zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Je mi 79, jsem panna a budu se vdávat!

Opravdová láska překoná všechny překážky
Autor: Thinkstock Opravdová láska překoná všechny překážky
anna kopečková , Vydáno: 09.08.2016
„I kdybych s ním měla strávit dva roky nebo jen pár měsíců, alespoň umřu jako šťastná vdaná žena.“

reklama

Margaret přesně věděla, jak by její svatba měla vypadat a co by chtěla mít na sobě. Rozhodně ne dlouhé bílé šaty. Jak sama říká, připadá si na ně už trochu stará. Vlastně ani žádné šaty nešla vybírat. Tak, jak to nevěsty obvykle dělají. Prostě si jedny objednala v katalogu.

Margaret plánuje i to, že se svým nastávajícím začne společně žít až po svatbě a nebudou mít předtím spolu žádný sex. Chce si zachovat své panenství až do svatby, protože je katolička.  Na tom by nebylo nic až tak neobvyklého, kdyby Margaret nebylo 79 a jejímu nastávajícímu Henrymu 85 let!

Jejich příběh je jako z románu. Potkali se před 60 lety. Oba vyrůstali na malém městě. Margaret bylo tehdy 17 let a končila střední školu, Henrymu 23 a pracoval v nedaleké továrně. „Moje matka ho neměla ráda, protože byl pro mě prý moc starý a nebyl katolík,“ vypráví Margaret. „Ale mě tenkrát její názor moc nezajímal.“

Oba se do sebe zamilovali a chodili spolu čtyři a půl roku. I když Margaret odjela studovat na univerzitu, pravidelně za Henrym jezdila o víkendech a prázdninách. „Víte, on byl a je opravdová láska mého života,“ říká Margaret.

Rozchod na dlouhá léta

Jenže, jak tomu u velých lásek někdy bývá, ani tahle neměla na růžích ustláno. Když se jednou Margaret vrátila domů, řekla jí matka, že se musí s Henrym rozejít, protože se o tom u nich v městečku začíná mluvit. I když oba byli z celkem chudých rodin, všem připadalo, že Henry Margaret brzdí v jejím vzdělávání. A Henry najednou začal pochybovat o jejich vztahu. Řekl Margaret, že jí nemůže dát tolik, co by si zasloužila, protože je jen obyčejný dělník v továrně. Ani Margaret nedokázala odolávat tlaku okolí, a tak se spolu ti dva rozešli. „Řekl mi, že na mě nikdy nezapomene, vzpomíná Margaret, která hned po rozchodu věděla, že udělala velkou chybu. Cítila se provinile a hned druhý den mu volala, aby se mu omluvila. „Vzpomínám si, že tenkrát zvedla telefon jeho sestra a řekla mi, že mě Henry už nikdy nechce vidět.“ A to bylo naposledy, co se pokoušela ho kontaktovat. Už o něm pak neslyšela.

Dokončila školu, začala pracovat jako učitelka a když jí bylo 60, odešla do důchodu. Nikdy se nevdala ani neměla děti. Proč? Měla hodně práce a nikdy se necítila osamělá. A taky se skoro 20 let starala o svou nemocnou matku.

Měla sice několik vztahů, jeden byl dokonce docela vážný, přesto zůstala panna. Navíc žádný z těch mužů nebyl jako Henry. „Nikdo se mu  nevyrovnal. On byl naprosto výjimečný.“

thinkstockphotos-116356245 Foto:

 

Tenhle smutný příběh má naštěstí šťastný konec. Když o své životní lásce Margaret jednou vyprávěla své hospodyni, ta ji přesvědčila, aby Henryho znovu kontaktovala. Bylo to pro ni těžké, nechtěl ji přece už nikdy vidět. Ale nakonec to zkusila a i když si myslela, že jí položí telefon, byl z toho nakonec tříhodinový hovor. „Řekl mi, že mě nikdy nepřestal milovat,“ vypráví Margaret. Od té doby jí Henry volal každý večer a po několika týdnech se setkali. „Když zazvonil a já jsem otevřela dveře, řekla jsem jen: Jé, ty vypadáš  staře. A on řekl: Ty taky vypadáš stará.“

Scházeli se několik měsíců a pak Henry jednou přišel a řekl: „Pojďme to udělat.“ Když se Margaret zeptala, co by měli udělat, řekl: „Vezmeme se!“ Jenže Margaret odmítla. Každý měli svůj život a čas odloučení byl opravdu dlouhý. Henry byl ale trpělivý. Dál Margaret navštěvoval a volal jí. A po čase to zkusil znovu. „Vím, že lidem připadáme jako šílenci. Jasně, je to šílené. Je mi 79. Ale když někoho milujete, na ničem jiném nezáleží,“ říká Margaret. Při otázce, jaká bude svatební noc, jen stydlivě odpoví, že nemají žádné speciální plány.

svatba Foto:

 

Margaret je jasné, že spousta lidí její chování nepochopí. Proč chce ještě svatbu, v jejím věku? Ona si ale tentokrát nenechá nic rozmluvit a konečně se jí splní životní sen. Svatba je naplánovaná, seznam hostů hotový,  pozvánky rozeslané. A i kdyby spolu jako manželé měli strávit jen krátkou dobu, ona zemře jako šťastná žena.

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce

Zlomené srdce dokáže spolehlivě zničit celé prázdniny, ale i vzpomínku na ně. Existuje na zlomené srdce zaručený lék? Ano, ale shánět ho v lékárně by bylo zbytečné... Předkládáme šest spolehlivých léků na zlomené srdce.

Ze všeho nejdřív nechte smutek plynout

Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce trhání

Cítíte se pod psa? Je vám opravdu mizerně? Chce se vám umřít a mít už konečně od pozemských strastí pokoj? Neznepokojujte se, to je přece naprosto normální a v pořádku. Odbudete si to, čím to bude drastičtější, tím rychleji to odplyne. Připadáte si divná, protože pochodujete sem a tam po pokoji, trháte jeho fotografie na malé kousíčky a při tom jen tak mimoděk rozbíjíte vázičky? Nevadí. Však ono to přejde.

Jaké bude vaše manželství? Odpověď najdete na své dlani!

Podívejte se na vaši levou ruku a najděte místo hned pod malíčkem. Tam se nachází čára (nebo čáry) manželství...

Hodně čar

Jaké bude vaše manželství? hodně

Pokud se na vaší ruce pod malíčkem nachází hodně čar manželství, znamená to, že máte mnoho přátel opačného pohlaví. Pokud je jedna z čar delší než ostatní, čeká vás šťastné manželství.

6 věcí, které byste rozhodně neměli dělat před sexem

Pokud si nechcete zkazit s partnerem ty nejhezčí chvilky nebo snad chcete okouzlit nový objekt svého zájmu, nedělejte před schůzkou či milováním následující činnosti:

Neberte si antihistaminika

Anální sex... Už nikdy více!

Určitě znáte všichni, ať už z vlastní zkušenosti, nebo u dětí. S léky, co se užívají nejčastěji proti nepříjemným příznakům alergie, se zkrátka nemůžete nesetkat. Pomáhají dehydrovat nosní sliznici, aby zabránily ucpání nosu. Nicméně pozor – nemusí totiž vysušovat jen nosní dutiny, ale i jiné části vašeho těla, bohužel třeba vaginu. Těžko pak budete partnerovi vysvětlovat, jak moc po něm toužíte, jak strašně vás nažhavil, když do vás nebude moc vstoupit. V tomhle případě je snad lepší snést zacpaný nos.

reklama

Související témata: svatba , panna , rozchod , sex před svatbou , sex po svatbě , nešťastná láska

reklama

Přečtěte si také

reklama