Sex a vztahy

22. června 2016 04:50

Anna Kopečková

ONLINE CHAT: Jak zachránit vztah po nevěře? Ptejte se odbornice na partnerské vztahy

ONLINE CHAT: Jak zachránit vztah po nevěře? Ptejte se odbornice na partnerské vztahy

Na začátku každého vztahu je všechno krásné a máte pocit, že to bude trvat navždy. Jenže každý vztah, ať chcete nebo ne, po čase zevšední. A pak se může stát, že potkáte někoho zajímavého. Člověka, který vás okouzlí. Člověka, který je vám něčím blízký. Člověka, který vám příjemně voní, který příjemně mluví, který se o vás více zajímá nebo který vás sexuálně příjemně vzrušuje. A nevěra může být na světě.

Dobrá zpráva je, že i když nevěra bývá velmi bolestivá, spousta párů se přes ni dokáže přenést a zůstat spolu. Není to ale vůbec lehké.

Jak se přes nevěru přenést? Na to se můžete ptát uznávané učitelky pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a tantrických masáží Mgr. Denisy Říhy Palečkové.

Své otázky pište ZDE. Denisa na ně bude odpovídat dnes od 18 do 19 hodin.

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

Je známá především sestavením celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD. přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. Oblíbená je také jejich Škola šťastného partnerství, která formou seminářů pomáhá párům k porozumění, lásce a vášni v jakékoliv fázi vztahu.

Více najdete na webech denisapaleckova.cz a denisaarichard.cz.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky:

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.