Sex a vztahy

1. prosince 2016 06:00

Martina Čerňanská

Jak vidí sex na prvním rande čeští muži a ženy? Víme víc!

Říkáte si, že sex je povolen až na páté schůzce v pořadí a dřív ani ťuk, protože se to prostě nehodí? A co když je to naopak? Vypátrali jsme, jak čeští muži a ženy nahlížejí na sex na prvním rande. Koukněte se na verdikt společně s námi.

Petr (41): Proč kupovat zaječici v pytli, když nemusíte. Jen ať se rovnou ukáže, na čem jsme

„Pokud by mi žena poskytla sex na první rande, určitě bych se o ni královsky postaral po všech stránkách. Takových ženských jsem ale za život kdovíkolik nepotkal, dodnes však vzpomínám na Tamaru, která byla natolik roztoužená, že předvedla divokou jízdu protknutou vášní. Oblíbená pozice na koníčka v jejím podání mě dokázala dostat už tehdy, natožpak teď, kdykoli si na ni vzpomenu. Strašně rád na ni vzpomínám,“ říká jasně majitel tanečního klubu v centru Prahy.

Marek (28): Žádný problém, ale zamilované řečičky a nárokování vztahu si nechejte od cesty

„Zakončit sexem první randění je super, znám to sám nejlíp z vlastní zkušenosti. A tak můžu říct, že totálně nesnáším, když se ženská po sexu vyznává z lásky, myslí si, že jí koupím cokoliv a že spolu po vášnivé noci snad znenadání chodíme, i když jsme se před tím všeho všudy viděli snad necelou hodinu. I kdyby to byl kdovíjak nevšední a výjimečný sex, tak od takové ženské peláším, až se mi za patami práší. S takovou holkou bych žít nebo jenom randit opravdu nemohl,“ vysvětluje jasně a sebevědomě programátor.

Darina (33): Kolikrát se mi to stalo

„Píše se rok 2016 a sex na prvním rande rozhodně není tabu, jak si mnozí ještě pořád myslí. Je přece naprosto přirozené, že se do toho druhého zakoukáte natolik, že vás to bude táhnout do postele. Jako nezadaná jsem si takového randění užila do sytosti a nikdy ten dotyčný nebyl znechucen či snad pobouřen. Užíval si to celé na maximum jako já. A právě díky chtíči jsem teď spokojeně vdaná už pět let. Neznali jsme se, na diskotéce jsme si odběhli do jeho auta za město a promilovali celou dlouhou noc. Tak moc se mu to se mnou líbilo, že hned nato u mě přespal, abychom mohli nerušeně pokračovat,“ vzpomíná nahlas mladá maminka, která sex na prvním rande rozhodně neodsuzuje. Jí se totiž sám vyplatil.

Martina (38): Ne, díky. Nejsem ta, která dá každému a hned

„Natolik si vážím sama sebe, že bych se za žádných okolností nemohla milovat s mužem, kterého důvěrněji neznám. Nejsem děvka a moje tělo nepatří ledajakým hejskům. Zatím jsem sama, ale věřím, že jednoho dne najdu muže, který na tom bude úplně stejně jako já. A tedy bude mít sex poprvé až o svatební noci. Ano, jsem panna a nestydím se za to, to by se spíš měly stydět ty, co nejsou a jsou bez chlapa stejně jako já.“

Jana (27): Už nikdy!

„Vyspala jsem se s Robertem na dovolené v kempu a už bych nikdy takovou chybu neudělala. Myslela jsem, že se mu líbím, že spolu zůstaneme, však to znáte a tak jsem se s ním pomilovala. Nevím, jestli jsem byla natolik nemožná, ale on už se prostě neozval. Budiž mi to potvrzením, že pánové jsou opravdu hajzlové.“

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska nevěra Sex anketa vztahy podvod sex Praha promiskuita sex na prvním rande randění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.