Sex a vztahy

6. prosince 2015 04:45

Lucie Průchová

Otevřete si nové obzory: V lásce i na poli sexu!

Otevřete si nové obzory: V lásce i na poli sexu!

Láska a sex to jsou ve vztahu dvě propojené nádoby, které společně vytvářejí ve svazku dvou kýženou harmonii. Pokud vám ten hulvát, kterého jste mylně považovala za lásku na celý život, dal košem, pojďte se do další romance vyzbrojit funkčními tipy, co vaši známost vyšlou do cílové rovinky manželství.

Když jste žárlivá, znamená to jediné, nevěříte mu! A nakonec na to dojedete stejně vy sama!

Ať už jste chodila s Pavlem, nebo Petrem, dopadlo to úplně stejně a vaše randění jste otrávila tím největším jedem, co jde s láskou ruku v ruce? Ano, žárlivost je prospěšná, ale v omezené míře, kdy člověka lehce budí z letargie, ale jakmile uhodí o poznání silněji, máte zaděláno na problém. V případě, že se váš několikátý vztah v pořadí dobral k rozchodu kvůli vašemu přehnanému podezírání a nesmyslných představ, jak vás za každým rohem podvádí s jinou, zamyslete se. Chyba nebude ve vašich partnerech, ale ve vás. Odněkud z vás vyvěrá silný strach, že o pozornost a lásku tak skvělého muže zaručeně přijdete.

Začněte si více věřit, mějte se ráda a hlavně pochopte, že i se sebelepším kořením musíte zacházet pomálu, jinak vám každý pokrm zhořkne na jazyku. A stejně tak je to i s láskou a žárlivostí. Přece nechcete být ta mrcha, co datluje smsky, když milý nepřijde na minutu přesně a spřádá plány o pomstě, jakmile mu (možná někdy) přijdete na nevěru. Tímto chováním od sebe odeženete i sebevěrnějšího chlápka, s vámi totiž nebude k vydržení a on raději půjde za tou, co sice nemá pohled laně a trojky ňadra jako vy, ale v její prospěch mluví to nejdůležitější – má všech pět pohromadě!

Milujete přespříliš!

Jakmile do vašeho života zavítá láska, máte najednou pocit, že není nic důležitějšího, než on? A tak mu pořád voláte, vymýšlíte záminky, abyste mu mohla obsadit byt, rušíte víkendové plány s kamarádkou jen proto, abyste měla volno pro něj a poskakujete kolem plotny, i když byste ze všeho nejvíc dala dvacet? Stop. Tohle nemá s láskou nic společného, vy jste se rozhodla stát jeho podřízenou, co mu za pozlátko lásky (aspoň vy ji tam identifikujete) udělá všechno, co mu na očích uvidí. Touto aktivitou dosáhnete jediného, přestane si vás vážit a bude vás považovat za služku, kterou dřív či později (ta první varianta je bohužel pravděpodobnější) vypakuje z bytu i ze svého života, aby si do něj nasadil tu dlouhonohou nánu, co má sice podle vás úplně vymytý mozek a namísto vaření chodí na nehty, ale život s ní má jednoduše grády.

Raději budu s ním, než s žádným

Zradila vás vaše bývalá láska a ještě do této chvíle máte srdce roztrhané na cucky? Jenže pak jste náhodou potkala jeho, co se za vámi může jít zbláznit a vám to celé imponuje, i když daný dotyčný vám až tak pod nos nejde? A tak si říkáte, že pro jednu schůzku se svět nezblázní, a taky ne, ale on to zvládne za něj. V myšlenkách s vámi plánuje společnou budoucnost, zatímco vy jste ho kvalifikovala do role terapeuta, co vás má po předchozím vztahu regenerovat. Rány si ale musíte zacelit sama, tím že využijete jiného muže, aby vám svou nákloností zalepil šrám, nic nevyřešíte. I když jste se stala obětí podvodu z lásky, neznamená to, že máte právo udělat to stejné jemu!

Jaký máte sex, takový máte přístup k životu!

Poctivě si postelové hrátky odležíte a v hlavě, zatímco drahý doráží, sestavujete menu na nedělní oběd? Nebo platíte za tu, co si milostné chvilky, co člověka teleportují do ráje, sobecky užívá, a to jak po pasivní, tak aktivní stránce? Schválně, zeptejte se někdy sama sebe, jestli byste chtěla mít sex s protějškem, který má stejný přístup k sexu jako vy. Možná pak pochopíte, že ten nejlepší čas na změnu je právě teď. Milenka bez vášně rovná se puťka domácí bez ambic a žena s vášní a se smyslem pro rozkoš je prostopášná požitkářka, co nejenom ví, co má ráda, ale je svým vnitřním hláskem motivována naplnit své sny, touhy a vize. Ta druhá žena nikdy nebude sama, zato ta první má na 99 % šanci, že ji zůstane sice prázdná náruč, ale oči plné slz.

Sdílejte článek
Štítky láska sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.