Co dělat, když milování trvá příliš dlouho?

Žádná žena nechce prožívat milování, které trvá jen pár sekund. Ale ani příliš dlouhé milování není žádnou výhrou.

Jsme si poměrně jistí, že už jste četli mnoho a mnoho rad o tom, jak prodloužit milování, když váš partner trpí předčasnou ejakulací. Koneckonců, na partnerově výdrži závisí orgasmus většiny žen, takže není divu, že se ženy tímto tématem trápí a snaží se partnerovi pomoct.

Ale co když máte opačný problém? Sex je dobrý, ba přímo skvělý, vy už jste svého dosáhla, ale partner pořád nechce skončit… Stane-li se to občas, je to příjemné zpestření, ale pravidelný hodinový sex může být dost vyčerpávající a pro ženské partie také velmi bolestivý. Zírání do stropu a předstírané sténání vaší vagině, ale ani vztahu rozhodně nepomůže. Radši vyzkoušejte jeden z následujících triků jak partnera rychleji přivést k orgasmu.

Lubrikant je kamarád

Pokud máte partnera, který se rád miluje hodinu a více, pořiďte si do ložnice lubrikant. „Tření při sexu není žádoucí, protože je bolestivé, potřebujete, aby to pěkně klouzalo. Pokud už vám nestačí tělní tekutiny, nestyďte si vzít na pomoc lubrikant. Výzkum ukazuje, že ženy dosahují s lubrikantem orgasmu mnohem snáz. Navíc to může být obrovská pomoc, pokud váš partner prostě ještě není, třeba to urychlí proces a vás přivede k dalšímu orgasmu,“ tvrdí sexuoložka Emily Morseová.

Buďte kreativní

Vůbec nic nenamítáme proti misionářské poloze, mnoha párům plně vyhovuje. Ale pokud partner pořád nemůže dojít vyvrcholení, zkuste vyzkoušet nějakou netradiční polohu, například něco, co on vždycky chtěl vyzkoušet. „Využijte toho, že svého partnera znáte, a zkuste něco, co ho skutečně rozpálí. Zahrajte si například na role,“ radí Morseová.

Tyhle techniky na většinu mužů spolehlivě fungují: zašeptejte mu do ucha několik sprostých větiček, lehce jej zatahejte za šourek, nebo jej nechte, ať vám naplácá na zadek. To může posílit vzrušení a posunout vás oba za cílovou čáru.

A jestli ani to nepomůže, změňte sexuální aktivitu. Vyzkoušet můžete ruční práci, orální sex i vzájemnou masturbaci.

Vyříkejte si to

Pokud sexuální maraton není nic pro vás, musíte to svému partnerovi říct. Možná je totiž tak přesvědčený mediální masáží, která tvrdí, že každé milování má trvat nekonečně dlouho, že mu vůbec nedošlo, že vám to nevyhovuje. „Proto zkuste najít nějaký sexy způsob, jak svému milému jemně naznačit, že už jste dosáhla svého limitu. Může to být heslo, které mu zašeptáte do ucha. Předtím je však potřeba si o problému citlivě promluvit, aby mohl vhodně zareagovat,“ naznačuje Morseová. A pokud hesla nezaberou, řekněte to rovnou i při sexu. „Miláčku, už to bolí, mohl bys to urychlit?“ Proti tomu nelze nic namítnout.

Jedná-li se o citlivé otázky, rozhovor nikdy není příjemný. Jenomže nevyslovené a nevyjasněné věci mají schopnost narůstat do obrovských problémů, které je pak mnohem složitější řešit. Když však téma otevřete, musíte na to citlivě a s respektem k partnerovi. Je pravděpodobné, že neví, že dlouhé milování je vám nepříjemné, a pokud mu to řeknete, bude otevřen hledání řešení společně s vámi. Společně si můžete sestavit akční plán, který pomůže vám oběma dosáhnout uspokojení.

-lk-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.