Sex a vztahy

12. června 2015 04:30

Anna Kopečková

Speciál SVATBY: Filmy se svatební zápletkou, které vás pobaví

Speciál SVATBY: Filmy se svatební zápletkou, které vás pobaví

Možná se blíží váš den D a na vás všechno začíná padat. Vaše kadeřnice onemocněla a do toho jste ještě vlivem stresu shodila pár kil a teď na vás šaty plandají. Nebo možná máte už ten svůj den D za sebou a chcete jen zavzpomínat, jaký byl.

Hoďte se do pohody a mrkněte se na povedené komedie, které vás zaručeně uvolní i pobaví.

Ženy sobě

Annie se v životě vůbec nic nedaří. Kam vkročí, tam tráva neroste. S láskou je to složité a najít si partnera na celý život jakbysmet. Navíc je Annie pozvána na svatbu svojí nejlepší kamarádky, kde jí má pomoci s přípravou. Jenže její (ne)šikovnost je pověstná a ani v tomto případě tomu nebude jinak.

Moje tlustá řecká svatba

Když se Američan zamiluje do ženy řeckého původu, ještě netuší, co všechno si pro něj osud přichystal. Její rodina totiž ctí tradiční hodnoty. Pokud se chce ženich stát součástí rodiny, musí přičichnout ke všemu, co je typicky řecké. A věřte, že se budete opravdu skvěle bavit.

Mamma Mia!

A zase Řecko! Co takhle dát na chvíli sbohem starostem se svatebními přípravami a vypravit se alespoň v myšlenkách na prosluněný ostrov s azurovým mořem? Zabroukejte si s muzikálem Mammia Mia hity skupiny ABBA a zasmějte se ději, který přináší spoustu vtipných scének. Sophie se bude vdávat a její matka Donna řeší, kdo ji odvede k oltáři. Neví totiž, kdo je její skutečný otec.

Svatby podle Mary

Jennifer Lopez je vyhlášenou svatební asistentkou, která má zařizování svateb opravdu v malíčku. Poradí se si naprosto se vším, ale co se týká jejího soukromého života, ten zrovna moc růžový není. Jednoho dne ji ale konečně potká láska v podobě sympaťáka, který ji zachrání, když její podpatek zůstane zaklíněný v kanálu. Jenže za nedlouho zjišťuje, že její zachránce se bude brzy ženit a Mary jim bude muset připravit veselku.

Válka nevěst

Dvě kamarádky netouží po ničem jiném než po svatbě. Všechno mají alespoň v představách skvěle naplánované, ale shodou okolností se stane něco nečekaného. Jejich svatební den se totiž má odehrát na stejném místě a aby to nebylo málo, i ve stejný den. Kamarádství jde stranou a začíná opravdová válka nevěst. Můžete se těšit na skvělou Anne Hathaway a Kate Hudson v hlavních rolích.

27 šatů

Katherine Heigl má ve skříni 27 družičkovských šatů, ale sama si nikdy ty svatební neoblékla. Na toho pravého štěstí nemá a vypadá to, že ani nikdy mít nebude. Jenže člověk míní a osud mění a tak tomu bude i v tomto případě.

Svatby v Benátkách

Setkáváte se s nimi každé úterý a čtvrtek večer na Primě. Tenhle seriál je vtipný, zábavný a najdete v něm nejen spoustu tipů, které se mohou při přípravě svatby hodit, ale také zjistíte, že svatba má mnoho různých podob a stát se na ní může ledacos. Budete se dobře bavit s Olgou, Lolou, ale i jinými postavami, které to v životě nemají zrovna snadné.

Všechny díly seriálu najdete na Prima PLAY a také na webových stránkách, kde je i spousta užitečných informací.

len

Sdílejte článek
Štítky Řecko svatba Benátky šaty Anne Hathawayová ABBA Jennifer Lopezová Kate Hudsonová Katherine Heiglová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.