necháte stažené střešní okénko.

2/8: Vířivka
sex vířivka

Horká voda, nahá těla, na která přes tryskající proudy nevidíte a zároveň netušíte, kde se vás partner dotkne – o to víc je to vzrušující. Skvělým rozjezdem může být vzájemné krmení jahodami, čokoládovými pralinkami a jemné masírování šíje. O šampaňském či příjemném koktejlu ani nemluvě.

 

Vířivka je skvělou volbou i pro ty, kteří preferují sexuální hrátky s více partnery najednou. Více rukou nebo nohou vás ještě více rozdráždí.

3/8: Menší jeskyně
sex jeskyně

Jedním ze způsobů, jak okořenit vaši dovolenou, je mít sex v terénu, například v malé jeskyni. Akustika je naprosto fantastická a zároveň je vzrušující, že vás v každém okamžiku může někdo překvapit. V lepším případě pár netopýrů nebo hlídač, v tom horším medvěd, pokud se vydáte třeba na Slovensko. Zahrajte si s partnerem na období pravěku a zkuste, jaké bylo milování v této historické epoše.

 

 

4/8: Stan
sex stan

Láká vás příroda, ale raději si to s partnerem rozdáte v bezpečí stanu než v nevyzpytatelné jeskyni? Nevadí, i tak je stan skvělou volbou! Je to totiž velmi útulné a současně primitivní místo, v němž můžete probudit své nejtajnější touhy. Romantiku dotvoří světlo z hvězd a vůně táboráku. A pokud jste ve stanovém městečku na hudebním festivalu, dodá tomu jiskru pocit, že vás od ostatních odděluje jen tenoučká vrstva plátna.

5/8: Skříň
sex skříň

Mít sex ve skříni znamená, že vás oba najednou popadla taková touha, že jste zapluli na první místo, na které jste narazili – skříně mají téměř všude a mohou vám poskytnout dostatek soukromí. S komfortem je to už různé – v tomto případě na velikosti záleží. Už od samotného začátku jste navíc naladěni na spontánní vlnu. Co potřebujete? Stačí jedno mrknutí coby tajný signál a skříň bude mít co dělat, aby se nerozpadla.

Praktický tip – pozor na staré a vetché almary.

6/8: Sprchový kout
Sex ve sprše

Kluzké prostředí sprchy může být záludné v tom, že vám hrozí nějaký úraz, pokud se příliš necháte unést. Na druhou stranu je zajímavé během sexu balancovat – můžete tak zaujmout překvapivě dráždivé pozice. Skvělým společníkem je i sršící proud vody, jenž může do vašich hrátek vnést další vzrušení.

Kdy si dát pozor? Jestliže máte sprchu se závěsem zaháknutým na tyči – hrozí vysoké riziko vyrvání tyče ze zdi.

 

 

7/8: Zadní sedadlo auta
sex auto

Chcete se okamžitě cítit mladší? Vezměte svého partnera a pomilujte se na zadní sedačce v autě – dokonalá vzpomínka na staré dobré časy, kdy rodiče trůnili doma a nebylo kam jít. Je to pro vás málo vášnivé a nebezpečné? Není problém si hladinu adrenalinu zvýšit. Zaparkujte před nějakým supermarketem nebo policejní stanicí.

 

 

8/8: Toalety v letadle
sex letadlo

A je to tady, tohle romantické a tolik zmiňované místo zkrátka nesmí chybět. Být členem „Mile High Club", což je anglický slangový výraz pro lidi mající na palubě letadla sex, zní zkrátka exkluzivně. Jen málokdo je ale ochotný souložit na tak malém prostoru a současně si vytvořit vlastní turbulence. A co teprve, když se objeví ty opravdové!

reklama