Průzkum: Jaký vliv má léto na sexuální život Čechů aneb Vyzkoušejte tipy sex expertky!

Léto a sex k sobě neodmyslitelně patří. Prázdniny jsou obdobím dovolených, kdy máme na partnera mnohem více času než ve zbytku roku. Prosluněné dny na nás působí přímo magicky, máme chuť zkoušet nové věci a prožívat nová dobrodružství. Jsme zkrátka celkově uvolněnější.

To potvrdil i průzkum značky Durex, kterého se zúčastnilo více než 9500 milenců z České republiky. „Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku perfektní dobou pro experimentování. Odvažte se a zkuste něco nového,“ radí Alix Fox, sex expertka značky Durex.

Češi mají v létě větší chuť na sex

Více než polovina Čechů (56 %) se v létě cítí šťastnější, každý druhý má navíc pocit, že má v létě mnohem více energie. To jsou společně s dostatkem volného času důvody, proč má třetina milenců v létě větší chuť na sex.

Z průzkumu dále vyplynulo, že více než pětina (22 %) z nás má v létě mnohem vyšší sexuální apetit a myslí na to, jak svůj erotický život okořenit. Jste na tom podobně? Dokonce více než čtvrtina lidí (27 %) chce mít sex v létě častěji než ve zbytku roku. Chutě partnerů jsou však limitovány vysokými teplotami. Nejčastějším důvodem, proč v létě někteří lidé zažívají méně sexu, je velké vedro. Přispívá k tomu bohužel i fakt, že zkoušet nové věci se odváží pouze 13 % českých milenců, přestože právě nové hrátky vztah často „oživují“.

Stejné procento Čechů ale také tvrdí, že je pro ně letní sex na dovolené zábavnější.

Úmorná vedra polevila, takže můžete klidně vyzkoušet několik letních tipů od sex expertky značky Durex Alix Fox, které zpestří váš sexuální život, a nové praktiky v ložnici mohou zlepšit i celkovou úroveň vašeho sexuálního života.

Sex expertka Alix Fox radí:

Ice Ice Baby!

Využijte při svých hrátkách led! Vyrobte si vlastní dospělácká ledová lízátka. Lízněte si, abyste zchladili svá ústa, a podělte se o hluboký, přívětivý polibek plný citu a osvěžení. Pak využijte svůj ledový jazyk a pomaloučku obtáhněte dlouhou linii od partnerovy/partnerčiny lopatky až ke krku a jemně sajte nebo kousejte ušní lalůček. Pro některé lidi představuje toto místo neuvěřitelně citlivou erotogenní zónu, někdo doteky na ušních lalůčcích nenávidí. Takže experimentujte a pečlivě sledujte reakce svého partnera.

Můžete také zkusit svázat několik kostek ledu hedvábným šátkem společně s partnerovým zápěstím. Použití ledu v posteli je nesmrtelná klasika, která během horkých nocí příjemně osvěží!

Vyjděte si na rande v dlouhých šatech bez kalhotek

Vědomí, že děláte na veřejnosti něco tak troufalého, vás dostane do varu. Pošeptejte to svému partnerovi do ouška nebo mu rafinovaně vložte kalhotky do kapsy. Bude si vás chtít vzít hned na místě!

Sklouzněte se

Už jste slyšeli o nuru?To je stará japonská masáž, při které žena sebe i partnera pokryje od hlavy po paty vonným olejem nebo lubrikačním gelem a pak klouže celým svým nahým tělem po jeho. Tato klouzavá zábava nabízí neuvěřitelně intimní zážitek a zároveň velmi dráždivou podívanou. Zkoušet nuru je ideální letní sexuální dobrodružství pro ambicióznější páry, které se při sexu rády zasmějí a pro které je hra plná boje a záchvatů smíchu uspokojující. Nicméně nadělá hrozný binec, takže se po ní připravte na výměnu povlečení.

Jděte na to pomalu

Představa upoceného sexu během parných nocí bývá pro někoho odpudivá. Abyste se cítili pohodlněji, udržujte pomalé a smyslné tempo a vybírejte polohy s minimálním kontaktem těl – například ty, kde je žena nahoře.

Skočte do sprchy

Sprcha je v létě nejlepším místem, kde se společně zapotit! Zkuste použít sprchový gel s osvěžující mátou nebo tea tree olejem a vychutnejte si jejich chladivé účinky!

Zapojte do svých hrátek vůně

Jejich vnímání je totiž silně spojeno s pamětí. Použití opalovacího mléka nebo kokosového oleje při masáži partnerových zad může vyvolat šťastné vzpomínky na prožitou dovolenou.

Otevřete se

Dostaňte přírodu do vašeho sexuálního života: milujte se před otevřeným oknem. Stáhněte žaluzie, jestliže se bojíte, že vás uvidí sousedé. Pamatujte však, že musíte být tiše, aby neslyšeli, k čemu se chystáte… Pokud se vám ale naopak vzrušením zrychluje tep z toho, že vás mohou přistihnout, nechte roztažené závěsy, užívejte si výhledu a unášejte se myšlenkami na to, zda má také někdo cizí požitek z pohledu na vaše intimnosti!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.