zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Když vám chybí (chuť na) sex

Ne, takhle to opravdu nepůjde. V rozkroku opravdu nenosím mušličku slaďouličkou....
Autor: Thinkstock Ne, takhle to opravdu nepůjde. V rozkroku opravdu nenosím mušličku slaďouličkou....
anna kopečková , Vydáno: 13.07.2015
Doma to pod peřinou neklape, nemůžete najít toho pravého nebo se vaše libido dostalo zničehonic na bod mrazu a výsledkem toho všeho je, že po slastném vzdychání není už delší čas ani památky? I když si říkáte, že vám sex nechybí, není to pravda. Chybí, jen jste si prostě zvykla.

reklama

Každý, i sebelepší vztah prochází určitým vývojem. Ze začátku se vzájemné blízkosti nemůžeme nabažit a po letech prostě přichází menší útlum, protože jsme si na toho, co sdílí s námi život i lože prostě zvykli a ať chceme, nebo ne, považujeme ho za naprosto normální součást našich dní. I když to není zrovna snadné, neumožněte stereotypu, aby s vaším manželstvím zatřásl tak silně, že se společně sejdete až u rozvodu.

Pavučiny nezájmu oprášíte vzájemnou komunikací, drobnými láskyplnými gesty, co nestojí nic, ale udělají mnohé. Věřte tomu, že po prohození milých slov a mazlivých doteků se spící rozkoš vydere na povrch a vy zase budete doutnat touhou. Ne každý potřebuje k rozvíření stereotypní hladiny zkoušení erotických pomůcek. Mnohdy pomůže, když vypadnete z domu, třeba jen do blízkého penzionu, nebo se za vámi zavřou dveře hodinového hotelu. Ať si klidně recepční myslí, že jste milenci, co se ukrývají před světem. Třeba vás ta představa ještě víc rozparádí.

Patent na šťastný vztah: Známe ho od babiček!

Patent na šťastný vztah: Známe ho od babiček!

 

Masturbujte, i když máte partnera

Proč byste se nemohla dostat na vrchol jenom za pomoci vašich prstů nebo vibrátoru? Zavřete se v ložnici, nebo v koupelně a věnujte několik desítek minut tomu, že budete své tělo laskat a hýčkat tak, jak to opravdu potřebujete a chcete. Nikdo jiný vám to totiž neudělá tak dobře, jako vy. Naslouchejte vašemu tělu a plňte jeho příkazy. A vlnu rozkoše, o kterou jste si po celou tu dobu koledovala, si užijte a prožijte na maximum. Je totiž jenom vaše.

 

Nemít partnera neznamená být bez sexu

„Mnoho let jsem se domnívala, že žena může mít sex jenom za předpokladu, že je s mužem ve vztahu. Pak jsem ale přišla na to, že nemusím mít partnera jako takového, co po bytě rozhazuje ponožky nebo krká při snídani, ale na přestupné období si klidně můžu pořídit milence. A tak se taky stalo. Mezi jedním starým známým a mnou se rozhořela vášeň a po půl roce jsme zjistili, že nás k sobě nepoutá jen sex, ale že jsme se do sebe během něj prostě zamilovali. Proto, dámy, ženy a dívky, nečekejte na toho, co s vámi bude chtít zestárnout a klidně si zkraťte dobu čekání tím, že se mezitím promilujete do třiceti nebo čtyřiceti, kdy budete chtít hnízdit s tím pravým,“ vzkazuje Sofie (37).

 

Co všechno nám krade chuť na sex

Tak tohle jsou nejčastější zloději vášně:

Stres, starosti a deprese – Prostě pokud nejste v pohodě po psychické stránce, horko těžko se naladíte na sex.

Antikoncepce – Hormony, byť ty umělé, naším tělem pořádně cloumají. Zkuste se poradit s gynekologem, zda vám může předepsat jiné, nebo je vysaďte. Uvidíte, že se vám uleví a chuť na sex na sebe nenechá dlouho čekat.

Nuda ve vztahu – Je normální, že po určité době do vztahu nuda přijde. Pokud se ale s partnerem máte rádi, zkuste vztah nenápadně oživit. Udělejte něco jinak, nejen v sexu. Jezdíte pravidelně na víkendy k jeho rodičům? Jeďte na výlet. Snídáte spolu vločky? Zajděte si na snídani do kavárny. Koukáte večer na televizi? Zkuste si zahrát třeba karty a dát si k tomu skleničku vína. Uvidíte, že sexuální apetit se dostaví, ani nebudete vědět jak.

Zbytečné obavy – Pokud jste lehoučce přibrala, nemá cenu partnera odmítat jen proto, že se stydíte se před ním svléknout. On vás miluje proto, jaká jste, tak na své nedostatky (mnohdy zbytečné) neupozorňujte, třeba si ani nevšiml. Tak pššt.

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

Rádi experimentujete? Vzrušují vás během milování nekonvenční stísněnější prostory, které dodávají vašim hrátkám další rozměr? „Malé prostory jsou pro oba partnery skvělé hned ze dvou důvodů. Zaprvé pro zvýšení intimity a zadruhé tak v sobě pěstujete smysl pro dobrodružství," tvrdí sexuální terapeut Ian Kerner, autor bestselleru „She Comes First“.

Při sexu v menším uzavřeném prostoru je klíčové, jakou si vyberete pozici. Můžete zariskovat a zvolit něco krkolomného nebo jednu z klasik – na koníčka. Je pravda, že ne všechny malé prostory nabízejí pro sex stejné podmínky. Vytvořili jsme proto jakési pořadí těch nejlepších a naopak nejhorších, kde vám může hrozit klaustrofobie. Na druhou stranu, není to navíc další vzrušení?

Limuzína

sex limuzína

Mít sex v limuzíně vyjadřuje dokonalou rovnováhu elegance a nestoudnosti. Je to perfektní způsob, jak se cítit jako rocková hvězda. Pohodlná sedadla potažená kůží, šampaňské coby aperitiv nebo dezert – vyberte si sami. Bonusové body získáte navíc za to, jestliže si necháte stažené střešní okénko.

 

len

reklama

Související témata: Sex , orgasmus , chuť na sex , nuda ve vztahu , stereotyp

reklama

Přečtěte si také

reklama