Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Lze změnit muže? Ano, ale není to jen tak

Vadí vám na něm to i tamto, mávnete nad tím rukou a v duchu si přísaháte, že mu po svatbě přistřihnete křídla a přeměníte jeho léty prověřené a zaběhlé manýry na ty, co se tolik líbí vám?
Vydáno: 17.09.2016
Lze změnit muže? Ano, ale není to jen tak
Autor: thinkstock.com Lze změnit muže? Ano, ale není to jen tak

Tak se raději sneste z obláčku fantazírování na zem dřív, než tvrdě narazíte a pak procitnete do reality, ve které třeba nikdy nebudete šťastná. Stejně jako ze vzrostlého buku nikdy nevykouzlíte modřín, tak podobně tomu bude i s vaším nastávajícím.

Budu s ním šťastná takový, jaký je teď?

Máti vám tvrdí, že ho srovnáte do latě, jen co mu vplujete v celé své kráse do života, stanete se jeho zákonitou chotí a porodíte mu potomka? Mějte rozum aspoň vy, o vaše štěstí tu totiž kráčí. Nikdy nezměníte nikoho od základů, natožpak muže jenom proto, že se vám to zachtělo. Změnit se, osvojit si nové vzorce chování je náročné a mnohdy neuskutečnitelné pro člověka samotného, natožpak pro toho druhého. Než se nahrnete do lásky s tím, koho chcete změnit, se raději zeptejte sebe a svého srdce, zda je to skutečně ten, kterého hledáte. Berte v úvahu jeho současný přístup, myšlení a jednání. Nikoli ten, co jste si smyslela vy sama, že chcete aby takový byl. Ten se totiž na 99 % nemá nikdy naplnit.

Co vás dělá atraktivní? Napoví vaše znamení zvěrokruhu

Beran

Beran horoskop

Možná nosíte často kalhoty a míváte v lásce, stejně jako v práci, tendenci být šéfem. Občas můžete působit až příliš drsně, což navíc umocňuje fakt, že jednáte na rovinu a nebojíte se říct, co si o druhém myslíte. Pozor, muže to může někdy zastrašit. Jindy naopak ocení, že před nimi nic netajíte.

 

Na druhou stranu dokážete partnerovi „vnutit“ pocit, že jste přeci jen křehká žena, která potřebuje nejen jeho pozornost, ale především lásku. Výběr partnera je pro vás vzhledem k vašim vysokým požadavkům náročný, avšak ten, kdo obstojí, bude zavalován vaším respektem.

Nediktujte, ale nenápadně směrujte

Pokud na něj budete hučet jako piliňák, že chcete tohle tak a to druhé zase onak, budete v jeho očích překřtěna na hysterku, co umí jediné , a to skvěle vyvádět. Jak si křikem nevybojujete uznání či respekt, tak rozhodně ani proměnu vašeho mužského protějšku. Zkuste to po dobrém a tak, ať si toho nevšimne. Prostě si počínejte jako chytrá horákyně. Naučte ho, že ke svému štěstí potřebujete jeho přítomnost, že vám záleží na tom, aby vám popovídal, jaký měl den, co se mu přihodilo, že chcete pohladit jenom tak, abyste věděla, že tu jste jeden pro druhého. Když mu ukážete něco, co nezná a naservírujete mu to se vším parádou a vytrváte, máte jistotu, že si na to všechno navykne a brzy si uvědomí, že bez toho už být prostě nechce. Pod tyto slova by se rozhodně podepsala i Jana.

„Já jsem upovídaná za to Roman raději mlčí. Z mé rodiny jsem byla zvyklá na to, že si rodiče pokaždé povídali, zatímco se ten jeden koupal a druhý mu třeba umýval záda. Nebo tam jenom byl s ním. Když jsem o něco takového milého požádala, byl příjemně zaskočen. Podruhé méně, potřetí ho to bavilo a teď, když nestihnu přijít, mě už sám od sebe volá, kde jsem. Jak vidíte, my, ženské, dokážeme mnohé, ale je potřeba to chlapovi narafičit fikaně,“ svěřuje se milá brunetka s pohledem laně.

9 věcí, které žena nikdy svému muži neřekne

Muži jsou často ve vztahu ti, kteří si nechávají mnoho věcí pro sebe. Vyplývá to z jejich povahy, řeší s partnerkou jen věci, které jsou nezbytné. Ty, se kterými si vědí rady, si nechávají pro sebe, stejně jako většinu myšlenek a pocitů. Ale, pro někoho možná překvapivě, i ženy mají svá tajemství. Pro muže je výhodné tato tajemství znát, protože vztah pak může být daleko láskyplnější a plný porozumění.

Chce, aby muž převzal iniciativu

Chce, aby muž převzal iniciativu

Je to velmi důležitá věc. Ženy se nerady o všechno samy starají, plánují, zařizují. Žena chce, aby muž převzal iniciativu nebo jí alespoň pomohl. Ale když si o pomoc řekne, není to ono. Chtěla by, aby muž pochopil, jak je to pro ni důležité, a ujal se toho sám, bez říkání a připomínání.

 

To, že se muž stará, je pro ženu známka toho, že mu na ní záleží. Proto pánové, přebírejte iniciativu častěji – ať už jde o seznam věcí na nákup, přípravu večeře nebo naplánování příští dovolené.

 

Zasaďte lásku a sklízejte ji ještě dvakrát tolik

Vadí vám, že se vám drahý nevěnuje, že jste mu ukradená a tak na něj kibicujete na druhou, až se hory zelenají? Výhružky, ultimáta, urážky, natožpak nadávky jsou neúčinné. Dejte mu 100 dobrých důvodů, že má doma tu nejlepší ze všech. Uvařte mu večeři, pochvalte ho, poškrabejte ho na zádech a pak pod závojem noci se postarejte i o jeho menší já. Tento postup vede totiž k jedinému, on vám splní vše, co vám na očích uvidí. A kdyby tam přece jenom nic neviděl, dejte mu echo.

-lz-

Článek je zařazen v: partnertsví