Sex a vztahy

14. května 2015 04:45

Anna Kopečková

Co dělat, když chcete v sexu každý něco jiného?

Rozumíte si s partnerem ve všech směrech, ale co se týká milování, máte pocit, že se vaše představy o uspokojivém sexu rozcházejí? Víme, jak odstranit vaše milostné odchylky!

Není tak neobvyklé, že jeden z partnerů dává přednost klasice, zatímco ten druhý rád zkouší nové věci a experimentuje. Zahrnuje vás neslušnými návrhy nejen na anální sex, ale vymýšlí doslova pozice vhodné pro jogíny? Co se týká zkoušení netradičních praktik, je důležité si o všem otevřeně popovídat. Vzájemná komunikace a pouto důvěry totiž může pomalu a jistě překonat zažitá tabu. Samozřejmě, každý z nás má v sexu jisté hranice, ale pokud si budete rozumět, můžete je společně posunout nebo dokonce přeskočit na další level.

„Pavel přišel za mnou s polohou, ze které mě bolelo celé tělo a o libých pocitech, natožpak o orgasmu nemohla být řeč. Abych mu prakticky předvedla, že extrémy nejsou ničím příjemným, vymyslela jsem pozici, ve které se dobře necítil zase on. Od té doby nemám sex spojen s mučivou hodinou tělocviku,“ prozrazuje svou taktiku Katka (29).

Když on chce sex častěji, než vy

Tohle zná hodně žen. V práci mají stůl zavalený úkoly, musí zajít na nákup, obstarat děti, uvařit večeři, uklidit, vyžehlit a večer v posteli po nich ještě drahý chce plnění milostných povinností, a to nejlépe každý večer s železnou pravidelností. Pokud nevíte, kde vám hlava stojí, zapojte partnera a zaúkolujte i děti. Je to nejen výchovný krok, ale navíc budete mít více času pro sebe a ještě vám zbyde nálada na milostné dovádění. V případě, že ani toto řešení nepomůže, jděte s pravdou ven. Pánové jsou v sexu vesměs mnohem aktivnější, chtějí si ho užívat častěji a navíc potřebuji ulevit svému napětí.

Jak tuto situaci vyřešit? Nasměrujte partnera k delší předehře – třeba dostanete chuť i vy, mrkněte spolu na lechtivé video podle vašeho výběru nebo mu dopřejte orální sex a přiveďte ho k vrcholu. Svému muži také můžete pořídit masturbační vajíčko. Tahle věc, která se k nám dostala z Japonska, opravdu vypadá jako vajíčko. Je velmi elastické, vyrobené ze směsi silikonů a muž si s ním vystačí úplně sám.

„Tomáš by si dokázal představit, že se budeme milovat nejlépe každý den dvakrát – ráno a večer. Jsou ale dny, kdy ho odmítnu. Sám moc dobře ví, že tím mnohem aktivnějším v sexu je u nás on. Usměje se, zavře se do pracovny a mně je jasné, že z ní vyjde nadmíru uspokojený.“ Laura (33)

Když jeho vyvrcholení je rychlejší než to vaše

„Našla jsem si nového přítele a ten je ve svých čtyřiceti hotový během chvilky. Vždycky se mi omlouvá, že je to tím, že je už dlouho sám a že klasickou soulož neměl pořádnou řádku let. Než si vůbec začnu sex užívat, je konec,“ vysvětluje nešťastně Diana (37).

Pokud neprožíváte sex ze stejného důvodu jako Diana, požádejte milého, ať se s vámi mazlí, uspokojuje vás ústy nebo vibrátorem až k vašemu vyvrcholení. Další možností je použití kondomu nebo gelu se znecitlivujícím účinkem. Kristýna však dodává: „Já jsem to měla s Robertem podobné, ale po letech ve spokojeném vztahu se jeho výdrž začala navyšovat. Chcete to trochu trpělivosti a také zapojit milostnou kreativitu.“

Pokud se naopak jeho orgasmus někde loudá a vy už v myšlenkách sestavujete menu na neděli, překvapte ho změnou polohy a zkuste se více do akce zapojit. Je nám jasné, že vy už dávno máte vyvrcholení v rukávu, ale když mu zasténáte do ucha, nebo se na něm hříšně zavrtíte, podpoříte jeho touhu a věřte tomu, že ta brzy vystřelí ke hvězdám.

len

Sdílejte článek
Štítky Japonsko sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.