Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Proč se muži a ženy hádají kvůli sexu

Některé ženy jistě pociťují velkou touhu po sexu a naopak někteří muži na sex moc nejsou. Ovšem jsou to spíše výjimky (především ta část o mužích). Všeobecně platí, že většina mužů chce sex hodně a často a ženy si vystačí s nižší frekvencí.
Vydáno: 09.08.2016
Proč se muži a ženy hádají kvůli sexu
Proč se muži a ženy hádají kvůli sexu Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Existuje mnoho výzkumů o tom, jak často myslí na sex muži a jak často ženy. Informace, že muži myslí na sex každých 5 minut nezní úplně přesvědčivě. Ovšem to, že si na něj vzpomenou každou půl hodinu a ženy zhruba dvakrát za den už nezní tak přehnaně. Neustále vysoká úroveň testosteronu v organismu muže ovlivňuje a způsobuje, že muž je tzv. vždy připraven!

Na co muži myslí při sexu? Budete překvapená

Sex je pro muže a ženy jednou z nejpřirozenějších a nejjednodušších věcí. Není tedy divu, že v přítomnosti nahé ženy se mužovo uvažování stává celkem předvídatelným. Přesto vás možná některé myšlenky, které se mužům při sexu honí hlavou, překvapí.

Můžu to zkusit?

Na co muži myslí při sexu? Budete překvapená 4

Každý muž má v záloze řadu různých triků. Některé na vás už možná zkusil, o některých třeba jen uvažuje. Možná by rád udělal něco neobvyklého. Jenže si není jistý, jestli je to věc, kterou normálně lidé dělají. Takže to raději neudělá. Jestli chcete v posteli zkusit něco nového, tak s ním o tom prostě mluvte. A můžete pak společně experimentovat. Je jen na vás, kam až to necháte zajít.

„Když má dojít k sexu, žena potřebuje důvod. Muž potřebuje místo.“

Hladina testosteronu v organismu muže se v průběhu dospělosti pomalu snižuje a odpovídajícím způsobem se snižuje i míra jeho sexuální touhy. Vrchol se nachází mezi 18. a 25. rokem. Sexuální touha ženy naopak v průběhu let pomalu roste a vrcholu dosahuje mezi 30. až 38. rokem. Z toho jasně vyplývá, že prakticky neexistuje období, kdy jsou muži a ženy v souladu a také to vysvětluje čím dál častější výskyt vztahů starší žena – mladý muž. Zároveň je vám teď i jasnější, proč si mladé ženy kolem dvacítky hledají starší muže. Jistě, těch důvodů je samozřejmě více, ale jedním z nich je i ten, že sexuálně k sobě vlastně pasují. Důležité je ovšem říct, že pokud mluvíme o tom, že mužova sexuální touha dosahuje vrcholu kolem 20. roku, máme na mysli pouze fyzickou stránku! Mužský zájem o sex je téměř po celý jeho život stejně vysoký – má o něj stejný zájem v sedmdesáti jako ve třiceti letech, ovšem úroveň fyzického výkonu je jiná.

„Žena touží po množství sexu s mužem, kterého miluje. Muž touží po množství sexu.“

Výrazně mladší partner aneb koloušci jsou v módě

Výrazně mladší partner aneb koloušci jsou v módě

A kdy tedy dochází k největším neshodám a hádkám kvůli četnosti sexu? Pokud budeme brát situaci, že partneři jsou stejně staří, je to mezi 20. a 30. rokem. V této době mají muži pocit, že se jim od partnerky dostává v oblasti sexu málo pozornosti a ženy si naopak myslí, že jsou partnery až obtěžovány. Na přelomu třicítky se u žen chuť na sex zvyšuje – to je dáno biologicky. Instinkt jim velí, že je poslední čas před menopauzou na početí a donošení dítěte. A funguje to přesně takto, i když už mají děti dávno odrostlé a další nechtějí. Příroda je v tomto případě silnější. Naopak čerství čtyřicátníci bývají touto změnou často překvapeni. Jejich sexuální touha v tomto věku již klesá a dostávají se tak do nepříjemných situací, kdy mají pocit, že „musí“, ale ono to jednoduše občas už nejde.

Většina partnerských dvojic se těmto rozdílnostem nevěnuje, ale na druhou stranu každý z partnerů očekává, že ten druhý pochopí jeho či její potřeby. Rozdílná touha po sexu je však v první řadě odrazem plánů přírody. Proto nejen v tomto případu dodržujte jedno velmi důležité vztahové pravidlo: Komunikujte! Komunikace je zásadní pro šťastný partnerský a i sexuální život.

Přečtěte si také následující články. Mohly by vás zajímat:

8 otázek o sexu, na které jste se styděli zeptat

Což je důvod, proč jsme to udělali za vás – a dostalo se nám odpovědí na všechny dotazy. Tady jsou…

Opravdu je možné zlomit penis?

Ranním sexem neposílíte jen ducha, ale i tělo :)

Není to kost, ale je pravda, že může dojít k bolestivému zranění, pohmoždění. Ztopořený penis je přeplněný krví a jeho výrazné ohýbání během agresivní sexuální hry může vést k tomuto vážnému zranění, které se vlastně zlomenině podobá. A co byste měli udělat, pokud si myslíte, že se to stalo vašemu partnerovi? Vypravte se na rentgen! Určitě doporučujeme urgentní chirurgickou léčbu. Není to žádná legrace a zranění je velmi bolestivé.

5 sexuálních poloh, při kterých stimulujete všech pět smyslů

Abyste v sexu překonali nudu, zkuste experimentovat. Dodejte mozku neočekávané podněty. Zaměstnejte všech pět smyslů, díky čemuž budete nuceni vnímat věci novým způsobem, což v tomto případě velmi oceníte.

Ach bože… mmmmmmmmmmmm…

sex smysly 1

Nechte ho, ať si sedne, zkříží nohy a opře se o ruce. Vy si na něj klekněte, čelem k němu. Oční kontakt je v této pozici klíčový, protože spolu budete komunikovat především prostřednictvím očí a zvuků. Šeptejte mu přitom chraplavě a vzrušeně do ucha a říkejte mu přesně to, co s ním budete dělat. Přidávejte pomalé povzdechy, které korunujte hlubokým polibkem s upřeným pohledem do jeho očí, jako byste chtěla zjistit, jak mu ve vás je, a zároveň mu tím ale naznačovala, že vy jste ta, co má navrch, co ho má v hrsti, co určuje tempo.

 

Skoro nic vás nerozpálí víc než jeho sténání vašeho jména a prošení, že chce víc. Muže to snad rajcuje ještě víc, protože se jedná o pudovou záležitost, primitivní ovlivnění jejich chtíče. Stačí půl minuty a nejenže ho máte omotaného kolem prstu, ale zároveň si to víc užijete. Všechno totiž bude více sexy a „hot“.

 

Nestydaté tipy, jak si sáhnout na intenzivní slast

Chcete zažít rozkoš, která bude rezonovat každým kouskem vašeho těla?

Čtěte dál a pak šup s partnerem pod peřinu!

V hlavní roli mentolový bonbon, kostky ledu a váš jazyk

V hlavní roli mentolový bonbon

Šátkem mu zavažte oči a hrajte si s jeho tělem přesně, jak uznáte za vhodné. Kombinujte doteky jazyka, kostkou ledu pohlaďte vnitřní stranu stehen nebo vycumlejte lehce mátový bonbon a bezprostředně poté si ho vezměte do úst. Peprmint obsažený v bonbonu ho bude vzrušivě šimrat na žaludu.

Tip: Pohlaďte jeho penis saténovým šátkem. Vzhledem k tomu, že chladivý satén pánové na penisu necítí nijak zvlášť často, vyburcujete jeho vzrušení.

 

 

 

 

Bude ten muž skvělý milenec? Sledujte těchto 6 signálů

Jaký za volantem, takový v posteli

Jaký za volantem, takový v posteli

To už je celkem známá a zkušenostmi ověřená pravda. Zjednodušeně řečeno: jak se muž chová za volantem, takový bude i v posteli. Uhání-li v roli řidiče jako šílený, nedbá na pravidla, ohrožuje všechny okolo, zuří, sprostě nadává a hrne se do cíle bez jakýchkoli ohledů, není to pro vás dobrá zpráva. Na druhou stranu, plouží-li se po silnici jako šnek, div že z toho neusne, energií asi nebude překypovat ani na loži. V hlavě by se vám měla rozsvítit kontrolka: Pozor, lenoch.

Zdroj: Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, autor: Allan a Barbara Peasovi

Článek je zařazen v: sexuální touha u mužů, sexuální touha u žen, xhuť na sex, sexuální aktivita, hádky o sexu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama