Sex a vztahy

18. června 2016 04:20

Anna Kopečková

Nejvíce opomíjená erotogenní zóna: Manuál pro vás i pro něj

Ať už jste v sexu konzervativnější, nebo naopak rádi experimentujete, nejspíše zapomínáte na místo, které vás dokáže oba dovést do stavu blaženosti.

Jedná se o perineum neboli hráz. Prostor mezi genitáliemi a konečníkem je plný nervových zakončení. Přidáním jemné perineální stimulace můžete vaše sexuální hrátky s partnerem posunout zase o kousek dál.

Pokud si ovšem nejste jistí, zda dokážete správně dráždit hráz vašeho partnera, můžete se inspirovat.

JAK NA NĚJ:

• Hrátky s rukama

Během předehry si dejte na ukazováček a prostředníček pár kapek lubrikantu a začněte jemně kroužit v okolí hráze – v místě za jeho varlaty. Jakmile začne váš partner být vzrušený, mírně zintenzivněte tlak prsty. Stiskněte ho o trošku více, ale nepřestávejte v započatém rytmu hlazení.

• Orální sex

Zapomeňte na zábrany – hráz není řitní otvor. Jezděte mu po hrázi svým jazykem zepředu dozadu a pak odzadu dopředu. Pak se pomaličku přesuňte ústy na jeho penis. A dál už nejspíše tušíte.

• Samotný sex

Jakmile bude ve vás, zapojte i ruce a sáhněte mu na hráz. Začněte ho tam hladit – jezděte prsty po hrázi a pomaličku přidávejte na každém konci na tlaku. Ideálně zapojte tři prsty a jen dávejte pozor, aby byly dostatečně vlhké. Partnera by to pak totiž mohlo začít bolet. Znáte to sama – lubrikantů není v sexu nikdy dost.

JAK NA VÁS:

• Hrátky s rukama

Možností, jak dráždit vaši hráz, je několik. Asi nejoblíbenější je vyzkoušet tzv. sweetpinch. Určitě je potřeba využít zase lubrikační gel nebo alespoň sliny, a to na palec a ukazováček (příp. taky prostředníček). Ukazováček pomalu zasune do vás, zatímco palec opatrně posouvá po hrázi až k vašemu zadečku. Lehké svírání jeho ukazováčku a palce vám může způsobit hodně rozkoše.

• Orální sex

Váš partner vás bude drážděním doslova přivádět k šílenství. Navíc se o vás jen tak mimochodem párkrát jemně otře nosem. Jestliže jste zrovna v poloze, kdy je pro něj obtížné dotýkat se jazýčkem vašich nejtajnějších míst, může si naslinit malíček a lehounce vám jím pojíždět kolem hráze. Pro inspiraci může dělat malíčkem oválné pohyby ve tvaru písmene „s“ nebo osmičky.

• Samotný sex

Veďte partnera rukou do oblasti, kde se spojují vaše stydké pysky až na samém dně, tedy co nejvíce dolů. Požádejte ho, aby prodloužil tah svým prstem tak, aby se vždy lehce dotkl i svého penisu.

-šp-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.