Sex a vztahy

21. června 2017 07:30

Martina Čerňanská

Co o vás prozradí oblíbená čokoláda?

Co o vás prozradí oblíbená čokoláda?

Milujete čokoládu? A kdo ne, že… Klidně se přesvědčujete, že je zdravá, už jen proto, že vám dokáže zvednout náladu. Čokoláda o nás ale prozradí mnohem víc! Jakou máte nejraději právě vy?

Mléčná

Máte ráda jednoduchý a nekomplikovaný svět. Nejste povrchní, ale nehledáte extravagnce, abyste byla šťastná. Jste optimistka, někdy možná trochu naivní, ale dobrosrdečná až běda. Ráda si hrajete, sníte, povídáte. Pomáháte ostatním, ale nic nečekáte. Muži vás chtějí ochraňovat, jen si dejte pozor, abyste pro ně zůstala sexy.

Tmavá

Pokud preferujete vysokoprocentní čokoládu nikoli pro zdravý styl, ale protože vám prostě nejvíc chutná, vypráví to o vašem přemýšlivém nitru. Jste myslitelka, zajímá vás psychologie a ráda řešíte problémy ostatních. Někdy se jimi zbytečně necháváte zahlcovat a propadáte pak splínu. Muži se vaší komplikované nátury trochu děsí, ale mají chuť vaše hradby dobýt.

Bílá

Jste smyslná a vášnivá bytost, která pro lásku někdy nevidí skutečnost. Milujete svět a býváte jím okouzlena. Nad chladný rozum kladete své smysly, instinkty a prožitky. Nesnášíte konflikty a zbytečné hádky, které vás snadno zraní a pak dlouho bolí.

Kávová

Máte umělecké a intelektuální sklony, nekloužete nikdy po povrchu. Svět pro vás může někdy představovat bolestné místo, se kterým trochu bojujete. Povrchní krása není nic pro vás, hledáte hodnoty skryté pod povrchem. Jste filozofka. Váš partner vám musí umět porozumět, lásku na jednu noc vy neoceníte.

S jahodami

Okolí vás má za milou holku, ale ve vás je mnohem víc. Jen se umět rozhoupat! Když se dostanete od slov k činům, nezůstane kámen na kameni a všichni zírají v úžasu. Máte energie na rozdávání, ale někdy vás prostě přepadne lenost. V posteli jste nepřekonatelná!

Fondant

Jde vám všechno, kde je potřeba originální myšlení a individuální jednání. Víte o sobě, že prostě nejste týmový hráč a už vůbec ne stádní typ. Vždy si razíte svoji jedinečnou cestu, ze které neustoupíte ani o píď. Tvrdohlavost je někdy vaším nepřítelem, ale obecně vzato vás okolí uznává a obdivuje.

Oříšková

Jste opravdová kamarádka, milující máma, dobrá dcera a skvělá partnerka. Pověst královny empatie vás předchází! Máte nekonfliktní a zodpovědnou náturu, se kterou najdete pochopení i pro masového vrahouna. Všichni vás prostě musí mít rádi, protože to ani jinak nejde. Jste tmelicí prvek každé skupiny. Jen si dejte pozor, aby okolí tu vaši pověstnou dobrotu moc nezneužívalo.

Sdílejte článek
Štítky čokoláda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.