Sex a vztahy

6. března 2016 04:40

Lucie Průchová

Když vám sebral srdce mladší muž. Co teď?

Po unylém manželství, zdrcujícím rozvodu, nebo klidně jen tak se může stát, že se jednoho dne probudíte s vědomím, že ten moc milý chlap, kterého před kamarádkami nazýváte kamarádem, se vám přece jen zabydlel nejenom v mobilu jako poslední dobou nejčastěji používaný kontakt, ale také ve vašem srdci.

Rozum sice křičí a hartusí, ať od něj dáte ruce pryč, protože tento adept na lásku je o několik let mladší, ale srdce si opět usmyslelo to udělat tak, jak to cítí. Vnese vám románek s mladým do života svěží závan v podobě mladistvé nerozvážnosti, nebo testosteronem nabitý chaos rozmetá vaše srdce na kusy? Hlava se přiklání k variantě číslo dvě, ale pokud jde o city zase nám komplikují situaci.

Nejde striktně říci, že mladý muž musí zákonitě znamenat problém, stejně jako nemůžeme s jistotou tvrdit, že jedině u staršího samce byste našla celoživotní štěstí. Nasnadě je totiž charakter, povaha či osobnost muže, kdežto věk je jenom číslo, které mnohdy neznamená vůbec nic. I když je pravdou, že mladý muž s největší pravděpodobností může zatoužit po dítěti, protože doposud žádné nemá, naopak ten starší má roli rodičovství úspěšně za sebou. Když se ale porozhlédnete okolo, tak zjistíte, že neshody jsou na pořadu dne, ať už se nám to líbí, nebo ne, v každém partnerském soužití. Tak proč dopředu odsuzovat to, u kterého si ze srdce přejete a tajně doufáte v to, že to opravdu vyjde.

Mladší muž rovná se pestřejší život

Pokud otevřete srdce i dveře do vašeho života mladému samci, změní se. Stejně jako byste nabídla pravou půli postele vašemu vrstevníkovi. „Zajíček“ vás zalije životním elánem, naučí vás, že to nejlepší, co pro sebe můžete udělat, je úsměv. Bude o vás pečovat jako o princeznu a jeho létem nevypotřebovaná energie se bude prolínat do všedních dní, které promění na nevšední, v mnoha podobách.

Vytáhne vás pod stan, při hledání hub zapomenete na účel vaší lesní procházky a střihnete si nečekaný sex, kdy se budete opírat o kmen vzrostlého jehličnanu, bude vás tisknout v náruči, aby vám asi po sté ukázal, že Velký a Malý vůz na noční obloze opravdu existuje. Možná si budete muset odpustit nákladnější věci a zážitky, protože ty mnohdy přicházejí ruku v ruce s časem a zkušenostmi, ale na druhou stranu se propadnete do pohádkové reality.

Nebudete muset brát v potaz jeho děti z prvního manželství, nebudete se muset usmívat na exmanželku, která náhodně brousí kolem vaší osoby nápadně blízko, nebo mu pomoci lepit dluhy, které si pod vlivem hysterické a hamižné mrchy (čtěte jeho bývalé ženy) dobrovolně vzal na triko.

A pokud vám vaše kamarádky chtějí promlouvat do duše, ať se z obláčku naivity snesete dolů dřív, než si natlučete nos, utněte jejich vodopád sýčkování, za kterým se z velké části skrývá čistá závist a užívejte si toho všeho, co hrdlo ráčí. Možná si jednoho dne uvědomíte, že se vaše životní priority a představy neshodují a s nůší plnou vzpomínek si dáte sbohem, ale proč tu láskyplnou příležitost nechytit za pačesy, nebo si ji z nepodloženého strachu nechat frknout před nosem. Aby ho nakonec klofla vaše na oko kamarádka, co vám nakukala, ať toho mladíka pošlete k šípku z čistě zištného důvodu.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.