Sex a vztahy

1. prosince 2015 10:50

Lucie Průchová

Čím ničíme muže při sexu? ČEHO SE VYVAROVAT!

V posteli platí výrazněji než kde jinde přísloví "mluviti stříbro, mlčeti zlato"!

Ženy prý namluví v průměru pětkrát tolik slov než muži. Pusu nezavřeme často ani při sexu. A to navzdory faktu, že muži stejně vnímají jen čtvrtinu řečeného a při milování dost možná ani to ne. Někdy ale stačí i jen jedno slovo a je PO VŠEM!

Nesnažte se vůbec vypustit z úst toto:

TO BYLO VŠECHNO?

Pokud vás dostatečně neuspokojil, řekněte mu to jemněji: „Mám ráda, když mi to děláš takhle“ a názorně mu to ukažte, třeba i vlastní rukou nebo vibrátorem. Případně si o sexu popovídejte později. Pokud má problémy s erekcí, je lepší ho dostrkat k lékaři, protože může mít i vážné sexuální problémy. Může v tom být ovšem také přepracování nebo milenka. Ale proč hned myslet na nejhorší.

LÍBÍM SE TI JEŠTĚ?

Co chcete slyšet? Že možná ne? Je s vámi, protože je mu s vámi dobře, tak víc neřešte. Dělejte vše podle svého nejlepšího svědomí a vědomí, abyste byla v pohodě, udržujte se v kondici, a pak vše půjde samo.

BĚŽ SE UMÝT

Pokud nejde o známost na jednu noc, měla jste dost času si ho vychovat k hygienickému obrazu svému. Snad nežijete se zvířetem, které se minimálně jednou denně nesprchuje. Když vybuchne záchvěv vášně, neuhaste ho cynickým odsunem do koupelny, běžný „lidský“ pach vás nezabije, naopak, možná budete okouzlena feromony :-). Podobně ani vy byste neměla hned upalovat do sprchy, mezitím vám usne! Posedlost přehnanou hygienou je zrovna tak odpuzující... Jedinou výjimkou by mohla být společná sprcha!

JMÉNO JINÉHO MUŽE

Pokud si vybíráte partnery častého jména, jako je například Tomáš nebo Honza, jste v určité výhodě, ovšem splést se při milování je opravdu na zlost. Požitek to zkazí i vám. Stačí jen vyšpulit pusinku na nesprávné písmenko a je zaděláno na malér. Proto – neoslovujte!

JE TO NUDA!

Jestliže vnímáte milování s partnerem jako prostná cvičení, řekněte mu to, ale kdekoliv jinde než v posteli! Druhá věc je, že ona nuda není jen jeho věc. Snažte se také sama převzít iniciativu. Ponoukněte ho k netradičnímu milování s pomůckami, erotickým videem, o víkendovém pobytu…

SOUSED/ČÍŠNÍK/KAMARÁD/KOLEGA SE MI ZDÁ SEXY

Muži neberou hodnocení atraktivity tak osobně jako my ženy, ale přesto… jejich mozky fungují logicky: když před ním vyslovíte, že „se vám něco líbí na jiném – tak proč s ním nejste v posteli?“.

VIDĚLA JSEM VĚTŠÍ NÁDOBÍČKO/MĚLA JSEM LEPŠÍHO MILENCE

Co bylo, bylo. On s tím nic nenadělá a vy budete vypadat tak trochu do větru. Jestli vám milování s nynějším partnerem vyhovuje, není důvodu porovnávat nahlas.

DŘÍV JSEM SI POŘÁDNĚ UŽÍVALA

To možná přispělo k vaší sexuální erudici, ovšem ON určitě rád neuslyší, že jste jemně řečeno „opoužívaná“. Pořád ještě žijeme ve společnosti, která „počet zářezů“ hodnotí pozitivně možná u mužů. U žen ale nikoliv.

MUSÍM ZAVOLAT MAMINCE

Jasně, že nás při sexu napadají i různé věci praktické pro provoz domácnosti a nechceme, abychom na ně pak zapomněly. Pro jistotu si je řekneme nahlas a je vymalováno! Věty typu „musím koupit máslo, ta stěna potřebuje vymalovat či ještě jsem tento týden nevolala mamince“ vyslovovat vůbec nemusíte, raději je běžte rovnou naplnit. Protože jinak z milování stejně nic nebude. Pomyšlení na tchyni ještě nikdy nikoho nenažhavilo…

ŘACHANDA

Napadlo vás něco vtipného a máte strašné nutkání to říct? Dokonce něco v souvislosti s jeho akcí při milování? MLČTE! Buď se budete smát a z milování nic nebude, nebo se urazí a z milování taky nic nebude… takže C je správně!

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.