Sex a vztahy

25. července 2015 04:20

Lucie Průchová

HRŮZA: Ženy si mohou domů pořídit silikonového milence!

Kam ten svět spěje? Syntetické hračky mají pohlavní orgány skoro k nerozeznání od těch pravých, dokonce vám mohou být navrženy s libovolnou kombinací vlastností a tvarů, tak jak se vám to líbí a vyhovuje - Vše pro spokojeného zákazníka.

Podle informací na internetových stránkách, kde si můžete svého sexuálního idola objednat, mají výrobky „flexibilní páteř“, která umožňuje velmi široký rozsah pohybu a také jejich boky jim umožňují pohyb ze strany na stranu, stejně tak jako vpřed a vzad.

Ačkoli jsou tito muži z plastu, má výrobce na skladě pohlavní orgány všech požadovaných tvarů a velikostí, které by měly uspokojit každou potřebu, i tu nejnáročnější.

Opustil vás muž, můžete si ho nechat vyrobit z plastu.

Přesnou repliku se vším všudy - NO, NENÍ TO ÚCHYLNÉ?!

Každá panenka je vyrobena na zakázku, navržena přesně podle vašich představ. Cena této náhražky se pohybuje v rozmezí od £ 3,750 (144 000 kč) do více než 10.000 £ (384 000 kč).

To samé platí i pro muže, mohou si nechat vytvořit objekt své touhy. Ale pozor, pánové, bude přeci jen trochu chladná. Na druhou stranu je jasné, že první, co každého chlapa napadne - nebude nám do ničeho kecat. Ano, to máte pravdu, udělá, co vám na očích uvidí :-)

Extra může být přidáno za příplatek například ochlupení za £ 45 (1700 kč), tetování za 95 £ (3600 kč) a rovnoměrné opálení za 160 £ (cca 6000 kč).

Mluvčí firmy Sinthetics, která panny vyrábí, dodává: „Můžete si být jisti, že všechny produkty Sinthetics musí projít přes přísné kontroly, aby splnily naši očekávanou kvalitu a bezpečnost.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.