Sex a vztahy

27. září 2015 04:30

Anna Kopečková

Schválená nevěra: Znáte kandaulismus?

Kdyby vás partner přichytil v tom nejlepším s jiným mužem, zřejmě by zešílel žárlivostí. Ale najdou se mezi námi i tací, kteří svou milou vybídnou k hříchu, aby pak celou chlípnou akci mohli nerušeně sledovat.

Tato novodobá úchylka je specialitou mužů, kteří se nejenom rádi chlubí krásou své ženy, ale ze všeho nejvíc je dostává do varu, když vidí, jak si jejich drahá užívá s cizím mužem, zatímco oni sedí v pohodlném křesle a všudypřítomná slast krouží kolem nich.

„Když jsem se v jedné slabé chvilce manželovi přiznala s nevěrou, očekávala jsem, že z jeho očí budou šlehat nenávistné blesky následované vlnou výčitek. Mýlila jsem se. Aby mi mohl odpustit a zapomenout na tu křivdu, požadoval po mně, abych si vinu netradičně odpracovala. Měla jsem se milovat s Karlem, kolegou z práce, v hotelovém pokoji přímo před manželovýma očima,“ vysvětluje dvaatřicetiletá brunetka Alice. „Nemohla jsem překousnout, že ho nemrzelo to, že jsem měla poměr s jiným a hned toho chtěl sobecky využít k uspokojení své perverze, o které jsem neměla ani tušení, i když nějaké indicie by se našly. Takže u nás praskla nejenom nevěra, ale i tajemství, které dlouho přede mnou úspěšně skrýval. Můj drahý, manažer nejmenovaného hotelu, je něco jako novodobý voyer,“ líčí Alice své zážitky a aktuálně řeší majetkové vyrovnání.

Odkud se tato úchylka vzala?

Odbornicí se shodují, že základní kámen k ní daly swingers akce a určitou logickou spojitost to má. Právě tam si totiž můžete užívat s jinými a zároveň být v obležení zvědavých zraků všech přítomných. Ale kdo by se v tomto směru vydržel jenom dívat?!

Když tedy milý navrhne, abyste vyzkoušeli swingers na vlastní kůži a padne ta varianta, kdy si můžete užít s kýmkoli, zatímco on zůstane pasivní a bude se chtít na vás dívat, podle všeho bude mít stejnou zálibu v kandaulismu jako manžel Alice.

Co dělat, když chlípného voyera máte doma?

Asi bude chvíli trvat, než se s tímto zjištěním trochu sžijete a prvotní šok odezní. Ale ve finále záleží jenom na vás, zda vám tato informace přijde vcelku akceptovatelná, nebo odstartuje balení kufrů. Znáte to, v sexu je tolerováno vše, co se líbí i tomu druhému.

Co každá žena, to úplně jiný názor. Schválně si představte modelovou situaci, kdyby tohle přiznání vypadlo z vašeho muže. A právě před tuto otázku jsme postavily trojici žen.

„Já bych od takového úchyláka rychle utíkala. Nejsem zvědavá na to, aby se ukájel podívanou, jak si to se mnou rozdává nějaký cizák. Mám svoji hrdost a rozhodně nejsem v tomto směru tak lacině úplatná. Pro mého muže bych udělala mnohé, ale s tímto bych souhlasit nemohla,“ vysvětluje Marta (40).

„Náhodou pro mne by to nebyl až takový problém. Miluji muže, a i když to nerada přiznávám, několikrát jsem tomu svému nasadila parohy. U nás by se tak vyřešil ožehavý problém s mojí (ne)věrností. Já bych si totiž užívala a on by tu podívanou hltal pohledem. Takže bychom byli spokojení všichni tři.“ Laura (28).

„Jednou bych to celé sehrát asi zvládla a možná by mi to přišlo zajímavé zpestření nudného manželského sexu. I když faktem je, že člověku se to snadno říká v situaci, kdy takovou věc nemusí přímo řešit. Co ale nevím, jestli bych se při sexu s jiným milencem uvolnila a dokázala si ho užít, když mě přitom bude bedlivě pozorovat můj muž,“ přemýšlí Darina (34).

-len-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.