Sex a vztahy

18. prosince 2016 10:00

Anna Kopečková

Velký horoskop lásky a sexu na rok 2017

Velký horoskop lásky a sexu na rok 2017

Láska je velká čarodějka a také umí být velmi proměnlivá. Překvapí vás v příštím roce?

Beran

V lednu a začátkem roku prožijete klid a pohodu, protože budete stále čerpat z dovolené na konci roku, kterou strávíte s rodinou.

Už na jaře vám partner přijde hodně studený a odtažitý, ale je to spojeno s přemýšlením, možná může mít i menší depresi.

V létě budete víc v práci než doma u rodiny, a tak se s ním moc neuvidíte, ale on vám to vyčítat nezačne.

Na podzim se může objevit nový a velice vášnivý muž. Možná odoláte, možná neodoláte.

Ke konci roku přijde opět hektické období plné práce a budete mít málo času na rodinu.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Důležitý pro vás bude nový člověk, který vám přichází do života a nese vám lásku, zamilovanost, flirt, sex i přátelství. Nezavrhujte ho a to i přesto, že máte partnera. Otevře vám cestu k hojnosti.

Býk

Konec roku a začátek roku nového vám přinese lásku a zamilovanost. Náležitě si to užijete a možná se ve vztahu vrátíte k pocitům zamilovanosti z počátku vašeho vztahu.

Na jaře se budete cítit hodně osamoceni a v létě odhalíte nějaké partnerovo tajemství.

Podzim bude plný cestování, a to jak s partnerem, tak bez něj. Vztah se opět na konci roku srovná a vy uvidíte zase partnera v těch nejlepších barvách.

Na co si dát v roce 2017 pozor:

Na rozchody v partnerství nejste připraveni. Vše si dobře promyslete, než se rozejdete se svým partnerem. Cítili byste se beznadějně a osamoceni.

Blíženci

Začátek roku prožijete na vlně lásky a porozumění. Budete spokojeni a plní citu. Užijte si tento stav, protože na jaře už přijdou překážky a komplikace a na velkou lásku už budete jen vzpomínat.

V létě se z vás stane vášnivá žena a pokusíte se navrátit do vztahu zpět zamilovanost.

Podzim pro váš vztah bude velice příznivý, prožijete domácí pohodu a klid. Na závěr roku s vámi ale váš partner bude manipulovat a vám to začne vadit.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Snažte se přestat zavírat oči před problémy, a pokud to uděláte a všechny je odkryjete, tak vám do života vstoupí laskavost a velká láska.

Rak

Po novém roce se budete cítit poněkud osamoceni, protože vaše vztahy stagnují. Nemusíte se tím trápit, jaro vám přináší plodnost ve vztazích a užijete si to.

Pokud si chcete pořídit rodinu, je na to ten nejlepší čas. Jaro vám bude nakloněno.

Léto přinese do vztahů klid a harmonii. Podzim zase hojnost všeho, co si přejete. Žádné hádky ani problémy. Na konci roku budete zamilovaní a užijete si s partnerem úžasný závěr roku.

Na co si dát v roce 2017 pozor:

Měli byste si s partnerem promluvit o tom, že se v rámci vašeho vztahu cítíte osamoceni, a to jak na dovolené, tak celkově ve vašem rodinném životě. Pokud si nepromluvíte, tak se to nevyřeší.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Poznáte někoho, kdo je hodně přemýšlivý a vše řeší hlavou. Nakonec se můžete do toho člověka i zamilovat nebo zůstane vaším přítelem. Každopádně to bude osudové setkání.

Lev

Na začátku roku budete zamilovaní a plní citu a vášně. Užijete si to. Nepotrvá to však dlouho a může se to změnit v pocit beznaděje a smutku. Vše nepůjde tak, jak jste si to představovali.

Léto přináší větší klid. Uvědomíte si, že vše je tak, jak má být, a přestanete se trápit. Což vám pro podzimní období dodá velkou dávku energie a sil.

Na konci roku potkáte muže plného vášně a odhodlanosti. A prožijete báječný sex a vše se bude vyvíjet rychlým tempem.

Na co si dát v roce 2017 pozor:

Pokud nemáte partnera a čekáte na toho pravého, seznamka není ta nejvhodnější. Choďte do společnosti a nebraňte se jít na setkání i s kamarádem.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Pokud zboříte starý styl myšlení a začnete přemýšlet jinak, čeká vás obrovská láska a spokojenost. Budete mít mnoho sil a energie.

Panna

Ve vašich vztazích se budete špatně orientovat už koncem roku a začátek toho nového vypadá podobně. Osud vám však na jaře dá vědět, že máte jeho přízeň, a tak se vše potřebné srovná.

V létě zažijete hojnost ve vztazích a bude to pro vás období klidu a harmonie. Na podzim se můžete přestěhovat nebo se někam přesunete. A to, co vás ještě trápí, budete řešit až na konci roku a vše vyřešíte. Jen se musíte rozhodnout, jakým způsobem.

Na co si dát v roce 2017 pozor: Partner může na dovolené způsobit určitou nepříjemnost, která přinese negativní změny. Snažte se ho zastavit, pokud bude impulzivní.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Pokud budete chtít odhalit partnerovo tajemství, zničí vám to vztah. Raději mu důvěřujte.

Váhy

Po vánočních svátcích a Novém roce prožije celá vaše rodina spokojené a úžasné období. Jaro bude o vzpomínce na krásné chvilky – a na ně navážete. Stále se budete cítit zamilovaní.

V létě se na vás navalí spousta práce, a tak vám na partnera a rodinu nezbude tolik času.

Podzim vás velmi překvapí. Na konci roku vás někdo začne odrazovat od vašeho partnera, ale nebude to upřímné. Neposlouchejte toho člověka.

Na co si dát v roce 2017 pozor:

Pokud máte milenecký vztah nebo nějaký paralelní vztah, dejte si pozor na prozrazení. Také pozor na to, abyste se nezamilovali a nespálili všechny mosty.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Osud vám v roce 2017 přeje, a pokud se vám podaří užít si to a některé věci vyřešit, tak budete mít o starost méně.

Štír

Beznaděj ve vás bude začátkem roku vyvolávat negativní pocity. Nový vztah není na obzoru nebo se ten stávající ocitne v krizi. Na jaře to nevypadá o nic lépe. Ocitnete se v pozici, kdy se nedokážete hnout z místa, a budete uvězněni ve svém pocitu neštěstí z vašich vztahů.

V létě se vše obrátí a vy potkáte úžasného partnera, který splňuje všechny vaše požadavky.

Podzim bude o klidném rozjímání. A na konci roku navážete na vše krásné z minulosti a užijete si opravdu nádherné Vánoce.

Co vám rok 2017 přináší:

Zamilujete se a váš partner bude vášnivý a energický a především vám pomůže s financemi.

Střelec

Začátek roku vám přináší i nové začátky ve vašich vztazích. Můžete potkat někoho nového nebo se ve stávajícím vztahu posílí vzájemné vazby.

Na jaře vás čekají nějaké přesuny nebo stěhování. Léto bude plné úředních záležitostí nebo soudních jednání.

Na podzim se vše v dobré obrátí a objeví se velká láska a zamilování. Konec roku je spojen s přízní osudu, který vám splní všechna přání. Bude se vám opravdu dařit ve vztazích i v rodině.

Co vám rok 2017 přináší:

Budete mít velice plodné období plné lásky a radosti. Vše se vám bude dařit. Pouze si dejte pozor na iluze.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Prožívejte lásku všemi možnými způsoby, ale nenechte se od nikoho manipulovat.

Kozoroh

Začátkem roku budete spokojeni v rodině a doma s partnerem. Zažijete domácí klid a pohodu. Jaro už vypadá v partnerství náročněji, protože vás čekají hádky a nepříjemnosti.

V letním období se snažte řešit pouze důležité věci, ostatní počká do podzimu. I tak na podzim stále nebude v partnerství úplně jasno a občas přijdou nějaké obláčky v podobě překážek, které se před vás postaví. Na konci roku vás čeká už je radost, pohoda a láska.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Čekají vás přesuny a budete si na vše připadat sami. Nakonec vám ty přesuny a stěhování přinesou lásku a úspěch.

Vodnář

Ač na začátku roku nebudete vědět, co chcete, tak se to na jaře obrátí a vy se zamilujete a lásku si užijete.

V létě budete víc v práci než doma, což se rodině nebude moc líbit.

Na podzim potkáte muže, který má velice dobré postavení, a najednou půjde vše hrozně rychle. Dejte si pozor, pokud jste zadaní, může vám to zničit vztah.

Na co si dát v roce 2017 pozor:

S někým se rozejdete a budete se cítit osamoceni a to vám nakonec přinese pocity beznaděje. Snažte se vnímat ten rozchod jako příležitost.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Stagnace, která je spojena s rozchodem, vám přinese nakonec něco nového a vzrušujícího.

Ryby

Začátkem roku zažijete rychlost ve všem, co se vám bude dít. Jen na něco pomyslíte, tak se to brzo splní. Na jaře však budete před něčím ve vašem partnerství zavírat oči a to se úplně nevyplatí.

V létě se však vrátí pohoda, klid a láska a vše bude zase v pořádku. Na podzim se však zase objeví plno překážek, které je nutno překonat. Nebojte se, všechny překonáte a osud na konci roku vrátí do vašeho vztahu hezké chvilky a zamilovanost.

Na co si dát v roce 2017 pozor: Pozor si dejte na lpění na něčem, co už je nefunkční a co vám nic nepřináší – především v rovině vztahové.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Nebát se samoty. Někdy je pro vás samota přínosem a obohatí vás o nové myšlenky a uvědomění si toho, co opravdu chcete.

Sdílejte článek
Štítky jaro láska Vánoce sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.