zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce

1/6: Ze všeho nejdřív nechte smutek plynout
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce trhání

Cítíte se pod psa? Je vám opravdu mizerně? Chce se vám umřít a mít už konečně od pozemských strastí pokoj? Neznepokojujte se, to je přece naprosto normální a v pořádku. Odbudete si to, čím to bude drastičtější, tím rychleji to odplyne. Připadáte si divná, protože pochodujete sem a tam po pokoji, trháte jeho fotografie na malé kousíčky a při tom jen tak mimoděk rozbíjíte vázičky? Nevadí. Však ono to přejde.

2/6: Dejte si do nosu
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce dobroty

Není nad dobré jídlo. Rozhodně se v této situaci, kdy silně psychicky strádáte, nezanedbávejte, co se týká dobrého jídla. Možná v této neveselé době trpíte nechutenstvím, ale mějte na paměti, že bez pravidelného jídla budete přibírat na váze. Hladovět znamená paradoxně tloustnout. Jezte pokud možno kvalitně. Chápeme, že čokoládě v těchto chvílích nelze odolat, ale existují také ovocné a zeleninové saláty, ovesné vločky, ryby... I na těch si lze pochutnat, a je to přitom zdravé mlsání.

3/6: Není nad procházku
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce procházky

Lékem na všechny svízele světa, a poměrně spolehlivým, je rychlá chůze. Nabije vás energií a probudí a aktivuje vaše hormony dobré nálady. Vyberte si procházku svěží letní krajinou, podél řeky nebo potoka. Na nic podstatného nemyslete, jen obdivujte krásu říčky lemované vrbičkami, zhluboka dýchejte a vnímejte přítomnost a její půvab.

4/6: Zbavte se "pomníčků"
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce vyhazování

Pravděpodobně máte na letní lásku drobné památky. Nemyslíme diamantové přívěsky či náhrdelník z pravých perel – ačkoli třeba ano, pokud jste léto trávila s pohádkovým boháčem – ale možná si schováváte ony neodolatelné drobnosti: růže z krepového papíru, uschlou kytici kopretin, prstýnek z pouti, knížku zamilovaných básní. Všechno to vyhoďte anebo rozdejte. I když to bude těžké.

5/6: Veďte si deník
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce deník

Psychologové to opravdu velice doporučují. Svěřte svoje momentální pocity, myšlenky a úmysly papíru. Uleví se vám, jistým způsobem se zármutku vlastně zbavíte – protože ho přenesete na papír. Také nelze vyloučit, že za čas, až si budete zápisky rozmazané slzami pročítat, se zasmějete a řeknete si: "Pane bože, proč jen jsem se trápila kvůli takovému bídákovi?"

6/6: Udělejte si spoustu radostí
Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce nákupy

Radost by si každá rozumná žena měla dělat dennodenně, ale v krizových obdobích dvojnásobně. Zajděte ke kadeřníkovi, udělá vám nový účes. Poté honem utíkejte do obchodního centra a kupte si nové prádlo a nové šatičky. A nový život může začít...

-em-

reklama