Sex a vztahy

26. srpna 2013 05:15

Martina Čerňanská

Trapasy při sexu, za které se pekelně stydíme

Trapasy při sexu, za které se pekelně stydíme

Ruku na srdce, každé milování není jak z románu. Docela často se může stát něco vlastně zcela nevinného, ale studem byste se nejraději propadla z postele o dvě parta níže… Chceme vás uklidnit, že opravdu není důvod k panice a je to normální!

Chce se nám čůrat

Je to úplně normální. Při pohlavní styku naléhá na oblast močového měchýře váha partnerova těla, zevnitř zase jeho přirození. Podobný pocit je i součástí toho, když je drážděn váš bod G – tedy místo na přední stěně pochvy, které může za váš eventuální vaginální orgasmus.

Začne nás bolet hlava

Může to být následek napětí a prudkého uvolnění vašeho těla. Cévy pracují jako divé. Častější je bolest hlavy, pokud nedosáhnete orgasmu. Uvolněné hormony štěstí oxytocin a endorfiny jsou totiž nejlepším tišicím prostředkem.

Jsme rozmrzelé

Možná vše neprobíhalo tak, jak jste si představovala a/nebo jste nedosáhla orgasmu. Neberte ho jako nějakou metu, za kterou se musíte celou dobu hnát. Milování není sportovní disciplína. Důležité je společná blízkost a libé pocity. To vše je součástí sexuality. Neobviňujte partnera, že váš orgasmus nepřivodil, vezměte to do ruky sama!

Zařveme

Najednou je to tady a vy to chcete sdělit celému světu, i když někde v nitru víte, že se pak budete stydět před sousedy. No a co! Orgasmus si pořádně užijete, jen když budete dostatečně uvolněné. Tak ať to ví i okolí…

Jsme na suchu

Chcete se milovat celou svou bytostí, ale prostě to nejde kvůli tomu, že jste tam dole suchá. Příčinou může být buď nedostatečná předehra nebo nějaké hormonální vlivy (hlavně po přechodu), možná to ani žádnou logiku nemá. Nevadí. Zakupte si preventivně lubrikant a mějte ho hned v prvním šuplíku nočního stolku. Prodávají ho i v lékárnách, do žádného sexshopu nemusíte. Navíc ho můžete použít jako masážní gel.

Ozve se divný zvuk

Jsme jen lidi a při tlaku na břišní krajinu se může stát a ozvat ledacos. Není také divu, že se něco ozve po důkladném natlakovávání např. při pozici na pejska, kdy do sebe jednoduše nabereme vzduch. Prostě dělejte, že nic neslyšíte, nebo se smějte…

Sdílejte článek
Štítky orgasmus sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.