Sex a vztahy

29. října 2015 04:50

Anna Kopečková

Erotogenní zóny aneb Zmapujte si rozkoš!

Je to u vás v ložnici po všech těch letech dost nudné a předvídatelné? Láká vás náruč jiného muže nebo s vámi pouhá představa samotného milování nic moc nedělá? Erotické jiskry mohou z vaší ložnice klidně lítat dál. Nechte se nasměrovat směrem k slasti.

Vyzvěte milého nebo se sama ujměte laskání těchto rozkošných bodů na těle (a teď nemyslíme pověstný bod G). Okamžitě se dostanete do varu!

Začněte pěkně od začátku

Nespoutaná rychlovka je fajn, ale i něžný, romantický sex s předehrou má co do sebe. Rezervujte si jedno nedělní odpoledne nebo sobotní večer na to, abyste společně objevili svá a partnerova obzvlášť citlivá erotogenní zákoutí. A kde tedy začít? Na to jsme se zeptali těch, co tyto body již vypátrali. Hledejte, zkoušejte a experimentujte, každého z nás totiž dostane něco úplně jiného. Třeba na vás hříšný objev vedoucí k slasti teprve čeká!

Něco na uvolnění a pak se teprve budou dít věci!

„Martina nic tak neuvolní, jako škrábání ve vlasech. Jeho manažerský post sice rozzářil náš rodinný rozpočet, ale co se týká sexu, tak tam nám spíše uškodil. Pokud si ale najdeme čas a já ho vískám v jeho hustých kadeřích, vím, že tentokrát je orgasmus na spadnutí. V případě, že máte stejně zaneprázdněného muže, tak to neváhejte vyzkoušet, “ radí Martina, která si sex ve svých 38 letech užívá líp, než ve dvaceti.

Citlivé nárty

„Pokud máte jemnou pokožku na nártech, dovolte partnerovi, aby líbal, laskal a něžně hladil právě tuto oblast a pak se pomalu přesouval ke kotníku. Pak mám takovou chuť na sex, že bych nejraději stopla předehru a šla na věc,“ říká mladá maminka Sára (27).

Vibrátor pod kolena

„Jakmile povoláme do služby vibrátor, nikdy drahému nezapomenu jeho prostřednictvím pohladit podkolenní jamky. U něj představují právě tyto zapomenuté body na těle slastnou nirvánu,“ svěřuje se Laďka (41)

Když líbat, tak na víčka, prosím!

„Jsem romantička a jako taková si pokaždé vychutnávám, když Radim líbá a jemně špičkou jazyka přejíždí přes má víčka. Kdepak masáž bradavek, já si chci nechat líbat víčka,“ říká jasně Martina (35), která tomuto dráždění úplně propadla.

Vnitřní strana stehen: Tady se ukrývá slast!

„Miluju, když mi Lukáš předtím, než dojde k orálnímu sexu, líbá vnitřní stranu stehen. Chvílemi se dokonce domnívám, že musel jazykem přeskočit na klitoris, přesně tak silné pocity prožívám. A to mi pouze tančí jazykem po tak delikátním místečku na mých stehnech. Vážně to vyzkoušejte, stojí to za to,“ doporučuje sedmadvacetiletá Elena.

Hříšné tajemství Tamary

„Asi jen stěží zapomenu na okamžik, když mi kamarádky manžel jazykem masíroval dolní oblast zad. Přišla jsem k ní na návštěvu, s jejím Daliborem se i přes naše dlouholeté přátelství stýkám každý pátek. On si lehnul na gauč, obličejem blíže k mým zádům a ve chvíli, kdy Darina odešla uspat malou, mě doháněl k šílenství, když přejížděl sametovým jazykem tam a zase zpátky. Škoda, že malá tak rychle usnula, málem jsem si totiž sáhla na orgasmus,“ doznává se ke svému poklesku Tamara (33), která ani po letech tento rizikový románek neskončila. Jak sama vysvětluje, prostě nemůže. Tak skvělého zážitku se prostě nechce vzdát.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.