zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Talks about #2: Mateřství a podnikání. Jde to dohromady?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

cernanm , Vydáno: 02.08.2017
Tentokrát se v Talks about, talk show Libky Safr, sešly znovu úžasné dámy Vlaďka Erbová, Jitka Sedláčková a Jana Janata a u sklenky dobrého vína debatovaly o mateřství, práci a o tom, zda to jde vůbec dohromady.

reklama

Co si o odnikajících matkách na mateřské dovolené myslí přímo Libka Safr sama?

"Pokaždé, když se zamyslím nad tím, zda jsem udělala chybu, když jsem své malé děti nechávala s babičkou a sama trávila celý den v práci, tak se má odpověď liší. Jsem-li upřímná sama k sobě, tak mne přepadne smutek a lituji každé minuty, kdy jsem s nimi nebyla. V té době jsem žila svou kariérou. Propadla jsem dojmu, že bych doma ztratila možnost stát tou nejúspěšnější ženou. Nechala jsem se pohltit svými vlastními sny, svým egem, které toužilo po úspěchu. Není na tom nic špatného. A určitě je to také jeden z důvodů, díky kterým mohu teď mít tento svůj pořad a setkávat se s mnoha úžasnými ženami. Ale... Neměla jsem raději zůstat s dětmi, aspoň první tři roky a užívat si jejich první krůčky, první slova, vše poprvé ?

Jako žena a jako matka odpovídám: možná jsem přece jenom mohla alespoň první rok zpomalit. Nevěřím názorům, že je to důležité hlavně pro děti. Ty první rok tyto věci vůbec nevnímají a dodnes si nepamatují, že jsem nebyla tolik doma, protože když jsem měla volno, tak jsem byla matkou na 200 %. Dostávaly navíc dvakrát tolik lásky, od nás rodičů a také od své babičky, která s nimi byla denně. Věřím ale, že důležité to bylo pro mne. Ošidila jsem se o neopakovatelnou možnost jen tak pozorovat, jak se vyvíjí nový život, nová osobnost, nový člověk, který je mnou součástí. To my ženy ztrácíme, to my jsme ty ošizené. A to je to, co by měly dnešní maminky workholičky možná zvážit.

Talks about #1 profil Libka Foto: Nejsem typ člověka, který by někoho soudil nebo nedej bože odsuzoval. Respektuji rozhodnutí a postoj každé ženy, která má rodinu a pracuje. Někdy totiž i musí, aby rodinu uživila. Mohu jen mluvit ze své zkušenosti a upřímně přiznat, jak to vidím zpátky po dlouhých deseti letech.

Milé ženy a budoucí maminky, nepřipravte se o lásku a radost, tu nejpřirozenější, která vás asi kdy potká. Seberealizace a práce je také radostí, ale dá se odložit, třeba alespoň o pár měsíců. První měsíce života vašich dětí ale neodložíte :)"

 

Vaše Libka

První díl Talks about si můžete pustit přímo zde:

1. díl Talks about, zleva: Libka Safr, Jana Janata, Jitka Sedláčková, Vlaďka Erbová

Talks about #1: Starší žena a mladší muž. Může to fungovat?

reklama

Související témata: vztahy , Vlaďka Erbová , Tomáš Řepka , zajíček , Jitka Sedláčková , Sex , talkshow , Talks about , Libka Safr , starší žena a mladší muž , Jana Janata , ženy a sex

reklama

Přečtěte si také

reklama