Sex a vztahy

2. srpna 2015 04:20

Lucie Průchová

Panny na sex – Pohled na ně vás bude děsit až do konce života

Rozhodně nejsme žádní puritáni a nemáme nic proti tomu, když si někdo domů pořídí plastovou společnici nebo společníka. Proti gustu, žádný dišputát. Ale nezdá se vám, že jsou tyto panny ze své podstaty opravdu strašidelné?

Neživý pohled, křiklavý make-up, ňadra, která jsou dokonale kulatá jako vaše mistička na buráky. Je to alarmující, kam dnešní svět míří.

A přesto, někteří z nás se od nich nemohou odtrhnout. Spojili s nimi své každodenní životy a opravdu je milují.

Podívejte se na příklady toho, co je často považováno za erotické. Připravte se na smyslné pohledy do mrtvých, skelných očí nejžádanějších sexy panenek ve vesmíru.

Tohle je obrázek dnešní doby...

Klienti si je zdaleka neobjednávají jen jako sexuální pomůcku. Někteří chtějí mít pocit, že je doma někdo čeká a jiní jejich pomocí zase maskují před obchodními partnery nebo dokonce vlastními rodiči, že jsou bez partnerky! Stačí si občas na sociální média vystavit "dobře" vyfocenou fotografii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.