Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

DUEL: Starší versus mladší milenec. Který je lepší?

Patříte mezi ženy, co dávají přednost energickému zajíčkovi věčně při chuti, nebo preferujete léty ošlehaného muže, kterému šediny prostě sluší a s kterým navíc máte jistotu, že po dokonalém sexu za ním nezapadnou dveře, ale rád se zdrží i do ranního kuropění?
Vydáno: 09.03.2016
Tak který?
Autor: Thinkstock Tak který?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo v tomto duelu zvítězí na plné čáře u vás? Testosteronem nabité mládí, nebo zralý věk spolu s nadhledem a stříbrem ve vlasech?

Mladý muž na vrcholu třicítky má bezpochyby nejen sexuálního elánu na rozdávání a v tomto aspektu je prošedivělý elegán tak trochu v nevýhodě, ale na druhou stranu tuto nerovnováhu bez problémů vyváží vlastnostmi, které mu k dobru připsalo právě dřívější datum narození. Energický samec vám dá pár polibků než přijde na věc, aby se neřeklo, ale jeho hlavním záměrem je dospět do finále a svalit se do postele. Kdežto starší milenec zahraje na strunu vašeho těla a dá se dokonce říct, že si vás naladí na notu přicházející rozkoše. On je totiž požitkář, bude se vás chtít dotýkat, nevystačí si s nějakou rychlovkou. Mazák protřelý životem se s vámi pomazlí, pohladí vás a vy si budete připadat jako na exkurzi, během které se seznámíte s hříšně lákavými erotogenními body na vašem těle.

 

Jak to vidí čtenářka Klára (35): „Já osobně kašlu na polibky, hlazení a nekonečné mazlení. Nemám času nazbyt a pokud si chci v posteli skutečně užít a prožít nějaký ten orgasmus, rozhodně si vybírám mladšího partnera. Je rychlý, plný vášně a navíc může víckrát než jen jednou za noc. Nemluvě o tom, že nebudu muset řešit nákup modré pilulky, když se mu přece jen jeho stožár nepostaví do pozoru,“ říká zcela jasně ambiciózní a podnikavá černovláska.

ThinkstockPhotos-79072205 Foto:

 

Jak to vidí čtenářka Sandra (26): „Se stejně starými muži jsem si nikdy nerozuměla, natožpak když šlo o sex. Já jsem mazlivá, hravá a v milování potřebuji něco víc než jen pár přírazů. Ty nejkrásnější noci, co si do dnešního dne nosím v paměti, jsem promilovala se staršími milenci a rozhodně na této strategii nehodlám nic měnit. V náruči zkušeného partnera se cítím žensky, svůdně a zkrátka milována,“ vysvětluje křehká blondýnka.

index Foto:

 

Přitažlivý, ale sobec

Nemůžeme mladému muži upřít jeho sexy sošné a pevné tělo, na kterém se pohledem ráda zastaví nejedna z nás. Nemluvě o možnosti vyplnit si celou dlouhou noc sexem, což se vám v jeho režii klidně může poštěstit. Ale vadu na kráse rozhodně ztělesňuje fakt, že mladý milenec je prostě sobec. Chce a potřebuje ulevit své potřebě a k tomu předehru kratší či delší rozhodně nepotřebuje. Naopak chlap, co po světě běhá už nějaký ten pátek, pochopil, že investice do předehry se rozhodně vyplácí, ta totiž v ženě odjistí vášeň. Navíc ho nijak neláká zlomit rekord, kolik za jednu noc sklidí orgasmů, nepotřebuje vymýšlet krkolomné polohy nebo po vás žádat praktiky, které vám prostě nevoní.

Náruč mladšího muže zdraví prospívá

Sexy zralé ženy: Mladý milenec je lepší než drahý krém

 

S mladším milencem se vám otevře sex s přídavkem adrenalinu, divokých rychlovek a objevování nových podnětů, kdežto s tím starším si užijete kvalitní milování, nemluvě o dlouhé předehře a mazlení, i když bude po všem. Ve výsledku pak záleží na vás, čeho si chcete užít plnými doušky.

-len-

Článek je zařazen v: Sex, milenec, zajíček
Reklama