Anální sex: Máte z něj strach?

Považujete ho za nevhodnou, bolestivou a nehygienickou milostnou variantu, ze které se vám ježí chloupky po celém těle? Pokud je anální sex prováděn s citem a mezi partnery navíc panuje naprostá důvěra, budete mít nakročeno k silným prožitkům a poznáte, že anální stimulace může být i velmi příjemná.

Proč na něj pánové nedají dopustit?

Už jen samotná představa análního sexu se mužům jeví jako obzvláště dráždivá. Zadeček erekci poskytuje mnohem užší a těsnější průnik, což násobí rozkoš a na příchod orgasmu je zaděláno dvojnásobně rychle a intenzivně. Navíc vše přikrášluje také fakt, že se jedná o poměrně netradiční a velmi exotickou praktiku, která spolehlivě vyžene partnerskou nudu a utne stereotyp.

V době starého Řecka a Říma byla tato metoda velmi oblíbená, a to především z praktických důvodů. Ženy se musely vdávat jako sexuálně neposkvrněné.

Co dělat, když partner o anální milování projevil zájem?

Pokud první impulz k objevení této praktiky vyšel od partnera, nezoufejte! O všem se dá mluvit, proto zahoďte za hlavu prvotní stydlivost a bez emocí si vyslechněte, co partnera na anální stimulaci tolik láká. Nestavte se k tomuto experimentu ihned odmítavě, klidně ho požádejte o trpělivost a prozkoumejte tuto sféru po menších krocích.

Prozatím do vašeho milostného repertoáru zakomponujte mazlivé doteky v oblasti konečníku nebo jeho stimulaci za asistence jazyka či rtů, jež je světu známá pod pojmem rimming.

Přípravu není vhodné podcenit

Zadeček není pro milování primárně určen, proto rovnou zapomeňte na nečekané vniknutí ve chvíli, kdy na to nejste připravena. Pro pocit naprostého uvolnění doporučujeme klystýr nebo rychlejší variantu ve formě anální sprchy. Tím to ale nekončí!

Správně provedený anální sex nikdy není doprovázen bolestí, proto se bez lubrikačního gelu, nejlépe na bázi silikonu, neobejdete. Ten totiž vydrží mnohem déle klouzat, protože se při tření tolik nevypařuje jako jeho vodní varianta. Domluvte se také s vaším partnerem na signálech, které mu dají jasně najevo, že pro tuto chvíli je anální dobrodružství u konce.

Pokud stále nevěříte, že byste si mohla anální sex užít i vy, přečtěte si názor jedné z vás:

„S Alešem jsme spolu už pět let a anální milování jsem mu ´darovala´ k jeho narozeninám, protože na něj už dlouho pěl samé ódy. Díky vzájemné důvěře a ohleduplnosti jsem si to nečekaně užila i já. Partner byl něžný, citlivý a starostlivý. Pokud máte doma chápajícího a milujícího chlapa, není se čeho obávat.“ Denisa, 36 let

LZ

Sdílejte článek
Štítky Sex Řím anální sex anál Starověké Řecko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.