Pár si psal celý rok záznamy o svém sexu. Výsledky překvapily i je!

Když si uvědomíme, jak na tom se sexem skutečně jsme, už to nikdy nebude stejné.

Jeden Američan sledoval po celý rok svůj sexuální manželský život. Podle magazínu Woman´s Health chtěli s manželkou prostě vědět, jak na tom jsou ve vztahu ke statistikám frekvence sexu jiných párů. A samozřejmě také doufal, že pak bude po manželce mít důvod žádat ještě více sexu.

Oba jsou spolu už téměř deset let, z toho několik let jako manželé. Stejně jako mnoho dlouhodobých párů, jejich sexuální život začínal ztrácet šťávu. Aspoň takový měli pocit. A tak se rozhodli sledovat, jak to je s jejich milováním v průběhu roku, aby viděli, kde mají ještě zapracovat.

Do tabulky si psali v podstatě vše - pohlavní styk, orální sex, orgasmus, sledování porna, masturbaci a další činnosti (jako například kdo sex inicioval, jestli prováděli nějaké speciální techniky). Během roku zažili tedy 108 pohlavních styků a 201 orgasmů ( 109 jeho a 92 jich měla ona). To není vůbec špatné!

On také narazil na několik zajímavých faktů: vysoce pravděpodobné je, že jakmile se přiblíží polovina měsíce – tedy chvíle, kdy má jeho partnerka ovulaci, skoro stoprocentně mají sex. A pak přišel tento amatérský sexuolog také na to, že čím méně masturboval, tím častěji měli společný sex s manželkou. To dává smysl….

Na konci svého experimentu zjistili, že mají sex v průměru dvakrát týdně, což je skvělá zpráva! Záleží samozřejmě na životním období a co komu vyhovuje, ale podle statistiky je takováto frekvence zcela v pořádku.

Jaké z toho plyne ponaučení?

Máme tendenci svůj sexuální život podceňovat a domnívat se, že ho máme horší než páry v okolí. Například často zapomínáme, kdy naposledy jsme měli sex. Oba manželé se shodli na tom, že byli „příjemně překvapení“ tím, jak frekventovaný a rozmanitý jejich sexuální život je.

Takže máme si všichni dělat v ložnici zápisky? To nemůže škodit, pokud vás to baví. Jen to dělejte s úmyslem zlepšit sexuální život a ne abyste výsledky použili jako důkaz, že se váš partner v posteli fláká…

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.