Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

TOP 5 filmů pro váš valentýnský večer! Který je ten váš?

Filmy jsou o lásce, o loučení nebo o kombinaci obojího. Vyznání lásky je vyvrcholením mnoha klasických snímků, tyto scény zpravidla nenechají chladnými ani ty největší cyniky. Inspirujte se těmi nejromantičtějšími filmy, kterými si můžete valentýnský večer zpříjemnit!
Vydáno: 01.01.2015
Už víte, co budete dělat na svatého Valentýna?
Už víte, co budete dělat na svatého Valentýna? Autor: Shutterstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PrettyWoman

Kdo by nemiloval moderní popelku Julii Roberts v roli lehké dívky Vivienne, která si získá srdce multimilonáře Richarda Gerea (Edwarda). Film, u kterého pláčou naše maminky, babičky, dcery, kamarádky i šéfky. Smutnou katarzi z odloučení tohohle božského páru střídá dojetí ze scény, kdy Edward jede s pugétem růží ve své bílé limuzíně za Viv, aby jí řekl, že už nikdy nechce být bez ní…

Více o filmu ZDE.

 Bláznivá, zatracená láska

Představte si roztomilou Emmu Stone a sexy Ryana Goslinga jak spolu tvoří zamilovaný pár! Ve snímku Bláznivá, zatracená láska Emma Ryana pošťuchuje: „A jaký je tvůj další krok? Máš holku doma, co děláš dál?,“ on klidně odpoví: „Umím tu věc z Hříšného tance!“. Prostřih, dopůl těla svlečený Ryan, Emma se rozbíhá, skáče a na světě je perfektní zvedačka, následuje vášnivý polibek a začátek jednoho z nejkrásnějších filmových románků je na světě. A co navíc? Celý film je okořeněný situacemi k popukání, které ocení i nejeden muž!

Více o filmu ZDE.

Hříšný tanec

„Bejby nebude sedět v koutě!“ je kultovní hláška z ještě kultovnějšího filmu, který překypuje vášní i tancem! Frances (Jennifer Grey) očekává další nudné léto s rodiči v dovolenkovém resortu, ale její život se převrátí vzhůru nohama, když se zamiluje do pohledného učitele tance Johnnyho (Patricka Swayzeho). Nechte se s miláčkem pohoupat na vlnách smyslné rumby!

Více o filmu ZDE.

Zápisník jedné lásky

Ona je dáma vytříbeného chování, on je obyčejný kluk pracující rukama. Snad právě proto si tak padli do noty.V Zápisníku jedné lásky se přenášíme do minulosti, kdyAllie (Rachel McAdams) a Noah (Ryan Gosling) byli ještě mladí lidé, kteří spolu strávili překrásné léto, než je souhra okolností nadlouho oddělila. Jakto celé dopadne, vám neprozradíme, na jedno ale vemte jed – romantika by se v tomto filmu dala krájet!

Více o filmu ZDE. 

Na svatého Valentýna

Hvězdami nabitý snímek režiséra PrettyWoman, Na svatého Valentýna, vás nenechá chladnými! Jiskří to v něm třeba mezi Jessicou Albou a Ashtonem Kutcherem či mezi Anne Hathaway aTopherem Gracem. Vychutnejte si nespočet milostných příběhů v jednom filmu, ženy obzvláště ocení charismatického Bradleyho Coopera, muži se mohou kochat pohledem na veselou Tylor Swift či šarmantní Jessicu Biel. Na své si zkrátka přijde každý!

Více o filmu ZDE.

 

Možností, jak strávit pěkný romantický večer a vyjádřit svou lásku, je zkrátka celá řada a nemusí to být zrovna obří gesta z filmového plátna. Milka letos připravila aplikaci, díky které můžete svoji lásku vyjádřit po svém, i když nejste třeba Bradley Cooper nebo Julia Roberts.

Více na www.reknitoposvem.cz

milka-inzerce-2-film Foto:

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama