DUEL: Starší versus mladší milenec. Který je lepší?

Patříte mezi ženy, co dávají přednost energickému zajíčkovi věčně při chuti, nebo preferujete léty ošlehaného muže, kterému šediny prostě sluší a s kterým navíc máte jistotu, že po dokonalém sexu za ním nezapadnou dveře, ale rád se zdrží i do ranního kuropění?

Kdo v tomto duelu zvítězí na plné čáře u vás? Testosteronem nabité mládí, nebo zralý věk spolu s nadhledem a stříbrem ve vlasech?

Mladý muž na vrcholu třicítky má bezpochyby nejen sexuálního elánu na rozdávání a v tomto aspektu je prošedivělý elegán tak trochu v nevýhodě, ale na druhou stranu tuto nerovnováhu bez problémů vyváží vlastnostmi, které mu k dobru připsalo právě dřívější datum narození. Energický samec vám dá pár polibků než přijde na věc, aby se neřeklo, ale jeho hlavním záměrem je dospět do finále a svalit se do postele. Kdežto starší milenec zahraje na strunu vašeho těla a dá se dokonce říct, že si vás naladí na notu přicházející rozkoše. On je totiž požitkář, bude se vás chtít dotýkat, nevystačí si s nějakou rychlovkou. Mazák protřelý životem se s vámi pomazlí, pohladí vás a vy si budete připadat jako na exkurzi, během které se seznámíte s hříšně lákavými erotogenními body na vašem těle.

Jak to vidí čtenářka Klára (35): „Já osobně kašlu na polibky, hlazení a nekonečné mazlení. Nemám času nazbyt a pokud si chci v posteli skutečně užít a prožít nějaký ten orgasmus, rozhodně si vybírám mladšího partnera. Je rychlý, plný vášně a navíc může víckrát než jen jednou za noc. Nemluvě o tom, že nebudu muset řešit nákup modré pilulky, když se mu přece jen jeho stožár nepostaví do pozoru,“ říká zcela jasně ambiciózní a podnikavá černovláska.

Jak to vidí čtenářka Sandra (26): „Se stejně starými muži jsem si nikdy nerozuměla, natožpak když šlo o sex. Já jsem mazlivá, hravá a v milování potřebuji něco víc než jen pár přírazů. Ty nejkrásnější noci, co si do dnešního dne nosím v paměti, jsem promilovala se staršími milenci a rozhodně na této strategii nehodlám nic měnit. V náruči zkušeného partnera se cítím žensky, svůdně a zkrátka milována,“ vysvětluje křehká blondýnka.

Přitažlivý, ale sobec

Nemůžeme mladému muži upřít jeho sexy sošné a pevné tělo, na kterém se pohledem ráda zastaví nejedna z nás. Nemluvě o možnosti vyplnit si celou dlouhou noc sexem, což se vám v jeho režii klidně může poštěstit. Ale vadu na kráse rozhodně ztělesňuje fakt, že mladý milenec je prostě sobec. Chce a potřebuje ulevit své potřebě a k tomu předehru kratší či delší rozhodně nepotřebuje. Naopak chlap, co po světě běhá už nějaký ten pátek, pochopil, že investice do předehry se rozhodně vyplácí, ta totiž v ženě odjistí vášeň. Navíc ho nijak neláká zlomit rekord, kolik za jednu noc sklidí orgasmů, nepotřebuje vymýšlet krkolomné polohy nebo po vás žádat praktiky, které vám prostě nevoní.

S mladším milencem se vám otevře sex s přídavkem adrenalinu, divokých rychlovek a objevování nových podnětů, kdežto s tím starším si užijete kvalitní milování, nemluvě o dlouhé předehře a mazlení, i když bude po všem. Ve výsledku pak záleží na vás, čeho si chcete užít plnými doušky.

-len-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.