zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli?

1/4: Krevní skupina A – Pro áčka je nevěra prázdný pojem
Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli? A

Tito jedinci by se pro rodinu rozkrájeli. Jsou citliví, příjemní, empatičtí, a když se zamilují, nejde jim o úlet, flirt nebo jen o pár „šťouchů“. Láska je pro ně důležitá, svého partnera si hýčkají, je pro ně vším. V sexu můžete počítat jak s předehrou, tak také s finálním zakončením, kdy společně budete ležet vedle sebe, držet se za ruce a povídat si o tom, jak moc je vám spolu dobře. Když se oddávají sexu, tak jedině z lásky. V životě se drží spíše na zemi, než že by létali v luftě na obláčku naivity. Žijí podle zažitých norem a trochu toho stereotypu je hned tak nevykolejí.

2/4: Krevní skupina B – V sexu jsou samá vášeň a v životě zase zbrklost
Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli? B

Sex u nich nejde s láskou ruku v ruce, právě naopak. Moc rádi zaparkují v cizí posteli a s výčitkami si dvakrát hlavu nelámou. Však přece o nic nejde. Nesnášejí jednotvárný život, milují zkoušení a objevování nových podnětů, v sexu chtějí být jednou dole a pak nahoře, prostě neustále v pohybu. Navíc to jsou tak trochu sobci a jejich chování je zcela nepředvídatelné. Pro klidný život se tolik nehodí.

-lz-

3/4: Krevní skupina AB – Tak trochu kombinace obojího
Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli? AB

Na jednu stranu jim jde o city, emoce a lásku, jindy je jim to zase tak trochu jedno a svoji citlivou schránku maskují za namyšlené chování. Často jsou proto na oko chladní a nepříjemní. Ze své podstaty nikomu nedůvěřují, aby se tak ochránili před možným zklamáním. Sex milují, jde jim od ruky a považují ho za báječné zpestření. I když někdy dlouho sbírají odvahu k tomu, aby partnerovi nabídli nějakou to novinku či inovaci.

4/4: Krevní skupina 0: Nula nulou opravdu není!
Sex podle krevní skupiny: Jací jste v posteli? 0

Víte, co od života žádáte a rozhodně v koutě nečekáte na štěstí, ale jdete všem vašim snům, přáním a touhám naproti. Ať to stojí cokoliv. Natolik jste popoháněni svým vnitřním motorem, že můžete na druhé vlastní iniciativou zcela zahltit. Sebevědomí máte na rozdávání a v sexu vám jde prvně o vlastní uspokojení. Nudu neuznáváte, ať už v posteli, nebo v životě. Experimenty jakéhokoliv charakteru u vás mají zelenou.

reklama