9 věcí, které žena nikdy svému muži neřekne

9 věcí, které žena nikdy svému muži neřekne

Muži jsou často ve vztahu ti, kteří si nechávají mnoho věcí pro sebe. Vyplývá to z jejich povahy, řeší s partnerkou jen věci, které jsou nezbytné. Ty, se kterými si vědí rady, si nechávají pro sebe, stejně jako většinu myšlenek a pocitů. Ale, pro někoho možná překvapivě, i ženy mají svá tajemství. Pro muže je výhodné tato tajemství znát, protože vztah pak může být daleko láskyplnější a plný porozumění.

Chce, aby muž převzal iniciativu

Je to velmi důležitá věc. Ženy se nerady o všechno samy starají, plánují, zařizují. Žena chce, aby muž převzal iniciativu nebo jí alespoň pomohl. Ale když si o pomoc řekne, není to ono. Chtěla by, aby muž pochopil, jak je to pro ni důležité, a ujal se toho sám, bez říkání a připomínání.

To, že se muž stará, je pro ženu známka toho, že mu na ní záleží. Proto pánové, přebírejte iniciativu častěji – ať už jde o seznam věcí na nákup, přípravu večeře nebo naplánování příští dovolené.

Chce, aby ji muž překvapoval

Všechny ženy k zbláznění milují překvapení a sní o tom, že jejich partner ukáže svou kreativitu a překvapí je tak často, jak je to jen možné. Dokonce i maličkosti a sladkosti jsou pro ženy důkazem, že je muži milují. Ano, vůbec nemusí jít o drahý dárek, stačí drobnost, která ukáže mužovu iniciativu, zájem a hlubokou náklonnost. Tyto pocity jsou pro ženu k nezaplacení.

Bojí se, že je málo atraktivní

Jen málokterá žena je tak sebevědomá, že se nebojí, že jí muže odloudí nějaká jiná. Většina ostatních skrývá obavy, že jim muže odvede atraktivnější žena, ať už kamarádka, kolegyně, nebo prostě náhodná známost. Důvod obav je jednoduchý – každý chce něco, co nemůže mít. Co když některá z žen kolem vašeho muže má na něj zálusk? Nebo co když váš muž začal fantazírovat o jiné ženě? Obavy jsou normální, ale není třeba věc dramatizovat bez důkazů.

Chce, aby muž nelhal

Každý člověk chce, aby byl jeho partner vždy otevřený a upřímný, bez ohledu na to, co se děje. Nikdo nechce být klamán a ženy nejsou výjimkou. Spoustu věcí žena může odpustit, ale ne lži. Bez ohledu na situaci nebo na to, co špatného muž provedl, žena vždy chce slyšet pravdu.

Rozumí řeči těla

O ženách je známo, že mají šestý smysl, zejména pokud jde o vztahy. Žena si vždycky všímá a analyzuje i malé detaily, včetně řeči těla jejího partnera. Takže si je obvykle vědoma sympatií, které její partner chová ke kolegyni, i když ji nikdy neviděla.

Když si ale všimne něčeho podezřelého, bude ji to trápit, i když nemusí vědět, co přesně jí vadí. A když žena něco tuší, bude velmi naštvaná, když její muž nebude trávit čas s ní, ale v práci.

Nevadí jí, když si muž udělá čas pro sebe

To je další tajemství, o kterém jen málo mužů ví. Ženám nevadí, když si muži dělají čas pro sebe. Chápeme, že naši manželé a milenci potřebují prostor pro sebe, že je pro ně velmi důležité strávit čas s přáteli sledováním fotbalových zápasů, pitím piva nebo hraním různých her. Může nám však vadit nedostatek pozornosti.

Muž by tedy měl svůj čas dělit spravedlivě. A také by měl ženě dopřát její čas na kamarádky a „ženské“ věci.

Chce, aby se líbila jeho přátelům

Žádná žena to neříká nahlas, ale je to tak. Jestli jsou pro partnera jeho přátelé skutečně důležití, chce se jim líbit. To znamená, že jim chce ukázat, jak má svého muže ráda a že si uvědomuje, že je to skvělý člověk. Pokud se přátelům nelíbí, může ve vztahu později docházet ke konfliktům. Pokud se však bude žena přátelům líbit, mohou partnera ovlivnit v její prospěch.

Potřebuje prostor

Když žena řekne, že potřebuje prostor, neznamená to, že muže už nikdy nechce vidět. Pánové, nemusíte se balit a do hodiny odjet. Žena chce porozumění. Muž by si měl uvědomit, že žena má někdy důležité věci na práci a když říká, že potřebuje prostor, tak prostě opravdu potřebuje jen čas na své věci.

Chce, aby muž byl upřímný

Každá žena chce, aby k ní byl její partner upřímný. Takže pokud opravdu vypadá v nějakých šatech tlustě, neměl by říkat: „Vypadáš nádherně.“ Ona většinou moc dobře ví, jak vypadá.

Muž by se neměl bát své ženě říct, že i když má několik kilo navíc, pořád vypadá úžasně. Ukažte své ženě, že ji milujete kvůli tomu, jaká opravdu je. Pokud ji ale trápí postava, navrhněte jí, že můžete chodit cvičit společně. Podporujte ji v jejím úsilí, bude vás za to milovat.

Lucie Kořistová

Sdílejte článek
Štítky vztah

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.