Sex a vztahy

11. února 2015 01:00

Iva Kropáčková

TIPY na SKVĚLÉ pobyty ve dvou aneb Na Valentýna nemusíte být doma

Ještě nemáte plány na následující „zamilovaný“ víkend? Pokud máte možnost na chvíli „zmizet“ z domu, vyrazte určitě na několik dnů pryč...

Krátká dovolená, a to nejen při příležitosti Valentýna, vám pomůže zapomenout na starosti všedních dnů, odpočinete si a budete mít s partnerem čas jen sami na sebe.

Romantické nebo aktivní pobyty oživí váš vztah a ještě se můžete podívat na zajímavá místa nebo se nechat jen tak rozmazlovat.

Vytipovali jsme pro vás pět míst, kam byste mohli na poslední chvíli odjet na skvělý pobyt jen ve dvou. Navíc jsou tyto pobyty součástí slevových akcí – tedy za mnohem nižší ceny než obvykle.

PRIMA pošta pro zamilované: POŠLETE LÁSKU, POŠLETE VALENTÝNSKÉ PŔÁNÍ tomu, koho máte rádi. Jednoduše on-line. Klikněte a posílejte...

Praha pro zamilované

Romantická dovolená ve dvou, to mohou být dva dny strávené ve čtyřhvězdičkovém pražském hotelu, kde je pro vás a partnera připravena večeře při svíčkách, láhev sektu a květiny na pokoji hned po příjezdu.

Akční cena: 2 599 Kč (Sleva 35 %)

Více o Romantickém pobytu v Praze

Romantika u Mariánských lázní

Vyrazte na tři dny na last minute valentýnský pobyt do čtyřhvězdičkového hotelu u Mariánských lázní. Čekají na vás krásné pokoje s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénu. Na procházku můžete vyrazit na kolonády nebo si užít i lyžovačku.

Akční cena: 2 860 Kč (Sleva 46 %)

Více o Pobytu u Mariánských lázní

Tři dny v útulném penzionu na jižní Moravě

Máte rádi víno, dobré jídlo a bowling? Pak právě na vás čeká útulný penzion u Moravského krasu uprostřed nádherné přírody.

Akční cena: 1 549 Kč (Sleva 49 %)

Více o Pobytu na jižní Moravě

Wellnes pro dva

Nechte se hýčkat! Prožijte dokonalý relax s unikátním balíčkem v hotelu v Nesuchyni. Na tři dny tu můžete být rozmazlováni skvělou kuchyní, volným vstupem do hotelového bazénu s protiproudem a šesti vybranými procedurami i slevou na masáže.

Akční cena: 3 290 Kč (Sleva 55 %)

Více o Wellness pobytu pro dva

Odpočinek na horách na Slovensku

Čerstvý horský vzduch a nádherná příroda. Rezervujte si pobyt v apartmánech ve Vysokých Tatrách. Budete mít veškeré pohodlí, můžete vyrazit i lyžovat.

Akční cena: 2 999 Kč (Sleva 63 %)

Více o Pobytu ve Vysokých Tatrách

Další tipy na pobyty najdete na Slevovém portálu Prima Rádce.

PRIMA pošta pro zamilované: POŠLETE LÁSKU, POŠLETE VALENTÝNSKÉ PŔÁNÍ tomu, koho máte rádi. Jednoduše on-line. Klikněte a posílejte...

Další valentýnské tipy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.