Sex a vztahy

27. listopadu 2013 12:18

Kateřina Motlová

Kdy se začít znovu po rozvodu seznamovat?

Odešel váš partner za jinou, nebo se vaše manželství prostě rozpadlo. Jak ale začít znovu…

Určitě je lepší dát si na nějakou dobu pauzu. Odborníci tvrdí, že ideálně aspoň rok, některé ženy chtějí být samy i mnohem déle, vše je individuální.

Je jasné, že se budete občas cítit sama. Stane se, že budete mít dojem, že vám ujíždí vlak. Ale také možná se vám někdo příjemný přichomýtne do cesty. Bylo by určitě nemoudré ho násilím odhánět.

Ovšem ani vy sama se do ničeho nenuťte. Když na sebe budete příliš kvaltovat, zase si vyberete špatně. Příklad? Chybělo vám u vašeho ex, že neměl příliš velký kulturní rozhled? Budete mít sklon najít si rozumbradu, který sice bude mít několik titulů, ale přehlédnete, že nemá vlastnosti, které jste pokládala za samozřejmé.

Pokud se budete do seznamování tlačit, protože si připadáte jako kůl v plotě, pravděpodobně si zase špatně vyberete. Nemá cenu brát všechno, co je na skladě.

Důležitým faktem je také to, zda už jste se s faktem, že jste rozvedená úplně srovnala. Odpusťte svému bývalému a nesnažte se věřit tomu, že všichni ostatní muži jsou stejní mizerové. Neotravujte nový vztah záští z bývalého vztahu.

Netlačte také příliš na pilu. Rozhodně neplatí, že první muž, se kterým si vyjdete, musí být vaším dalším manželem. Užívejte si života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.