zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerův mobil: Taky ho máte pod kontrolou?

Číst zprávy v partnerově mobilu se nevyplácí. Můžete si úplně nevinný vzkaz vyložit nesprávně a malér je na světě.
Autor: giphy.com Číst zprávy v partnerově mobilu se nevyplácí. Můžete si úplně nevinný vzkaz vyložit nesprávně a malér je na světě.
anna kopečková , Vydáno: 05.04.2015
Kdyby neexistovaly mobilní telefony, měli by žárliví občané patrně snazší život a možná by se tolik vztahů neotřásalo v základech. Mobilní telefon je totiž permanentní lákadlo.

reklama

Žárlivec hledí na mobil s mučivou touhou. Kolik tajemství takový telefon skrývá! Co všechno by bylo možné se dozvědět, kdyby se člověk osmělil, vzal pěkně přístroj do ruky, přestal se trápit tím, že kontrolovat obsah cizího telefonu je stejně nepatřičné, jako rozlepovat cizí dopisy, a konečně se seznámil s jeho cenným obsahem! Zkrátka, nalijme si čistého vína: máte partnerův mobil pod kontrolou? Že vám to připadá nedůstojné? Však to také nedůstojné je! Nicméně až překvapivé množství žen partnerův mobil pravidelně kontroluje. Jenže i zde platí známá moudrost: kdo se moc ptá, moc se dozví.

7 důvodů, proč třicátníci podvádějí své ženy

Zjištění, že je vám partner nevěrný, převrátí život vzhůru nohama. Podvedený člověk se cítí, jako by mu druhý vrazil kudlu přímo do srdce, a přemýšlí, zda má vztah ukončit hned, nebo jestli to dokáže nějak překonat. Záleží na každém jednotlivci, jak se s nevěrou dokáže vypořádat, vždy je však lepší jí předcházet.

Neexistuje žádný ověřený recept, jak lze podvádění zabránit. Pokud jeden z partnerů bude chtít svého druha podvést, udělá to, i kdybyste se na hlavu stavěli. Podle psychologů ale existuje řada důvodů či situací, které riziko nevěry zvyšují. Pojďme se podívat, jaké důvody nejčastěji mají muži po třicítce.

Krize identity

Krize identity

Asi každý zná krizi středního věku, ale ona krize může přijít v každém věku, nezáleží na tom, jestli je člověku dvacet nebo šedesát. Termín znamená pouze to, že někdo hledá nový smysl svého života nebo nějaké vzrušení, které ho vytrhne z šedi každodenních dnů.

 

Vidíte-li na svém muže příznaky počínající krize, zaveďte s ním na toto téma řeč a promluvte si o tom, co vlastně hledá a jak to udělat, abyste byla součástí jeho nové cesty i vy. Řekněte mu, že víte, že se mění a vyvíjí, a že chcete být jeho součástí. Podělte se o své sny, touhy i nové cíle, zkuste vymyslet něco nového, co byste mohli dělat dohromady. Nebo se překonejte a zapojte se nějakým způsobem do věcí, které chce dělat on.

 

Touha vrhnout se k mobilu…

Pokud stále odoláváte touze vrhnout se v nestřeženém okamžiku na manželův telefon a horečně si přečíst veškeré esemesky v něm ukryté, nabádáme vás: odolávejte dál! Věřte, že je to tak lepší. Je velmi pravděpodobné, že dopis neadresovaný vám byste nad párou nerozlepovala, jenže manipulace s mobilním telefonem je daleko jednodušší, a právě tím tak lákavá. Stačí se jen dotknout… a víte všechno. Přitom nikdo nic nepozná, zatímco podezřelá manipulace s dopisem může být bystrým pozorovatelem odhalena.

Zřejmě i proto až devadesát procent žen nahlíží partnerovi do mobilního telefonu. Číslo je to zdrcující, není-liž pravda? A bylo by zajímavé dozvědět se, kolik z nahlížejících dokáže pak unést nepříjemnou pravdu, o kterou si takzvaně koledují. Hrozí i další nebezpečí: že si totiž nějakou z textových zpráv, jejíž obsah je ve skutečnosti nevinný, špatně vysvětlíte. Katastrofa je na světě, manželství či partnerství se otřásá v základech, může ho to i zničit. A úplně zbytečně.

Příčinou nedůvěry mezi partnery bývá často nevěra jednoho z nich

Vzájemná důvěra je pryč. Má cenu pokračovat ve vztahu?

 

Konečně důkaz!

Samotnou nevěru totiž v telefonu pochopitelně neobjevíme. Najdeme jen náznak, okolnost budící obavy, zkrátka takové malé cosi, které nás vyděsí, ale ve skutečnosti nemusí znamenat naprosto nic. Varující je například příběh dámy, jež, stejně jako mnoho jiných, neodolala a manželův mobilní kontrolovala jako o život. Ačkoli její manželství skvěle fungovalo tak, jako málokteré, zmíněnou dámu trápil fakt, že životní partner a majitel prosperující firmy v jedné osobě má v předpokoji sekretářku, což je ovšem běžné. Pesimistická dáma byla bohužel přesvědčena, že jakmile někomu sedí v předpokoji mladá a hezká sekretářka, dotyčný je s ní automaticky nevěrný a tečka.

Namísto aby si dáma svého pěkně fungujícího harmonického vztahu vážila, prověřovala manželův telefon až do chvíle, kdy zde konečně nalezla podle svého názoru usvědčující důkaz. Byla jím zpráva od sličné sekretářky. Zněla: Byl jsi úžasný, děkuji!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Rady pro ženy, jejichž partner není romantik

 

Jako pravý džentlmen

Nic netušící majitel mobilního telefonu právě sledoval v obývacím pokoji fotbalový zápas a cítil se navýsost spokojeně, zatímco jeho žena vpadla do místnosti, vypnula televizi, chvíli výhrůžně mávala telefonem a poté hystericky přečetla osudnou esemesku. Zděšený muž si vyslechl zdrcující obvinění z dlouhotrvající nevěry, mobil letěl k zemi a cestou ještě stihl rozbít vázu. Manželství se zachvělo v základech.

Ve skutečnosti byl muž své ženě až čítankově věrný. K sekretářce se choval velice slušně a korektně. Když ji po pracovní době spatřil, jak nešťastně obchází svůj vůz, nabídl jí pomoc. V jedné z pneumatik vězel hřebíček. Manžel naší dámy se zachoval jako pravý džentlmen, pneumatiku na místě vyměnil, slečna mu dlouze děkovala, a protože mu byla opravdu vděčná, ještě poslala z domova onu oslavnou esemesku. Nemohla vědět, že dělá nebezpečnou věc. V obývacím pokoji zuřila prudká hádka. „Tak ty mi prohlížíš telefon!“ křičel nevinný obviněný, ve kterém se vařila krev. Celé nedorozumění objasnil, i když zvýšeným hlasem, a přenocoval v kanceláři. Trvalo to sice delší dobu, ale situace se uklidnila.

Až budete zase svému muži kontrolovat telefon, vzpomeňte si na tuto historku s tím, že nemusela mít šťastný konec. 

 

Eva Michorová

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama