Sex a vztahy

10. září 2016 04:50

Martina Čerňanská

Máte mu poskytnout sex jenom tak, i když sama nechcete?

Rozumíte si, jako byste se narodili jeden pro druhého, ale po letech vám to v posteli prostě neklape (spíše z vaší strany)? Společný život a s ním přicházející komplikace zvládáte na jedničku, jenomže co se týká toho milostného, tak na to prostě nemáte chuť, zatímco jeho apetit po vás ho neopustil?

Máte mu podržet, ať máte klid, nebo…..??

Dokážete táhnout za jeden provaz, dohodnout se na čemkoli, ale v ložnici vám prostě víc, než je rozumné, vyhovuje role, co říká jasně: Jste prostě jako bratr a sestra? Na jednu stranu vás přirozeně chápeme, zamilovanost, co vám pokaždé zvedla hladinu hormonů, je pryč, vzrušení z jeho doteků do značné míry opadlo, a tak si nějak říkáte, že televizní program je pro vás mnohonásobně záživnější než ten, co by chtěl milý předvádět pod peřinou??

Vyhovět, nebo nevyhovět? To je oč tu běží

„Robert si to tehdy domů přihasil s šílenou chutí na sex, kdežto já o to ani za mák nestála. Místo aby rejpal a mrčel, že jsem frigidní, jsem se mu nastavila. Chladně, bez touhy, a tak nějak z donucení. Nikdy jsem se necítila tak pošpiněná jako tehdy v onu noc, kdy se mnou zacházel jako s nějakou štětkou z privátu. Jakmile bylo po všem, odkulil se na druhý bok a usnul. Bez polibku, pohlazení nebo něžného slova,“ líčí své zážitky Lucie a v hlase ji visí otazník, co s tím.

U nás, žen, se prostě najdou okamžiky, ve kterých by nás k sexu nepřemluvil ani samotný hollywoodský herec. Problémem však je, když se tyto extrémy totální nechuti a milého maximální chuti setkají a vy nevíte, zda ho odmítnout, nebo rezignovat a hrát divadýlko s jasným přáním si to prostě odležet. Pokud vás drahý přemlouvá a naléhá na rychlovku z důvodu uvolnění před náročným jednání v práci, nebo se to nestává zase tak často a vám to není proti srsti, tak byste možná tu výjimku udělat mohla. V případě, že vás ale pravidelně nutí, ať vyhrnete kalhotky, aby mohl bez předehry a lásky vystoupat k vrcholu, i když ví, že vy to vidíte jinak, je někde problém. Fikaně na to jde čtenářka Laura.

„Co si budeme nalhávat, já bez milování žít umím, a to celkem šťastně. Drahému to ale neříkám, a když je to s jeho touhou na hraně, prostě s ním hupsnu pod peřinu. Spokojeně mu zamručím do ouška, což ho motivuje ještě k lepším výkonům, a díky mému hereckému talentu je za pár chvil po všem a já může s nadšením sáhnout po rozečteném románu. Ve výsledku jsme tedy spokojení oba. On, že se zbavil testosteronové zátěže, a já, že mám zase klid. Když ho budete pořád odmítat, jednou vám zahne a takové riziko nehodlám podstoupit,“ tvrdí temperamentní blondýnka.

Chuť na sex je na bodu mrazu

Nemáte na sex chuť ani myšlenky? Zkuste hledat příčinu a řešení, a to především spolu s partnerem. Výmluvami, proč dnes zase sex nechcete, se to nespraví, spíše půjde váš vztah do kytek dřív, než mu stihne zazvonit umíráček. Je rozdíl nemít chuť na sex občas nebo krátkodobě díky náročnému období v práci, a nechtít se milovat vůbec. To první je reakce na náročný den nebo nepříjemné zážitky, kdežto to druhé hlásí rozhodně problém.

Jste spolu už dlouho a tak nějak jste si ukradení? Obnovte souznění mezi vámi malinkatými projevy lásky. Líbejte se, dotýkejte se, povídejte si a začněte společně randit. Byl by totiž hřích rozkmotřit se navždy, když jinak tvoříte super dvojku. Jiskru lze do vaší lásky zase vrátit, když se proto rozhodnete oba dva.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.