Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat!

1/6: Maminčin mazánek, který vlastně žádnou jinou ženu nepotřebuje
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! mamánek

Jeho vesmírem je pouze a jenom jeho matka, se kterou je schopen protelefonovat hodiny a hodiny a vás klidně nechat ležet v jeho posteli bez povšimnutí, jakmile se z vás po rozkošné chvilce odkulí. Potencionální tchyně bude o vás vědět všechno a nebude mít zábrany tyto peprné klepy použít proti vám, vlastně to pro ni bude něco jako slast. Radíme vám dobře, vykliďte pole dřív, než si tu arogantní mrchu a zpovykaného synáčka nasadíte do života. Tito prevíti totiž snadno a rychle zapustí kořeny.

2/6: Příživník gaučový
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! gaučák

Neudělá nic a bude si nárokovat mnohé. Klidně vás vyšle na dvanáctku a sám si s radosti přepne na fotbálek a na vaše náklady si k tomu všemu, a navíc ve vašem obýváku, objedná sakra drahé menu, o kterém si vaše chuťové pohárky mohou nechat jedině zdát, protože vám po tom všem zbude akorát tak na rohlík s máslem. Jakmile se totiž vrátíte z práce a těžce vydělané peníze si budete chtít užít, zjistíte, že se musíte vrátit zase pro další, protože pro vás tak nějak už nezbyly. Vysvátkujte ho dřív, než se bude vaše konto otřásat v základech.

3/6: Workoholik aneb hlavou věčně v pracovním nasazení
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! workoholik

Je pátek večer, celý víkend máte před sebou a on je pořád zabořený až po uši v účtech a firemních záležitostech. Pokud má spády si z vás dělat něco jako asistentku a jako partner se vůbec neprojevuje, buďte vy tou, co tomu ignorantovi vašeho já dá nekompromisního padáka.

4/6: Strýček Skrblík
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! škrt

Nejde mu ani tak o vás, jako o své prašule, které si střeží jako oko v hlavě. Pokud začnete mít pocit, že se mazlí víc s penězi než s vámi a klidně by vás za balíček ušmudlaných bankovek vyměnil, udělejte to stejně tak. Akorát si tentokrát posviťte na chlapa, co má všech pět pohromadě.

5/6: Chronický milovník žen
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! casanova

Jedna mu nestačí, protože kolem něj jako naschvál krouží echt samice, kterým prostě odolat nemůže (a hlavně ani nechce). Asi tak nějak se vám své zálety bude pokoušet vysvětlovat, ale na žádné objasnění nedbejte a sbalte mu saky paky. Pokud si budete v posteli dlouho hřát permanentního sukničkáře, mohla byste taky zaplakat nad výdělkem. Pro něj totiž není tabu vůbec nic, natožpak vaše sestra nebo nedej bože matka. Aby si nestihl dělat choutky na váš generační klan, nasměrujte ho nenápadně jako menší pomstu kamarádce, která tomu svému zahýbá víc než alpská serpentina.

6/6: Ten, co vám naslibuje hory-doly-černý les a pak nic!
Těmhle týpkům se vyhněte jako čert kříži aneb tyto muže jednoduše nebrat! sliby

Je schopný vám přísahat, že příští týden odjedete do Karibiku a teprve, když se začnete balit, tak pochopíte, že se tento záměr neměl nikdy naplnit. A tak to bude pořád. Každý příslib vyjde vniveč a vy tak utratíte život s kecálkem, který se jednoho dne z obláčku naivity propadne do surové reality života, kdy zjistí, že mu zbyly jenom oči pro pláč. Pokud ve výše uvedeném poznáváte toho svého, musíte udělat jedno – utéct!

Reklama