Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Pár si psal celý rok záznamy o svém sexu. Výsledky překvapily i je!

Když si uvědomíme, jak na tom se sexem skutečně jsme, už to nikdy nebude stejné.
Vydáno: 19.03.2017
Další vyplněné políčko v tabulce
Autor: iStock Další vyplněné políčko v tabulce

Jeden Američan sledoval po celý rok svůj sexuální manželský život. Podle magazínu Woman´s Health chtěli s manželkou prostě vědět, jak na tom jsou ve vztahu ke statistikám frekvence sexu jiných párů. A samozřejmě také doufal, že pak bude po manželce mít důvod žádat ještě více sexu.

Oba jsou spolu už téměř deset let, z toho několik let jako manželé. Stejně jako mnoho dlouhodobých párů, jejich sexuální život začínal ztrácet šťávu. Aspoň takový měli pocit. A tak se rozhodli sledovat, jak to je s jejich milováním v průběhu roku, aby viděli, kde mají ještě zapracovat.

Do tabulky si psali v podstatě vše - pohlavní styk, orální sex, orgasmus, sledování porna, masturbaci a další činnosti (jako například kdo sex inicioval, jestli prováděli nějaké speciální techniky). Během roku zažili tedy 108 pohlavních styků a 201 orgasmů ( 109 jeho a 92 jich měla ona). To není vůbec špatné!

sex v kuchyni Foto:

 

On také narazil na několik zajímavých faktů: vysoce pravděpodobné je, že jakmile se přiblíží polovina měsíce – tedy chvíle, kdy má jeho partnerka ovulaci, skoro stoprocentně mají sex. A pak přišel tento amatérský sexuolog také na to, že čím méně masturboval, tím častěji měli společný sex s manželkou. To dává smysl….

Na konci svého experimentu zjistili, že mají sex v průměru dvakrát týdně, což je skvělá zpráva! Záleží samozřejmě na životním období a co komu vyhovuje, ale podle statistiky je takováto frekvence zcela v pořádku.

Jaké z toho plyne ponaučení?

Máme tendenci svůj sexuální život podceňovat a domnívat se, že ho máme horší než páry v okolí. Například často zapomínáme, kdy naposledy jsme měli sex. Oba manželé se shodli na tom, že byli „příjemně překvapení“ tím, jak frekventovaný a rozmanitý jejich sexuální život je.

Takže máme si všichni dělat v ložnici zápisky? To nemůže škodit, pokud vás to baví. Jen to dělejte s úmyslem zlepšit sexuální život a ne abyste výsledky použili jako důkaz, že se váš partner v posteli fláká…

Mohlo by vás taky zajímat:

 

Vášnivý polibek na veřejnosti? Za dob našich prababiček nemožné!

Sex za starých dobrých časů: Jak si užívaly naše prababičky?

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější?

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější? Zeptali jsme se jich a dává to smysl

7 tipů, jak povýšit váš sex z průměrného na úžasný

Mít sex, který je jen „dobrý“, je málo. My věříme, že sex má být prostě skvělý. Máme pro vás rady a tipy od Durex odbornice na sex a vztahy Susan Quilliam, jak toho dosáhnout.

Romantika je víc než důležitá

jak povýšit sex na úžasný 1

Je důležité si uvědomit, že romantika není jen otázkou sexu samotného, ale projevuje se i náklonností, oceněním toho druhého a vzájemnou podporou obou partnerů. Naučte se projevovat si vzájemně lásku i mimo vaši ložnici, pozitivně se to odrazí i na vašem sexuálním životě.

 

V posteli pusťte z hlavy práci, nezapínejte televizi ani počítač. Zapalte svíčky, pusťte tlumenou hudbu, nechte vaši ložnici prostoupit romantikou. Při prvním projevu vášně nespěchejte k vyvrcholení, užívejte si vzájemně blízkost toho druhého – ležte v těsném objetí, slaďte rytmus vašeho dýchání a dívejte se vzájemně do očí.

 

Začněte se jeden druhého dotýkat až ve chvíli, kdy bude vaše vzrušení dosahovat vrcholu. Mějte stále otevřené oči a sledujte výraz svého partnera. Pro dosažení opravdu hlubokého a blízkého propojení se snažte udržet oční kontakt i při vyvrcholení.

 

 

Jsou Češky náruživé?

Češky nymfomanky! Kolik mužů si v průměru dopřejí? Tipněte si

Článek je zařazen v: orgasmus, porno, masturbace, orální sex, Sex, pohlavní styk