Sex a vztahy

24. května 2016 04:45

Martina Čerňanská

Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat!

Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat!

Natrefit na toho, se kterým vám společný život půjde jako na drátkách, se mnohdy rovná zázraku. A to z toho důvodu, že se kolem nás vyskytují řekněme pofidérní chlápci, se kterými to na štěstí rozhodně nevypadá. Spíš na regulérní fiasko. Od těchto moulů na několik způsobů byste měla dát ruce pryč nebo se po nich – v tom nejlepším případě – ani nenatahovat.

Maminčin mazánek, který vlastně žádnou jinou ženu nepotřebuje

Jeho vesmírem je pouze a jenom jeho matka, se kterou je schopen protelefonovat hodiny a hodiny a vás klidně nechat ležet v jeho posteli bez povšimnutí, jakmile se z vás po rozkošné chvilce odkulí. Potencionální tchyně bude o vás vědět všechno a nebude mít zábrany tyto peprné klepy použít proti vám, vlastně to pro ni bude něco jako slast. Radíme vám dobře, vykliďte pole dřív, než si tu arogantní mrchu a zpovykaného synáčka nasadíte do života. Tito prevíti totiž snadno a rychle zapustí kořeny.

Příživník gaučový

Neudělá nic a bude si nárokovat mnohé. Klidně vás vyšle na dvanáctku a sám si s radosti přepne na fotbálek a na vaše náklady si k tomu všemu, a navíc ve vašem obýváku, objedná sakra drahé menu, o kterém si vaše chuťové pohárky mohou nechat jedině zdát, protože vám po tom všem zbude akorát tak na rohlík s máslem. Jakmile se totiž vrátíte z práce a těžce vydělané peníze si budete chtít užít, zjistíte, že se musíte vrátit zase pro další, protože pro vás tak nějak už nezbyly. Vysvátkujte ho dřív, než se bude vaše konto otřásat v základech.

Workoholik aneb hlavou věčně v pracovním nasazení

Je pátek večer, celý víkend máte před sebou a on je pořád zabořený až po uši v účtech a firemních záležitostech. Pokud má spády si z vás dělat něco jako asistentku a jako partner se vůbec neprojevuje, buďte vy tou, co tomu ignorantovi vašeho já dá nekompromisního padáka.

Strýček Skrblík

Nejde mu ani tak o vás, jako o své prašule, které si střeží jako oko v hlavě. Pokud začnete mít pocit, že se mazlí víc s penězi než s vámi a klidně by vás za balíček ušmudlaných bankovek vyměnil, udělejte to stejně tak. Akorát si tentokrát posviťte na chlapa, co má všech pět pohromadě.

Chronický milovník žen

Jedna mu nestačí, protože kolem něj jako naschvál krouží echt samice, kterým prostě odolat nemůže (a hlavně ani nechce). Asi tak nějak se vám své zálety bude pokoušet vysvětlovat, ale na žádné objasnění nedbejte a sbalte mu saky paky. Pokud si budete v posteli dlouho hřát permanentního sukničkáře, mohla byste taky zaplakat nad výdělkem. Pro něj totiž není tabu vůbec nic, natožpak vaše sestra nebo nedej bože matka. Aby si nestihl dělat choutky na váš generační klan, nasměrujte ho nenápadně jako menší pomstu kamarádce, která tomu svému zahýbá víc než alpská serpentina.

Ten, co vám naslibuje hory-doly-černý les a pak nic!

Je schopný vám přísahat, že příští týden odjedete do Karibiku a teprve, když se začnete balit, tak pochopíte, že se tento záměr neměl nikdy naplnit. A tak to bude pořád. Každý příslib vyjde vniveč a vy tak utratíte život s kecálkem, který se jednoho dne z obláčku naivity propadne do surové reality života, kdy zjistí, že mu zbyly jenom oči pro pláč. Pokud ve výše uvedeném poznáváte toho svého, musíte udělat jedno – utéct!

Sdílejte článek
Štítky Karibik Strýček Skrblík

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 3. 2024

Co se týče lásky a romantiky, je situace rozhodně příznivá pro vás, Berani. Pozor byste si dnes měli dávat na to, že by mohlo dojít k určité manipulaci ze strany někoho z vašich blízkých. Dejte si pozor, aby potřeba svobody někoho jiného negativně neovlivnila váš vztah. Pro udržení zdravého románku na jakékoli úrovni je klíčová komunikace.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.