Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Stará dobrá Kámasútra: Vyzkoušíte ji?

Tato učebnice lásky jako první na světě popisuje milostné polohy a radí, jak si akt užít. Indický mudrc Vátsjájana zmapoval sexuální chování žen a mužů a zachytil je v proslulé Kámasútře. Pojďte spolu s námi objevit trochu z indického učení lásky a přitáhněte si staronové poznatky do vaší ložnice.
Vydáno: 25.03.2015, Anna Kopečková
Kámasútra

 

Milování bylo před mnohými lety ve staré Indii něčím víc, než pouhou cestou k vyvrcholení. Svádění, erotika a smyslnost byly součástí chrámu lásky, kde nevěstky lákaly bojovníky a zámožné panovníky k hříchu. Ony je oblažovaly svou přítomností a uměním milovat a pánové se mohli zbláznit, aby získali jen chvilku v jejich náruči a trochu božské péče se vším všudy.

 

Dokonalé podmínky – dokonalý sex

Je nám jasné, že divoká rychlovka je skvělá a často nás překvapí především proto, že nebyla plánovaná. Ale pokud máte čas, chuť i dobrou náladu, vezměte si něco z Kámasútry a proměňte se na kněžku lásky, která to s muži uměla, a proto se jí vždycky chytili na udičku. Co tedy dělat?

Dejte mu pocit, že právě on je úžasný a nejlepší milovník. Uvidíte, že to bude fungovat i opačně – on si bude myslet to stejné, ne-li lepší o vás.

Tip: Začněte erotickou masáží. Přítomnost hřejivých masážních olejů s afrodiziakální vůní čokolády cílí nejen na naše smysly, ale i psychické rozpoložení. Oboustranná masáž vás zavede za hranice nečekaných možností. Skvělá je i masáž, kdy své tělo zahalíte do kluzkého oleje a namasírujete muže celým svým tělem.

Jóga pro dokonalé tělo a požitek z milování

Jógínské ásány dají vašim proporcím tvar a pevnost, vaší psychice poslouží jako skvělý prostředek k relaxaci, kterou mimo jiné potřebuje každý z nás, a tělu nadělí lepší ohebnost a mrštnost. Přesně tyto aspekty oceníte i při praktikování mnohdy krkolomných pozic, kterých je v Kámasútře víc než dost.

Jóga také napomáhá k dlouhověkosti. Tak proč se tedy na hodinu nepřihlásit a nevyzkoušet to na vlastní kůži? Každý milovník jógy by měl milostné pozice z Kámasútry zvládnout levnou zadní. Není to skvělá motivace?

Cvičme v rytme a spolu!

Tři pozice z jógy pro lepší sex

 

Misionář je nuda. Oživte váš repertoár!

Začínáte misionářem, pokračujete pozicí na koníčka a končíte polohou zezadu? Je fajn, že jste objevili to, co vám vyhovuje, ale nechtělo by to trochu pozměnit? Máme pro vás malou inspiraci. Prohlédněte si naši fotogalerii s pozicemi, které rozhodně stojí za vyzkoušení:

 

Jestli máte rádi překvapení, vyrobte si pexeso s pozicemi Kámasútry a každý večer si můžete "vylosovat" pár pozic. Stačí si dvakrát vytisknout obrázek pexesa, nalepit ho na pevnější podklad (karton, papírové desky apod.), rozstříhat a erotické hrátky můžou začít.

 

Indické umění lásky: Tantra

Indie byla od pradávna považována za kolébku erotična. Proslavil ji Vátsjajána, ale i tantrický sex, o kterém se v současné době hodně mluví. Jedná se o propojení sexuálního aktu s náboženstvím a principem je vzájemně se sladit a naladit na notu toho druhého. Ke splynutí dochází skrze příjemnou atmosféru, dýchání, mazlení, masáž nebo objetí. Tantrické milování vede k násobení touhy a oddalování přicházející rozkoše, která pomalu a jistě graduje.

Tip: Zajděte si s partnerem na tantrickou masáž. Určitě nebudete litovat!

 

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama