Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Co dělat, když milování trvá příliš dlouho?

Žádná žena nechce prožívat milování, které trvá jen pár sekund. Ale ani příliš dlouhé milování není žádnou výhrou.
Vydáno: 04.04.2016
Mít v posteli králíčka na baterky není úplně ideální
Mít v posteli králíčka na baterky není úplně ideální Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jsme si poměrně jistí, že už jste četli mnoho a mnoho rad o tom, jak prodloužit milování, když váš partner trpí předčasnou ejakulací. Koneckonců, na partnerově výdrži závisí orgasmus většiny žen, takže není divu, že se ženy tímto tématem trápí a snaží se partnerovi pomoct.

Ale co když máte opačný problém? Sex je dobrý, ba přímo skvělý, vy už jste svého dosáhla, ale partner pořád nechce skončit… Stane-li se to občas, je to příjemné zpestření, ale pravidelný hodinový sex může být dost vyčerpávající a pro ženské partie také velmi bolestivý. Zírání do stropu a předstírané sténání vaší vagině, ale ani vztahu rozhodně nepomůže. Radši vyzkoušejte jeden z následujících triků jak partnera rychleji přivést k orgasmu.

Co byste rozhodně neměli dělat před tím, než budete mít sex

V tu chvíli jste museli vypadat dokonale. Rychle se oholit do posledního chloupku, raději moc nejíst, ať nemáte nafouklé bříško, ale něco málo si dát, aby vám v něm nekručelo a taky aby vám nesmrdělo z pusy. „Hladový puch“ totiž leckdy nepřebije ani extra-super-mentolová žvýkačka.

 

sex jídlo - Obrázek 3 Foto:

 

A rozhodně nezapomenout umýt si vlasy. Nebylo snad romantičtější chvilky, než když vás přítel hladil v kadeřích a nasával vaši vůni. Dneska jste s manželem dvacet let, prdíte před sebou a nohy si rozhodně obden neholíte.

Pokud si ale nechcete znechutit poslední zbytky přitažlivosti, které mezi sebou máte, nebo jste si zrovna našli nového partnera, kterého chcete okouzlit, nedělejte před schůzkou či milováním následující činnosti.

1) Neberte si antihistaminika

Anální sex... Už nikdy více!

Určitě znáte všichni, ať už z vlastní zkušenosti, nebo u dětí. S léky, co se užívají nejčastěji proti nepříjemným příznakům alergie, se zkrátka nemůžete nesetkat. Pomáhají dehydrovat nosní sliznici, aby zabránily ucpání nosu. Nicméně pozor – nemusí totiž vysušovat jen nosní dutiny, ale i jiné části vašeho těla, bohužel třeba vaginu. Těžko pak budete partnerovi vysvětlovat, jak moc po něm toužíte, jak strašně váš nažhavil, když do vás nebude moc vstoupit. V tomhle případě je snad lepší snést zacpaný nos.

 

Lubrikant je kamarád

Pokud máte partnera, který se rád miluje hodinu a více, pořiďte si do ložnice lubrikant. „Tření při sexu není žádoucí, protože je bolestivé, potřebujete, aby to pěkně klouzalo. Pokud už vám nestačí tělní tekutiny, nestyďte si vzít na pomoc lubrikant. Výzkum ukazuje, že ženy dosahují s lubrikantem orgasmu mnohem snáz. Navíc to může být obrovská pomoc, pokud váš partner prostě ještě není, třeba to urychlí proces a vás přivede k dalšímu orgasmu,“ tvrdí sexuoložka Emily Morseová.

Důvodem mužova nezájmu vůbec nemusí být jiná žena

Když partner nemá chuť na sex... Co s tím?

 

Buďte kreativní

Vůbec nic nenamítáme proti misionářské poloze, mnoha párům plně vyhovuje. Ale pokud partner pořád nemůže dojít vyvrcholení, zkuste vyzkoušet nějakou netradiční polohu, například něco, co on vždycky chtěl vyzkoušet. „Využijte toho, že svého partnera znáte, a zkuste něco, co ho skutečně rozpálí. Zahrajte si například na role,“ radí Morseová.

Tyhle techniky na většinu mužů spolehlivě fungují: zašeptejte mu do ucha několik sprostých větiček, lehce jej zatahejte za šourek, nebo jej nechte, ať vám naplácá na zadek. To může posílit vzrušení a posunout vás oba za cílovou čáru.

A jestli ani to nepomůže, změňte sexuální aktivitu. Vyzkoušet můžete ruční práci, orální sex i vzájemnou masturbaci.

Naši muži se nemají za co stydět...

Čeští muži a jejich nádobíčko... Patří k největším v Evropě!

 

Vyříkejte si to

Pokud sexuální maraton není nic pro vás, musíte to svému partnerovi říct. Možná je totiž tak přesvědčený mediální masáží, která tvrdí, že každé milování má trvat nekonečně dlouho, že mu vůbec nedošlo, že vám to nevyhovuje. „Proto zkuste najít nějaký sexy způsob, jak svému milému jemně naznačit, že už jste dosáhla svého limitu. Může to být heslo, které mu zašeptáte do ucha. Předtím je však potřeba si o problému citlivě promluvit, aby mohl vhodně zareagovat,“ naznačuje Morseová. A pokud hesla nezaberou, řekněte to rovnou i při sexu. „Miláčku, už to bolí, mohl bys to urychlit?“ Proti tomu nelze nic namítnout.

Jedná-li se o citlivé otázky, rozhovor nikdy není příjemný. Jenomže nevyslovené a nevyjasněné věci mají schopnost narůstat do obrovských problémů, které je pak mnohem složitější řešit. Když však téma otevřete, musíte na to citlivě a s respektem k partnerovi. Je pravděpodobné, že neví, že dlouhé milování je vám nepříjemné, a pokud mu to řeknete, bude otevřen hledání řešení společně s vámi. Společně si můžete sestavit akční plán, který pomůže vám oběma dosáhnout uspokojení.

-lk-

Článek je zařazen v: Sex, milování, když může pořád
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama