Sex a vztahy

28. listopadu 2015 04:45

Lucie Průchová

Co o něm vypovídá jeho oblíbená sexuální poloha

Co o něm vypovídá jeho oblíbená sexuální poloha

Někteří muži milují misionářskou polohu, druzí mají nejraději „doggystyle“ – jako pejsci zezadu. Další preferují, když je žena nad nimi, jiní si to nejvíce užívají ve „lžičce“ – na boku za sebou. Jak je na tom váš partner? Poznaly jste, co ho nejvíc rozpálí? Dumaly jste někdy nad tím, proč ve finále většinou skončíte stále ve stejné poloze? Určitě je to proto, že v ní dosahuje nejlepší orgasmus, nejvíce ho uspokojuje. Nicméně tím zároveň odhaluje i svou osobnost. Čtěte dál a možná, že se na svého partnera dozvíte i to, co ani vědět nechcete.

1. Misionář

Stará dobrá klasika, která se snad neomrzí ani v roce 2642. Je to první způsob milování, který viděl váš partner v televizi. Inspiroval ho a učil se na něm umění milovat – většina z nás přišla o panenství (či panictví) právě v „misionáři“. Přestože tuto polohu zvládne váš partner i poslepu, může její oblíbenost signalizovat, že si není sám se sebou moc jistý, nevěří si. Jistotu hledá právě tak, že má potřebu koukat vám do tváře, aby viděl vaše reakce a mohl z nich mnohé vyčíst. Další důvod, proč ji má tak rád, může značit jeho touhu mít vše pod kontrolou, ovládat vás, diktovat si tempo. Nemusíte se ale hnedka děsit, poloha tváří v tvář na něj také prozrazuje, že vyhledává intimitu. Jak romantické.

Čas na změnu: Jestliže nejvíce miluje klasiku, ale zároveň je i ochoten občas se aspoň trochu odvázat a zaexperimentovat, není na tom nic špatného. Problém ovšem nastává v případě, že je schopen dosáhnout orgasmu jen v „misionáři“. Pokuste se zapojit trochu fantazie, převezměte během milování iniciativu a nenápadně vyzkoušejte i další polohy. Když to párkrát nevyjde, neházejte flintu do žita, chce to jen trpělivost. Jste-li ovšem s vaším dosavadním sexuálním životem spokojená, není třeba něco řešit.

2. „Doggystyle“

Kdo by neměl rád psy. A kdo dokonce miluje jejich způsob rozmnožování, polohu jako pejsci zezadu? Sem by se dali zařadit muži, kteří jsou spíše impulzivní a často se řídí instinkty. Tento způsob milování jasně říká – „já jsem tady král džungle, mně to všechno patří“. Slabinou těchto mužů je strach z intimity – z nějakého důvodu nedokáží udržet pohled do vašich očí. Obecně to nejsou velcí romantici. Anebo je zkrátka rajcuje váš „šmrncovní“ zadek.

Čas na změnu: Váš partner do vás sice v „Doggystyle“ pronikne o něco hlouběji než v poloze tváří v tvář, ale ochuzuje se tak o již zmiňovanou intimitu – o energii mezi mužem a ženou, která proudí mezi jejich obličeji, když se sledují během milování. Kdo to nezažil, nedokáže ocenit, o co všechno přišel. Jestliže toužíte vy sama po intenzivnějším kontaktu a nedokážete přesvědčit partnera o nějakou polohu očima k sobě, zkuste alespoň „lžičku“ – lehněte si před něj na bok, on bude kopírovat vaše křivky a pronikne do vás zezadu. Když vám navíc do ouška zašeptá pár milých a něžných slov, můžete být relativně spokojená.

3. Žena nahoře

Kouzlo této pozice spočívá v tom, že existuje snad milion způsobů, jak jí realizovat. Dáte nohy trošku víc k sobě nebo je třeba zanožíte a hned to má jiný rozměr. Pokud má váš partner tyto polohy rád, pravděpodobně se zabývá tím, jak vás co nejlépe uspokojit. Není to žádný sobec, ukájejí ho pocity, že vám dělá dobře. Na první pohled by se mohlo zdát, že je váš milenec submisivní a moc si nevěří. Ale vůbec tomu tak nemusí být. Naopak. Je si sám sebou tak jistý, že je ochotný být dole, v nedominantní pozici, a dopřává vám dosahovat orgasmu podle vaší libosti. On si to přeci může dovolit.

Čas na změnu: Je super být nahoře a diktovat si tempo. Jenže co máme často, ať je to sebelepší a sebepříjemnější, omrzí se to. Ztratí to svoje kouzlo. Nemíváte občas touhu, aby vás partner čapnul, hodil na záda a projevil se jako pořádný chlap? Nestyďte se a svěřte se mu, až bude vhodná doba. Nebo to můžete udělat tak, že mu navrhnete, abyste si zahráli hru na „lolitku a jejího učitele“.

4. „Lžičky“

V této poloze častěji usínáme, než se milujeme – tedy alespoň zpočátku, kdy ještě s partnerem upřednostňujeme co nejvíc kontaktu na úkor pohodlného spánku. Proto ji preferují ti, co jsou jemnocitnější, citlivější, aby si pořádné užili doteky s partnerkou. Ačkoliv se jedná o zdánlivě jednoduchou polohu – oba si pěkně leží – milují ji také muži, kteří sportují a mají kondičku. Ovinou vás paží, vášnivě do vás vstoupí a začnou pracovat svou vypracovanou prdelkou.

Čas na změnu: U této nádherně romantické a něžné polohy opět hrozí, že vám začne chybět oční kontakt. Ať už je váš partner snílek nebo náruživý sportovec, nejspíše bude otevřený i k dalším hrátkám, k jiným milostným pozicím. „Citlivouš“ zajisté ocení i „misionáře“, pro „svalouše“ bude zase výzva kterákoliv poloha z Kámasútry.

5. Na stojáka

Ve sprše, na kuchyňské lince, přiražená ke dveřím – ale v posteli snad nikdy, maximálně 2x do roka. Je vám tohle povědomé? Pak vězte, že je váš partner neskutečný dobrodruh, kterého vzrušuje myšlenka, že dělá něco nedovoleného, že je „bad boy“. Neboli zakázané ovoce chutná nejvíce. Rajcuje ho, že by ho mohl někdo přistihnout. Baví ho dělat to, za co by mohl být potrestán – jeho vzrušení je přímo úměrné možnosti být přistižen. Nebere ohled na následky. S tímhle partnerem se v životě nenudíte, ale nechybí vám občas trochu stereotypu, který člověka uklidňuje?

Čas na změnu: Ležíte večer v posteli, začnete mít chuť se v ní konečně pomilovat, jenže on vás čapne a odnese na opěradlo pohovky? Vaše „nadrženost“ v tom okamžiku spadla pod bod mrazu – proč ne postel, jako to dělají normální lidi? Váš partner totiž normální není. Zkuste si s ním o tom promluvit, nebo ho rovnou přesvědčte svým sváděním a např. i zapojením některých pomůcek - také sex v posteli může být přeci vzrušující. Jestli na to ale nechce přistoupit, zamyslete se, jestli vám vyhovuje kompletně, celá jeho osobnost, nejen po sexuální stránce. Vždycky je to něco za něco. Je super mít doma akčního chlapa, kterého vám každá závidí, ale už není tak lákavé, když mu pořád v palici šrotuje, co by zase podniknul. Čím je člověk starší, tím více ocení chlapa, který není tak činorodý, ale na něhož se můžete spolehnout. A vůbec to neznamená, že se s ním budete v posteli nudit.

-šp-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.