Jak ochránit vztah před nevěrou?

Jak ochránit vztah před nevěrou?

1. Upozorněte partnera

Zaujal vás někdo ve vašem okolí? Dvoří se vám někdo? Povyprávějte o tom partnerovi. Nemá věšteckou kouli a potřebuje informace o tom, co se kolem vás a hlavně ve vás děje. A pamatujte – mužům nestačí jen naznačovat! Důležité je mluvit s partnerem ještě před tím, než se cokoliv stane.

Buďte k sobě milí

Dávejte si navzájem najevo, jak moc pro sebe znamenáte. Častujte se pochvalami za maličkosti. Líbejte se a dotýkejte se při každé možné příležitosti. Z drobných něžností se může rozvinout velká vášeň.

3. Řekněte si, co potřebujete

Pokud vám to partner neoplácí, řekněte mu, že byste ocenění vaší snahy potřebovala. Pokud chcete cokoliv změnit na vašem vztahu, musíte to dát především najevo i vy sama.

4. Komunikujte

Je to pořád jedna a samá písnička – nikdy toho není dost. Povídejte si nejen o „provozních“ věcech domácnosti, ale i o tom, co jste přes den prožili, jak to na vás působilo, ale především spolu nahlas sněte – o tom, co byste chtěli ještě zažít, vytvořit, někoho potěšit… Měli byste mít pocit, že máte stále něco před sebou. Mohou to být i opravdu velmi malé věci.

Dopřejte si hodně sexu

Spousta nevěr se přihodí kvůli tomu, že nám stávající vztah neposkytuje dostatek sexuálních stimulů. Společný sex už pro nás není svátkem, ale rutinou, možná se i úplně vytrácí. Uvědomte si ale, že sex k člověku patří a pokud váš partner nemá odjakživa malý sexuální apetit, je dost možné, že jednou „uklouzne“ v nástrahách jiné ženy. Stejně tak jste ohrožená i vy, pokud váš partner nechce „spolupracovat“. Nebuďte proto líní a vymýšlejte,co hezkého byste si mohli ještě spolu v posteli dopřát. Stud není na místě!

Sdílejte článek
Štítky nevěra sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.