Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Je tohle romantika? Vzali se na první pohled!

Pro někoho příběh šílenství, pro někoho je to krásné a dojemné. Každopádně je to neobvyklé a přejeme tomuto páru, ať mu to co nejdéle vydrží.
Vydáno: 03.02.2016
Tak snad jim to vyjde...
Tak snad jim to vyjde... Autor: Instagram.com a Kcal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Řeč je o šestatřicetileté ženě, matce tří dětí Erice Harris z Earltonu ve státě New York a Arte Vannovi z Kalifornie.

Jejich příběh začal před rokem, přesně v březnu loňského roku, kdy Erica náhodně narazila na jeho profil na Instagramu a jeho fotografie si okamžitě získala její pozornost. Doslova ji uhranul. Rozhodla se, že ho bude kontaktovat. Nikdy to prý takhle dosud neudělala – seznamovat se přes sociální média. Nyní na to vzpomíná: "Když jsem ho uviděla, řekla jsem si: Ó můj bože, to je hezký muž! A tak to vlastně vše začalo."

 

Tak snad jim to vyjde... - Obrázek 6 Foto:

 

"Arte mi dovolil sledovat jeho profil a začali jsme si vzájemně psát. Zprávy ale brzy nestačily, měli jsme potřebu být stále v kontaktu, tak jsme si začali telefonovat a byli jsme schopni si spolu po večerech povídat pět až sedm hodin, a tak to šlo několik měsíců."

V květnu se Erica rozhodla, že takový vztah nemá cenu, a bála se, že si začínají být moc blízcí, i přesto, že jsou od sebe tak daleko. Přerušila tedy s Artem veškerou komunikaci, dokonce vymazala svůj profil na Instagramu. Totéž udělal i on.

Oba si později otevřeli nové instagramové účty, ale nevyvíjeli na nich žádnou činnost po dobu několika měsíců.

 

Tak snad jim to vyjde... - Obrázek 5 Foto:

 

První krok pak udělala Erica, které se po něm opravdu velmi stýskalo, chyběla jí jejich konverzace, a tak napsala jen: "Potřebuji tě!" A nic! Po týdnu pořád nic. "Byla jsem zoufalá, netušila jsem, že se mu stala nehoda a jeho auto skončilo namotané okolo stromu. Už jsem se vzdala naděje a řekla si, že jsem vlastní vinou přišla o muže svého života."

Ale po tom, co se Arte zotavil ze své hrůzné nehody, která se stala v listopadu, otevřel svůj Instagram a našel její zprávu. "A od té doby začalo vše nanovo, jako by se nic nestalo, znovu jsme byli tam, kde jsme skončili," vzpomíná Harris a dodává, že si spolu opět začali telefonovat dlouhé hodiny a došlo to tak daleko, že s ním začaly mluvit i její děti. Po telefonu mu přály dobrou noc a říkaly mu – máme tě rádi.

Arte se rozhodl jednat, koupil jednosměrnou letenku, aby se konečně s Ericou shledal. Bylo to jejich první setkání, poprvé se tyto dvě hrdličky spatřily tváří v tvář a rozhodly se, že si hned na letišti řeknou své ANO, že už není na co čekat. Pár minut po prvním setkání si Art s Ericou vyměnili manželský slib, který si sami napsali.

Tak snad jim to vyjde... - Obrázek 8 Foto:

 

Erica o jejich plánovaném prvním setkání napsala na Instagramu a dokonce pozvala CBS News, aby celou událost natočili – jako dárek pro svou novou tchyni, která u toho nemohla být a bylo jí to velice líto.

Na kameru řekla: "Věřím, že tento muž si zaslouží hodně lásky a chci mu ji dát. To, že jsem vás zavolala, byl takový dárek pro jeho maminku, protože ona zde nemohla být."

Mluvčí letiště uvedl, že oni nemají se svatbou nic společného, byli na ni upozorněni až místními médii před konáním akce.

"Byla řízena jimi. Všechno, co jsme udělali, bylo jen zvládání davu," řekl mluvčí. "Naše PR nám řeklo o tom, že se ti dva nikdy předtím nesetkali, až když bylo po svatbě, která se odehrála v terminálu."

Instagramová stránka Eriky teď říká, že je vdaná za "muže svých snů", a Vannova, že je ženatý s "s láskou svého života".

Po svatbě hned opustili letiště a začali žít svůj život společně jako manžel a manželka.

"Víme, že Bůh nás svedl dohromady, takže necháváme Boha, aby vedl náš život dál." Manželé, kteří měli oba v minulosti nemilé zkušenosti ve vztazích, svorně tvrdí, že láska vždycky zvítězí nad všemi bolestmi v jejich životech.

Tento šťastný pár nyní vzkazuje všem lidem, kteří něco podobného zažili nebo zažívají: "Neměli byste poslouchat svou hlavu, ale místo toho poslouchejte svého srdce!:

 

Anketa

Věříte v lásku na první pohled?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama