Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

HRŮZA: Ženy si mohou domů pořídit silikonového milence!

Kam ten svět spěje? Syntetické hračky mají pohlavní orgány skoro k nerozeznání od těch pravých, dokonce vám mohou být navrženy s libovolnou kombinací vlastností a tvarů, tak jak se vám to líbí a vyhovuje - Vše pro spokojeného zákazníka.
Vydáno: 25.07.2015
Erotické panny - Obrázek 1
Erotické panny - Obrázek 1 Autor: Sinthetics.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle informací na internetových stránkách, kde si můžete svého sexuálního idola objednat, mají výrobky „flexibilní páteř“, která umožňuje velmi široký rozsah pohybu a také jejich boky jim umožňují pohyb ze strany na stranu, stejně tak jako vpřed a vzad.

Ačkoli jsou tito muži z plastu, má výrobce na skladě pohlavní orgány všech požadovaných tvarů a velikostí, které by měly uspokojit každou potřebu, i tu nejnáročnější.

Opustil vás muž, můžete si ho nechat vyrobit z plastu.

Přesnou repliku se vším všudy - NO, NENÍ TO ÚCHYLNÉ?!

Erotické panny - Obrázek 6 Foto:

Každá panenka je vyrobena na zakázku, navržena přesně podle vašich představ. Cena této náhražky se pohybuje v rozmezí od £ 3,750 (144 000 kč) do více než 10.000 £ (384 000 kč).

To samé platí i pro muže, mohou si nechat vytvořit objekt své touhy. Ale pozor, pánové, bude přeci jen trochu chladná. Na druhou stranu je jasné, že první, co každého chlapa napadne - nebude nám do ničeho kecat. Ano, to máte pravdu, udělá, co vám na očích uvidí :-)

Erotické panny - Obrázek 12 Foto:

Extra může být přidáno za příplatek například ochlupení za £ 45 (1700 kč), tetování za 95 £ (3600 kč) a rovnoměrné opálení za 160 £ (cca 6000 kč).

Mluvčí firmy Sinthetics, která panny vyrábí, dodává: „Můžete si být jisti, že všechny produkty Sinthetics musí projít přes přísné kontroly, aby splnily naši očekávanou kvalitu a bezpečnost.“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama