Sex a vztahy

2. června 2016 04:15

Martina Čerňanská

Jak být v posteli za bohyni ve třech krocích

Jak být v posteli za bohyni ve třech krocích

Udělat ze sexu sakra líbivou proceduru, co vám zařídí orgasmus, skvěle si ji oba užijete, nebudete to nuda a ještě se na ni budete těšit pro příště, to zní jako sci-fi úkol, který by matematik označil jasně – prostě nemá řešení. My jsme daly v redakci hlavy dohromady, rozkoš znásobily o slast, umocnily láskou na druhou a nakonec vydělily počtem orgasmů a dobraly se k inspiraci. Takže tady je!

I když vám počty moc neříkají a hodina matiky pro vás byla spíše trestem, tak je víc než jasné, že tohle násobení slasti pro váš stereotypní sex bude něčím jako živou vodou pro vás milostný život.

Osedlejte si ho ve tmě

Ano, chlapi jsou vizualisté stejně tak jako moře je slané, ale když svého partnera překvapíte tím, že namísto vypnutí lampičky nezalezete pod svoji peřinu jako jeho sestra, ale tentokrát pod tu jeho jako ženská, po které baží, a rovnou to vezměte zkratkou, bude vedle jak ta jedle. Tentokrát se na nějaké „cicmání“ vybodněte a jděte rovnou na věc.

Nechcete předstírat orgasmus? Prostě ho prožijte!

Říkáte si, že se nám to prostě moc dobře povídá, ale reálný tip prostě žádný nepadne? Omyl. Jindy skvělou pozici na koníčka krapet pozměňte na tu, kdy si na druhého pouze dřepnete. Jakmile vás začnou pobolívat svaly, nechejte ho, ať si volí tempo podle svého… Uvidíte, že v této pozici se orgasmu dočkáte.

Masturbujte s láskou

Zdá se vám na hlavu postavené, abyste zajížděla prsty do svého klínu a zároveň se koukala na porno? Myslíte si, že se to prostě nehodí a že tohle dělají jen chlapi. Asi to dělají častěji a tak nějak automaticky, ale oni v tomto směru mají všech pět pohromadě. Masturbace je prostě cestou nejenom k jistému orgasmu, ale navíc tahle kratochvíle prostě upevňuje vlastní sexualitu. A co si budeme povídat, jak pak můžete uspokojit partnera, když ani nevíte, co vynese ke hvězdám právě vás? Pokud sólo rozkoši propadnete, najednou se vám i v sexu prostě bude dařit.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky postel orgasmus sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.