Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Co dělají muži, když si myslí, že se nedíváte?

1/7: Kontrolují se
co dělají muži kontrolují se

Ti, kteří chodí do posilovny, s oblibou při každé vhodné chvíli (rozumějte, když je nikdo nevidí) stanou před zrcadlem a nechají "pohrát" svoje svaly.

Někdy je taky potřeba podívat se tam dolů, do „suterénu“, a ujistit se, zda je vše, jak má být (určitě chápete, které místo máme na mysli). Nic nečouhá, nikde nic netrčí, nikde žádné „větrání“, které je sice příjemné, ale snad jen kromě nudistické pláže nemístné až úchylné.

 

I když – existuje nejméně jeden člověk na světě, který si s tím hlavu nedělá. Je jím kdysi bývalá tenisová jednička Španěl Rafael Nadal. Ten si během přímého přenosu upraví před každým svým podáním naprosto všechno!

2/7: Zkoumají a maskují špeky
co dělají muži kontrola špeků

Nejen ženy mívají mindráky ze své váhy. V poslední době jim v tomto ohledu silně konkurují muži. Jakmile se nedíváte, začnou si osahávat bříško a zjišťovat, zda jim nikde nic nečouhá. „Přetejkající“ pneumatika přes pásek, špekaté paže vyčuhující z tílka nebo kalhoty zařízlé v zadnici moc na přitažlivosti nepřidají.

 

 

3/7: Zjišťují, jestli nemají něco v nose
co dělají muži vrtat se v nose

Nenee, určitě si neloví holuby z nosu, natož aby je pak jedli!! I když, některým lidem zůstávají neřesti z dětství až do dospělosti... V tomto případě se spíše opravdu jedná jen o nepříjemný pocit v nose, kdy jim nejspíše holubi brání v dýchání. Doufejte.

 

 

4/7: Předstírají, že jdou pro drink či na toaletu
co dělají muži prdí

Ale ve skutečnosti si potřebují ulevit. Plynům se zkrátka nedá někdy poručit. Jak se ale říká, lepší jeden prd než deset doktorů. A dokud má partner ještě slušnost, že si raději od vás popojde, může vás to jedině těšit.

 

 

5/7: Rychle „hodí patku“
co dělají muži hodí patku

Někteří chlápci mají komplex ze svých vlasů. Bojí se, že by jim třeba mohlo prosvítat místečko s lysinkou, a pak by u vás ztratili plusové body atraktivity. Proto se pozorují v každém odlesku, zda je všechno v pořádku. Při první příležitosti zmizí na záchod, vytáhnou z kapsy hřebínek, z tašky možná i lak na vlasy a předvedou rychlokurz česání.

6/7: Sledují vás
co dělají muži sledují vás

A to jak na síti, tak i v realitě. Jestliže jste se právě seznámili, nejspíše si o vás tajně zjišťuje informace na internetu. Používáte-li nějaké sociální sítě, buďte obezřetné a nastavte si na nich soukromí, aby vás nemohl šmírovat kdejaký „vošoust“.

 

Pokud jste u něj poprvé přespala, známost je čerstvá a neokoukaná, máte nejspíše potřebu ho co nejvíce pozorovat, „nasát ho“. Ale nechcete, aby vás při tom načapal. To samé pravděpodobně řeší i on. Jenže známe chlapy – ačkoliv se snaží být nenápadní, málokdy se jim to podaří. Na druhou stranu je fajn cítit na sobě jeho pohled plný chtíče.

7/7: Informují kámoše, jak probíhá rande
co dělají muži informují o rande

Tohle taky není jenom doménou žen, ale i mužů, kteří bývají z prvního rande občas nervóznější, než jsme my. Takže jakmile mu zmizíte na pár vteřin z dohledu, třeba na toaletu, královsky se pobavíte, když ho budete tajně sledovat.

 

-šp-