Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Proč ženy láká randit se staršími muži?

Proč vyměnit nerozhodného mladíka za muže o několik (desítek) let staršího?
Vydáno: 01.08.2015, Anna Kopečková
Mít po boku muže o mnoho let staršího má řadu nesporných výhod
Mít po boku muže o mnoho let staršího má řadu nesporných výhod Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeho hlavní výsadou není není vysportovaný zadek ani bohatá kštice, ale zato vám nabízí životní nadhled, nesobecký sex spolu s nadšením si vás hýčkat a milovat. Zralý muž v letech umí životem kráčet s grácií a bude si užívat každičkou vteřinu ve vaší společnosti.

Přístav klidu a pohody

Rád vám pomůže, poradí, setře vám slzy z očí, nechá vás vyplakat na rameni a bez sebemenších problémů s vámi prodebatuje celý večer se sklenkou červeného. Z mnoha nevydařených romancí totiž ví, jak moc je komunikace důležitá, a že každá žena potřebuje muže, se kterým se nejenom cítí sexy a přitažlivě, ale také pochopena a vyslechnuta. U něj totiž máte něco jako program all inclusive. On si vás rozmazlí po všech stránkách a vy se konečně budete cítit jako královna. Vy jste totiž jeho múzou a láskou na celý život.

 

Sex, co nemá obdoby

Mladší milenci nabití testosteronem nevědí, na kterou dřív skočit a jak to udělat co možná nejrychleji, aby orgasmus přichvátal s plnou parádou. Kdežto léty prověřený milovník si vás pomaloučku a polehoučku připraví tak, že se pod palbou jeho doteků budete cítit jako v ráji.

Ochutná hlubinu vašich rtů, prolíbá si cestičku k vašim citlivým terčíkům slasti, potěžká vaše ňadra a sjede dolů k podbřišku, kde se na delší chvíli zastaví. Tím to ale nekončí. Dá se říci, že to nejlepší na vás teprve čeká. V jeho zájmu je především vaše uspokojení, jeho orgasmus totiž přichází na řadu až poté, mezitím si s vámi rád zkušeně vyhraje.

Ne vše, na co muži myslí během žhavých chvilek, se dá předvídat

Co se mužům honí hlavou při sexu? Budete překvapená!

 

Má dostatek financí

Žít v partnerství, kde je o peníze nouze, není rozhodně nic příjemného. Neustále musíte počítat, zda vyjdete do výplaty a jestli vás sobotní večeře v restauraci, co se týká financí, nepoloží. A přesně o tyto starosti budete ochuzena, protože starší ročník prostě má nějakou tu peněžitou zásobu na horší časy. Vědomí toho, že máte odkud brát v případě potřeby, je prostě k nezaplacení.

Jsou Češky náruživé?

Češky nymfomanky! Kolik mužů si v průměru dopřejí? Tipněte si

 

Neopustí vás kvůli mladší a hezčí. Pro něj jste tou pravou!

Zatímco samec na vrcholu třicítky se chová jako utržený z řetězu, chlap, kterého zdobí šediny, je už většinou vydováděný a chce si života užít na 100 % s vámi, s tou nejkrásnější ženskou, která mu kdy zkřížila cestu.

Nebude mít nutkání k nevěře, právě naopak, udělá cokoli, abyste neměla chuť frnknout mu za někým mladším. A co se týká dítěte, nádherná bude nejen společná cesta k otěhotnění, ale i celé těhotenství a následné mateřství bude prožívat s vámi tak, jako mu to v mládí prostě nebylo souzeno.

-lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama