zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Miláčku, pojedeme na kurz sexu!

Je to ve skutečnosti ještě lepší, než si myslíte!
Autor: Thinkstock Je to ve skutečnosti ještě lepší, než si myslíte!
anna kopečková , Vydáno: 23.08.2016
Kam? S kým? A co vás tam vlastně čeká?

reklama

Odpovím hned na otázku, která vám asi v hlavě naskočí jako první. Ne, nebudete se tam svlékat a není to ani nic připomínající swingers párty. Vlastně se to ani nejmenuje kurz sexu, ale kurzy pro páry v rámci Školy šťastného partnerství. Pomohly už mnoha párům v krizi a spousta z nich je také bere jako poslední záchranu před úplným rozchodem. Ale jezdí sem i páry, které potřebují vztah oživit, zpestřit, vnést do něj znovu jiskru.

„Mnoho lidí nevidělo své rodiče tak šťastné, jak by si sami přáli být. I když se ve škole učíme spoustu věcí, nezískáváme tolik inspirace, co se týká osobního života, vlastního rozvoje, vztahů. Nemáme informace, jak funguje muž, jak funguje žena, psychicky, duševně, tělesně. Jak být v páru, jak spolu zacházet. To jsou důležité informace, které nám většinou chybí. A pokud nemáme vedle sebe nějaký inspirující pár nebo opravdu láskyplné rodiče, nemáme je ani kde odpozorovat,“ říká Denisa Palečková, která spolu s Richardem Vojíkem kurzy vede.

A má pravdu. Na kurzu se během víkendu dozvíte všechno to, co by vlastně každý pár měl dávno vědět. Jen je to nikdo nenaučil. Místo toho, abychom vnímali vlastní tělo, žijeme v zajetí předsudků a vzorů. My ženy se snažíme vyrovnat modelkám, které vidíme v časopisech, a být v posteli pro svého partnera dokonalé. Upínáme se k tomu, aby byl sex perfektní a partnera jsme dostatečně uspokojily. Zaměřujeme se na to, co je v hlavě, a zapomínáme na to, co cítíme v těle a co vlastně chceme. A tím se připravujeme o ty nejhlubší a nejkrásnější prožitky. Denisa naopak radí zaměřit se na vzrušení až na druhém místě nebo vůbec. „Přestaňte se stimulovat a snažit a hledejte způsoby, jak prostřednictvím svého těla, dlaní, doteku, dechu a pohybu dát partnerovi více lásky. A uvidíte, jaké se budou dít divy!“

My jsme se na kurzy zeptali nejen Denisy, ale i dvou manželských párů, které víkendový kurz absolvovaly. A ukázalo se, že se tam divy opravdu dějí:

Sex 1
Sex 1

Intimita, vědomé milování, sexuální magie, intimní smyslná masáž, o tom všem se na kurzech dozvíte spoustu věcí. Samozřejmě ve vší počestnosti a oblečení, protože kurzy jsou hromadné a jak jsem se dozvěděla, toho posledního plánovaného se má účastnit kolem stovky lidí! Ale všechno, co se naučíte, si pak můžete spolu s partnerem na pokoji hned prakticky vyzkoušet.

Ale nejen to. Naučíte se, jak svému partnerovi víc porozumět a jak ho víc chápat. Zjistíte, že muži a ženy jsou opravdu rozdílné bytosti, které vnímají určité doteky zcela jinak. Že když jeden říká A, druhý může slyšet B. Výsledkem pak ale zbytečně dochází k řadě nedorozumění a následným konfliktům.

Sex 2
Sex 2

 

Je to vlastně strašně jednoduché. Stačí se víc otevřít, dovolit si být sama sebou, víc vnímat sebe a toho druhého a snažit se mu láskyplně porozumět. Nerozčilovat se, jak jsme jiní, ale snažit se vytěžit z toho maximum. Tak proč to nezkusit?

Více o kurzech najdete na www.kurzypropary.cz. Na videoukázku přímo z kurzu se můžete podívat ZDE.

Anna Kopečková

Mohlo by vás taky zajímat:

Na tantra masáž můžete jít sama nebo s partnerem

Tantra masáž vás naučí více prožívat rozkoš

13 lichotek, které od vás muž chce slyšet. A často!

Komplimenty má rád každý a muži obzvlášť. Možná i vám babička dala radu týkající se mužů: Chválit, chválit, chválit. Tím nikdy nic nezkazíte. Jakákoli lichotka je dobrá lichotka.

Čím nejvíc potěšíte jeho ego?

Jeho oblečení

lichotky muži oblečení

Jsou muži, kteří si na svém vzhledu hodně zakládají. Někteří v tom dokonce trumfnou i ženy. A samozřejmě jim dělá dobře, když si toho všimnete. Pokud se i ten váš hezky obléká, zkuste mu občas pochválit něco konkrétního – pásek, košili, boty. Uvidíte, jak se rozzáří. A koneckonců, i pochvala nových tepláků nebo pruhovaných trenýrek leckoho potěší.

8 otázek o sexu, na které jste se styděli zeptat

Což je důvod, proč jsme to udělali za vás – a dostalo se nám odpovědí na všechny dotazy. Tady jsou…

Opravdu je možné zlomit penis?

Ranním sexem neposílíte jen ducha, ale i tělo :)

Není to kost, ale je pravda, že může dojít k bolestivému zranění, pohmoždění. Ztopořený penis je přeplněný krví a jeho výrazné ohýbání během agresivní sexuální hry může vést k tomuto vážnému zranění, které se vlastně zlomenině podobá. A co byste měli udělat, pokud si myslíte, že se to stalo vašemu partnerovi? Vypravte se na rentgen! Určitě doporučujeme urgentní chirurgickou léčbu. Není to žádná legrace a zranění je velmi bolestivé.


reklama

Související témata: tantra , kurz sexu , denisa palečková , richard vojík , škola šťastného partnerství

reklama

Přečtěte si také

reklama