Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?

Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden? Ale kdepak, existuje jich hned několik druhů a my vám je pomůžeme rozšifrovat.

Klitoridální orgasmus: Když si žena vystačí sama

Klitorisu se postačí letmo dotknout a příjemné pocity si k vám najdou cestu. Přesně to má za úkol klitoris. Tento druh orgasmu zažívá až 80 % něžného pohlaví a žena si jej může přivolovat lehce i sama prostřednictvím autoerotiky. Klitoris lze označit za jakési tlačítko slasti. Postačí ho jemně dráždit (je totiž bohatě protkán sítí nervů) a počínat si přesně podle toho, jak vám diktuje vaše tělo. V myšlenkách přitom klidně flirtujte s představou, že se milujete se sympatickým sousedem od vedle, co po vás pokaždé chlípně pokukuje, nebo spřádejte představy o tom, kdo vás rajcuje. Co na tom, že je to manžel vaší dobré kamarádky. Snít přece není trestné a naše představy nepodléhají cenzuře.

Tip: S partnerem v posteli preferujte polohy, které vám zaručí jemné tření klitorisu.

„Jediný orgasmus, kterého dosáhnu bez problémů, vede přes klitoris. A nejrychleji ho dosáhnu, když si partnera ´osedlám´," říká třiatřicetiletá Andrea.

Vaginální orgasmus: Honba za tajuplným bodem G

Vaginální vyvrcholení není podle všeho ženám tolik nakloněno, jako je tomu u předchozí varianty. Některé ženy ho neprožijí za celý svůj život a jiné jen tu a tam. Odborníci však radí cílit na bod G, právě tady totiž dřímá lavina rozkoše a příjemných pocitů. A aby to nebylo tak snadné, bohužel ho všechny ženy nemají na stejném místě. Podle všeho by se ale měl nacházet asi 4 cm od vstupu do vagíny. Experimentujte s polohami, zainvestujte do vibrátoru, jež cílí přímo na bod G, a nevzdávejte podniknout cestu za jeho nalezením. Jeho stimulace je podle všeho nezapomenutelná.

„Bod G jsem objevila při nespoutaném sexu s černochem, do kterého jsem se zakoukala na dovolené. Byl urostlý, svalnatý a moc milý. Milovali jsme se na opuštěné pláži a jeho naběhlou erekci mám dodnes na paměti – fascinující bylo i zakřivení jeho penisu a díky tomu jsem zřejmě objevila, že bod G skutečně existuje. V tu chvíli, kdy se mi o toto neznámé místečko otřel, jsem myslela, že se propadnu vášní neznámo kam. Nejhorší na tom všem je, že s manželem jsem na bod G nikdy nenatrefila. O mém dovádění a nevěře dodnes neví, ale já se samotnou vzpomínkou ukájím často a ráda,“ prozrazuje Renáta (33 let).

Od každého trochu: Kombinace vaginálního a klitoridálního orgasmu

Postačí najít pozici, ve které si budete stimulovat klitoris a zároveň bude do vás partner pronikat, a na kombinovaný orgasmus je zaděláno. Je skvělé prožívat přicházející orgasmické vlny hned ze dvou intimních bodů na těle. Že se vám to ještě nepoštěstilo? Zkuste polohu, kdy klečíte na čtyřech. Partner do vás bude pronikat zezadu a vy se budete zároveň stimulovat prsty. Třeba orgasmus nepřijde hned na poprvé, ale trpělivost se vám určitě vyplatí.

Anální orgasmus: Sex do zadečku není tabu!

Dnes už není průnik do konečníku ničím, co by nás mělo a muselo pohoršovat. Vždyť proč taky! Anální sex může být příjemný, když si s partnerem důvěřujete a respektujete zároveň to, že je nutné se na něj připravit a držet se daných pravidel (hygiena, lubrikační gel, komunikace). A teprve pak máte nakročeno k tomu, aby anální orgasmus skutečně přišel. Že se vám to nezdá? Konečník je velmi citlivý, a to díky nespočtu nervových vláken, které tudy procházejí. Takže reálná možnost tady skutečně je.

Co jste možná (ne)věděli:

- Některé ženy mohou vyvrcholit i skrze laskání ňader a bradavek bez pohlavního styku. Nestává se to sice často, ale třeba právě vy budete výjimkou. I kdyby se to nezadařilo přímo vám, nevadí, vyzvěte milého, ať vám saje bradavky a hraje si s nimi.

- Mokrý orgasmus skutečně existuje. Jedná se o stav, kdy maximální stimulací dochází k výstřiku tekutiny z pochvy a vše je dokresleno opravdu intenzivní slastí, která prostupuje celým tělem. Za vším je tekutina, jež se během aktu nahromadí ve Skeneho žlázách.

len

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.