Sex a vztahy

26. února 2017 07:30

Martina Čerňanská

Něco pro ty, co si sem tam odskočí jinam

Sice se tvrdí, že je to nemorální a že se to nedělá, ale realita je mnohdy jiná. Pokud i vy jste na oko za dámu a platíte za dokonalou ženušku, zatímco potajmu každé čtvrteční odpoledne trávíte v jiné náruči, kázat vám určitě nebudeme.

Užívejte si na maximum, ale nezapomínejte mít oči na stopkách. Ucházející sex je jedna věc, ale zamíchat do toho emoce a city to je pak už jiná. Tato láskyplná vichřice pak sice nebere domy a auta, ale rozmetá na kusy v lepším případě manželovo srdce a v tom horším i to vaše.

Důležité je to mít v hlavě v pořádku a vědět co a jak!

„Jsem sice vdaná a i přes snubák na prsteníčku, mám Petra. Báječného chlapa, se kterým udržuji milenecký poměr několik krásných let. Oba víme, že nám jde jenom a pouze o uspokojení našich sexuálních potřeb a nic víc od sebe vzájemně nepožadujeme. Já bych nikdy neodešla od Jaromíra, chlapa se zlatým srdcem, a on by nedal kopačky své modelíně. Jsme prostě kamarádi s výhodami, kteří si pod peřinou pěkně zadivočí a jinak si dokáží povídat o všem a o ničem zároveň. Vášeň tam je, ale láska ta tedy vůbec. A je to dobře,“ svěřuje se čtenářka Kristýna (33) z Prahy.

Proč vlastně chcete zahýbat?

Mnohdy za tím vězí nuda v manželství a s tím spojený stereotyp, schází nám ono pověstné vzrušení a tím i jiskra, za kterou bychom nejenom ušli světa kraj, ale byli bychom ochotni kvůli ní upsat duši ďáblu. Prostě je tak fantastické cítit se chtěně, (po)milovaně a pekelně sexy. Mnohdy se ale jedná o hec a taky o vědomí si dokázat, že pořád máme na to, abychom si našli utajovaného nápadníka a udržovali s ním poměr.

Něco za něco: Vy máte dobrodružství a on zase kupu toho sexu

Vám stačí dostat krásný dárek, kytici růží, nebo vypadnout z nudy v manželství do zapadlého hotelu za městem. A jemu zase to, čím mu za to vše poděkujete. A na málo zvaný váš milenec nebude. Od té doby, co byl vynalezen sex, jsou v tomto směru slova díků zbytečná. Tam, kde hrají první housle orgasmus a povyražení, jste víceméně od neplánovanou láskou chráněni.

„Ivan je zbohatlík se vším, co k tomu patří. A Já udržována máma, co nemusí nic a muže má pořád na cestách. Tak jsme se Ivanem rozhodli, že si společně ukrátíme volný čas a vyplníme si ho bezva zážitky,“ líčí své postřehy Viktorie (36).

Když promluví srdce

Vesměs k tomu přichází zcela nečekaně. Pozve vás na drink, vy přitakáte na souhlas a už se vezete. Potom následuje oběd, pak večeře a znenadání se u vašeho jakože kamaráda, nebo nedej bože kolegy z práce, probudíte na snídani. Pořád ale na vás doma čeká váš drahý, na kterého jste přitom všem tak trochu pozapomněla. A místo toho se nevzrušeně s novým objevem procházíte ruku v ruce setmělými uličkami, kradete si polibky jako puberťáci a vzájemně se svěřujete o tom, co vám přinesl život. Píšete si textovky, děláte spolu nevšedně všední maličkosti, a i když si to odmítáte přiznat, tak jste hlavou v oblacích a vašim já vám víří rej malinkatých motýlků a jemné ševelení jejich křídel vám navozuje pocit té nejsladší nirvány, totiž prvotní zamilovanosti.

A tady začíná problém, který není velký jako Brno, ale jako celý New York. Buďto musíte dát nové lásce stopku, nebo skoncovat s tou starou. A tyhle konce bolí. A nejvíc toho, kdo je opuštěn a nemá mu kdo pofoukat šrámy na srdci. V případě, že máte děti, hypotéku či společné dluhy je to ještě o to horší.

Dávejte si prostě bacha na to, koho pasujete do role vašeho milence a stokrát dobře si to promyslete. Vyhodit si z kopýtka tu a tam je rozhodně super, co si budeme povídat. Ale dát sbohem tomu, kterému jste úspěšně nasadila několikery parohy, už není žádný špás. A piště si, že ve finále to bude bolest i vás, protože konce, i když začátky něčeho nového, nejsou zrovna nejsnadnější.

A jak jste na tom vy?

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.