Jak si užít sex, když jste X(X)L

Jak si užít sex, když jste X(X)L

Nadělila vám příroda bujné křivky, plná ňadra a větší zadeček, a proto se sexu vyhýbáte? Máte pocit, že pro muže nejste dost přitažlivá, a tak milování odmítáte už z principu a neustále se na něco vymlouváte?

Poradíme vám, jak posbírat ztracenou sebedůvěru a nabídneme i pár tipů od našich čtenářek.

Recept na sex appeal? Zaručeně sebevědomí!

Pozorujete kolem sebe ženy, které pánové pronásledují pohledem, i když to nejsou žádné modelky? Také žena se smyslnými tvary může pro muže představovat lákadlo, a pokud si navíc i věří, je energická, usměvavá a milá, lecjaký mužský rád ztratí hlavu. Proto se začněte mít ráda taková, jaká jste. Samozřejmě, nikdo z nás není bez chyby, ale mnohem lepší je milovat své nedostatky, než se jimi užírat.

„Neměla jsem ráda svůj zadek, připadal mi velký, neforemný a považovala jsem ho vždy za svoji nedokonalost, kterou jsem tiše nenáviděla. Pak jsem si našla nového partnera a Pavel si mé rozměrnější pozadí zamiloval. Já ho sice tak trochu podezřívám, že to dělá jen proto, aby mně potěšil. Ale je fakt, že se mu to daří a já se cítím krásná a milovaná. My ženy občas svůj vzhled moc řešíme a hledáme na sobě chyby, i když tam možná vůbec nejsou.“ Markéta, 27 let, čtyři roky ve vztahu, zasnoubená

Skvělá milenka – skvělý sex!

Tato zásada platí bez výhrad. Pokud žena ví, jak uspokojit muže, sex ji baví a ráda experimentuje, má vyhráno. Pánové budou rozkoší bez sebe, když umně zacílíte na body na jejich těle nebo je překvapíte intenzivním orálním sexem. Věřte tomu, že nebudou mít čas přeměřovat vaše proporce, protože o slovo se bude hlásit orgasmus.

Zapomeňte na vžité předsudky, zbořte zábrany, které vám kradou skvělý pocit z celé akce a věřte tomu, že milování utuží váš vztah, znásobí pouto intimity a především vás udělá šťastnou.

„Nikdy jsem nebyla štíhlá, mám zkrátka slabost pro dobré jídlo, ale i přesto všechno nejsem žádná chudinka, co sedí v koutě a má nouzi o muže, právě naopak. Miluji přítomnost mužů, umím si ji užít a když jdu po ulici, s nadšením kroutím svým větším zadečkem a házím úsměvy na všechny strany. Když v posteli víte, jak na to, váš milenec z vás bude na větvi a vůbec nezáleží na tom, zda máte konfekční velikost 38 nebo 42 (což mám právě já). Jste totiž žena jeho splněných snů a na těch se chyby nehledají.“ Romana, 33 let, sedm let ve vztahu

Padnoucí výbava je zárukou úspěchu

Závidíte ženám, které si mohou obléct téměř cokoli a pokaždé vypadají skvěle? Není důvod si zoufat, i se smyslnými křivkami můžete vklouznout do saténového negližé. Namísto krátkých košilek pod zadek zvolte model až na zem s rozparkem. Zaměřte se také na oblast dekoltu. Vašemu poprsí prospěje opora a měkkost košíčků.

Tip: Korzet sluší ženám, co mají užší pas a větší zadeček. Větší bříško zamaskujte moderními vysokými kalhotkami a padnoucí podprsenkou. Uvidíte, že u partnera sklidíte plusové body!

len

Sdílejte článek
Štítky sex zadek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.