Sex a vztahy

6. března 2017 07:30

Martina Čerňanská

Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli?

Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli?

O tom, že podle kapky krve zjistíme, jak na tom je náš zdravotní stav, už dávno víme. Avšak možná vás překvapí fakt, že krevní skupina může určovat to, jak si nejenom vedete v posteli, ale také jakým jste partnerem a milencem v jednom. V zemi vycházejícího slunce, tedy v dalekém Japonsku, věří tomu, že krevní skupina zcela vystihuje temperament a povahu daného jedince.

Krevní skupina A – Pro áčka je nevěra prázdný pojem

Tito jedinci by se pro rodinu rozkrájeli. Jsou citliví, příjemní, empatičtí, a když se zamilují, nejde jim o úlet, flirt nebo jen o pár „šťouchů“. Láska je pro ně důležitá, svého partnera si hýčkají, je pro ně vším. V sexu můžete počítat jak s předehrou, tak také s finálním zakončením, kdy společně budete ležet vedle sebe, držet se za ruce a povídat si o tom, jak moc je vám spolu dobře. Když se oddávají sexu, tak jedině z lásky. V životě se drží spíše na zemi, než že by létali v luftě na obláčku naivity. Žijí podle zažitých norem a trochu toho stereotypu je hned tak nevykolejí.

Krevní skupina B – V sexu jsou samá vášeň a v životě zase zbrklost

Sex u nich nejde s láskou ruku v ruce, právě naopak. Moc rádi zaparkují v cizí posteli a s výčitkami si dvakrát hlavu nelámou. Však přece o nic nejde. Nesnášejí jednotvárný život, milují zkoušení a objevování nových podnětů, v sexu chtějí být jednou dole a pak nahoře, prostě neustále v pohybu. Navíc to jsou tak trochu sobci a jejich chování je zcela nepředvídatelné. Pro klidný život se tolik nehodí.

-lz-

Krevní skupina AB – Tak trochu kombinace obojího

Na jednu stranu jim jde o city, emoce a lásku, jindy je jim to zase tak trochu jedno a svoji citlivou schránku maskují za namyšlené chování. Často jsou proto na oko chladní a nepříjemní. Ze své podstaty nikomu nedůvěřují, aby se tak ochránili před možným zklamáním. Sex milují, jde jim od ruky a považují ho za báječné zpestření. I když někdy dlouho sbírají odvahu k tomu, aby partnerovi nabídli nějakou to novinku či inovaci.

Krevní skupina 0: Nula nulou opravdu není!

Víte, co od života žádáte a rozhodně v koutě nečekáte na štěstí, ale jdete všem vašim snům, přáním a touhám naproti. Ať to stojí cokoliv. Natolik jste popoháněni svým vnitřním motorem, že můžete na druhé vlastní iniciativou zcela zahltit. Sebevědomí máte na rozdávání a v sexu vám jde prvně o vlastní uspokojení. Nudu neuznáváte, ať už v posteli, nebo v životě. Experimenty jakéhokoliv charakteru u vás mají zelenou.

Sdílejte článek
Štítky Japonsko láska postel sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.