zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

ONLINE CHAT: Jak zachránit vztah po nevěře? Ptejte se odbornice na partnerské vztahy

Nevěra je trochu jako rakovina. Dá se vyléčit, ale je to léčba náročná a dlouhodobá
Autor: Thinkstock Nevěra je trochu jako rakovina. Dá se vyléčit, ale je to léčba náročná a dlouhodobá
anna kopečková , Vydáno: 22.06.2016

reklama

Na začátku každého vztahu je všechno krásné a máte pocit, že to bude trvat navždy. Jenže každý vztah, ať chcete nebo ne, po čase zevšední. A pak se může stát, že potkáte někoho zajímavého. Člověka, který vás okouzlí. Člověka, který je vám něčím blízký. Člověka, který vám příjemně voní, který příjemně mluví, který se o vás více zajímá nebo který vás sexuálně příjemně vzrušuje. A nevěra může být na světě.

 

Dobrá zpráva je, že i když nevěra bývá velmi bolestivá, spousta párů se přes ni dokáže přenést a zůstat spolu. Není to ale vůbec lehké.

 

Jak se přes nevěru přenést? Na to se můžete ptát uznávané učitelky pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a tantrických masáží Mgr. Denisy Říhy Palečkové. 

Své otázky pište ZDE. Denisa na ně bude odpovídat dnes od 18 do 19 hodin.

 

 

Denisa Palečková Foto:

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

Je známá především sestavením celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD. přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. Oblíbená je také jejich Škola šťastného partnerství, která formou seminářů pomáhá párům k porozumění, lásce a vášni v jakékoliv fázi vztahu.

Více najdete na webech denisapaleckova.cz a denisaarichard.cz.

 

 

 

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky:

 

Mohlo by vás taky zajímat:

8 důvodů, proč na nevěru raději zapomenout

Nevěra je nebezpečná věc. Není sice tak docela bez půvabu – člověk se vrátí do svých sedmnácti let, usmívá se bez zjevné příčiny, vznáší se na obláčku, cítí se báječně. Jak jste si možná všimli, zamilovaná žena zpravidla i zkrásní. Starostmi sužovaná pobledlá bytost se náhle promění v pohádkovou vílu se zářícíma očima. I když se rozum odstěhoval někam až na druhý břeh řeky, doporučujeme: vezměte tu starou rozvrzanou pramici a doveslujte si pro něj co nejrychleji. Jinak se z vašeho života snadno může stát hromada třísek. Máme pro vás pár důvodů, proč by spokojená zadaná žena měla myšlenku na nevěru raději potlačit.

Střecha nad hlavou

Střecha nad hlavou

Pokud nevěra přeroste v cosi většího a stabilnějšího, nevěrná žena ohrožuje svůj rodinný krb, svůj domov. Když v nejhorším případě dojde na takzvané lámání chleba, může se stát, a stává se, že přijdete o milovaný útulný byt s ultramoderní kuchyní, koženou sedací soupravou a teráskou, na které voněly bylinky. Po domovském přístavu, kde jste chodila v háčkovaných bačkůrkách, značkové teplákové soupravě a se sklenkou červeného v ručce by se vám asi stýskalo, nemyslíte?

 

Na tantra masáž můžete jít sama nebo s partnerem

Tantra masáž vás naučí více prožívat rozkoš

 


reklama

Související témata: nevěra , tantra , dlouhodobý vztah

reklama

Přečtěte si také

reklama