Sex a vztahy

24. listopadu 2017 13:20

redakce Prima Zoom

Tohle je 5 věcí, které mohou dělat na veřejnosti jen ženy! Chlapi, máte smůlu, u vás to není dovolené

V mnoha věcech se rozdíly mezi muži a ženami pomalu vytrácejí, ale přesto existuje spousta věcí, které mohou dělat jen ženy. U mužů by to bylo prostě zvláštní.

Heterosexuální muži by nedokázali dělat tyto činnosti hlavně kvůli společenským důvodům. Pro hetero ženy jsou tyto věci zcela normální. Pojďme se na ně podívat.

1. Ženy se na veřejnosti mohou navzájem dotýkat

U mužů to je horší. Ženy se mohou držet za ruce, obejmout se, ale dokonce si dát i pusu na pusu. Nikdo je přesto nepodezírá, že by automaticky musely být lesbičky.

2. Ženy mohou nosit make-up

Make-up je většinou používán k tomu, aby byl někdo atraktivnější a ženský, ale může se používat i na zakrytí pigmentových skvrn. Žádný heterosexuální muž nepřizná, že má na sobě make-up.

3. Ženy si mohou navzájem chválit atraktivitu, prsa, zadek,...

Ženy si mohou navzájem lichotivě popovídat o svém fyzickém vzhledu, osobnosti a módě. Ženy mohou připustit, že jiné ženy mají dominantní sexuální rysy.

4. Mohou se rozhodnout, jestli půjdou na potrat

Pokud se žena rozhodne, že ukončí své těhotenství, je to jen její rozhodnutí. Muž může jen přihlížet a smířit se s rozhodnutím ženy.

5. Ženy spolu mohou tančit

Tanec je mimo jiné považován za společenskou aktivitu. Každý tančí, ať už je před zrcadlem, v pyžamu nebo na večírku. Zatímco ženy mohou tancovat společně ve dvojici, muži se raději do této aktivity spolu nepouštějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.