Sex a vztahy

1. ledna 2016 04:20

Lucie Průchová

Čeští muži a jejich nádobíčko... Patří k největším v Evropě!

Už jste viděli tuhle mapičku? Britský průzkum na ní zachytil zajímavé informace, týkající se mužské „chlouby“.

Odhaluje totiž, že naši čeští muži se mohou pochlubit jedněmi z největších údů v Evropě. To je potěšující zpráva nejen pro ženy, ale také pro mužskou část, protože jim to určitě pozvedne ego. Když se podíváme na průměr, je délka jejich penisu necelých 16 centimetrů, tedy abychom byli přesní, je to 15,89 cm.

Tak co tomu říkáte, pánové? Vždyť o to, jakého mají muži ve vašem okolí „kašpárka“, se zajímáte přece už od školky. Určitě jste si ho alespoň jednou za život přeměřovali. Tak i kdybyste se trošku vymykali průměru, nemusíte zoufat, statistiky vás posunuly na místo v prvních řadách, takže můžete být náležitě pyšní.

Ale není to jen mužská záležitost. O poměřování penisů se často baví i ženy: „Tak co, jakej byl a jakýho HO má?“ Jako by na tom záleželo… I když, znáte takové to přísloví – i s malých kašpárkem se dá hrát velké divadlo… Tak to buď vymyslel muž, který má se svým přirozením zjevně velikostní problém, nebo žena, která ovšem nic takového nezažila. Vlastní zkušenost zřejmě chybí, jinak by něco takového nemohla vypustit z úst. No, dámy, řekněte samy… Malý kašpárek – velké divadlo?

Někdy však nastane opačný problém a to je, když narazíme na pořádného kašpara, to je potom pěkný tyátr a další životní zkušenost, kterou bychom si možná raději odpustily.

Vraťme se ale zpět k naší mapě… Objektivně vzato je průměrná velikost penisů našich mužů tak akorát a my můžeme být spokojené. Pokud se však najdou mezi námi takové, které touží po onom pořádném tyátru, mapa nám napovídá, že bychom se měly vydat na území Afriky. Malé „kašpárky“ najdeme mezi Asiaty, ale to už je známá věc… To už my holky máme dávno zjištěné (samozřejmě teoreticky nastudované).

Jo, a abychom nezapomněly, kdybyste si chtěly přece jen o kousek přilepšit, tak navštivte nedaleké Maďarsko, tam mají muži ve ztopoření průměrně 16 a půl centimetru dlouhé penisy.

To jen kdyby náhodou byla cesta do maďarských lázní :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.