Sex a vztahy

25. března 2015 04:20

Anna Kopečková

Stará dobrá Kámasútra: Vyzkoušíte ji?

Tato učebnice lásky jako první na světě popisuje milostné polohy a radí, jak si akt užít. Indický mudrc Vátsjájana zmapoval sexuální chování žen a mužů a zachytil je v proslulé Kámasútře. Pojďte spolu s námi objevit trochu z indického učení lásky a přitáhněte si staronové poznatky do vaší ložnice.

Milování bylo před mnohými lety ve staré Indii něčím víc, než pouhou cestou k vyvrcholení. Svádění, erotika a smyslnost byly součástí chrámu lásky, kde nevěstky lákaly bojovníky a zámožné panovníky k hříchu. Ony je oblažovaly svou přítomností a uměním milovat a pánové se mohli zbláznit, aby získali jen chvilku v jejich náruči a trochu božské péče se vším všudy.

Dokonalé podmínky – dokonalý sex

Je nám jasné, že divoká rychlovka je skvělá a často nás překvapí především proto, že nebyla plánovaná. Ale pokud máte čas, chuť i dobrou náladu, vezměte si něco z Kámasútry a proměňte se na kněžku lásky, která to s muži uměla, a proto se jí vždycky chytili na udičku. Co tedy dělat?

Dejte mu pocit, že právě on je úžasný a nejlepší milovník. Uvidíte, že to bude fungovat i opačně – on si bude myslet to stejné, ne-li lepší o vás.

Tip: Začněte erotickou masáží. Přítomnost hřejivých masážních olejů s afrodiziakální vůní čokolády cílí nejen na naše smysly, ale i psychické rozpoložení. Oboustranná masáž vás zavede za hranice nečekaných možností. Skvělá je i masáž, kdy své tělo zahalíte do kluzkého oleje a namasírujete muže celým svým tělem.

Jóga pro dokonalé tělo a požitek z milování

Jógínské ásány dají vašim proporcím tvar a pevnost, vaší psychice poslouží jako skvělý prostředek k relaxaci, kterou mimo jiné potřebuje každý z nás, a tělu nadělí lepší ohebnost a mrštnost. Přesně tyto aspekty oceníte i při praktikování mnohdy krkolomných pozic, kterých je v Kámasútře víc než dost.

Jóga také napomáhá k dlouhověkosti. Tak proč se tedy na hodinu nepřihlásit a nevyzkoušet to na vlastní kůži? Každý milovník jógy by měl milostné pozice z Kámasútry zvládnout levnou zadní. Není to skvělá motivace?

Misionář je nuda. Oživte váš repertoár!

Začínáte misionářem, pokračujete pozicí na koníčka a končíte polohou zezadu? Je fajn, že jste objevili to, co vám vyhovuje, ale nechtělo by to trochu pozměnit? Máme pro vás malou inspiraci. Prohlédněte si naši fotogalerii s pozicemi, které rozhodně stojí za vyzkoušení:

Jestli máte rádi překvapení, vyrobte si pexeso s pozicemi Kámasútry a každý večer si můžete "vylosovat" pár pozic. Stačí sidvakrát vytisknout obrázek pexesa, nalepit ho na pevnější podklad (karton, papírové desky apod.), rozstříhat a erotické hrátky můžou začít.

Indické umění lásky: Tantra

Indie byla od pradávna považována za kolébku erotična. Proslavil ji Vátsjajána, ale i tantrický sex, o kterém se v současné době hodně mluví. Jedná se o propojení sexuálního aktu s náboženstvím a principem je vzájemně se sladit a naladit na notu toho druhého. Ke splynutí dochází skrze příjemnou atmosféru, dýchání, mazlení, masáž nebo objetí. Tantrické milování vede k násobení touhy a oddalování přicházející rozkoše, která pomalu a jistě graduje.

Tip: Zajděte si s partnerem na tantrickou masáž. Určitě nebudete litovat!

len

Sdílejte článek
Štítky Indie láska masáž Kámasútra Vátsjájana

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.